Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Panowie orientuje się ktoś gdzie można felgi naprostować?

w Mysłowicach np

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A coś blizej tzn adres masz?

Opublikowano

Do Pajdy dzwoń bo on tam robił :wink4:

Opublikowano

A coś blizej tzn adres masz?

ja ?

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pajda nie wiesz w czym rzecz bo nie jezdzisz tym autem, proste. Wczoraj jechalem jako pasażer Paskiem B6 z najsłabszym 1.9tdi 105kucy i byłem w szoku jaka kultura pracy w porównaniu do mojej padaki. W środku cisza jak makiem zasial a ja muszę radio podglasniac żeby nie słuchać tego tluczenia. Chyba mi nie powiesz że to normalne

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Zamien sie na dzień to pogadamy.

Co do warsztatu Auto Danecki Piekary Śląskie.

6a0b16359fa8b608e19dc78ef3cb1a04.jpg

Danecki odwiedzony i chłop przynajmniej rozumie co jest na rzeczy, a nie szuka problemów we mnie:)

Ale żeby było ciekawiej to orzekł że moje Audi to ciężki przypadek i nie podejmie się naprawy [emoji31]

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pajda nie wiesz w czym rzecz bo nie jezdzisz tym autem, proste. Wczoraj jechalem jako pasażer Paskiem B6 z najsłabszym 1.9tdi 105kucy i byłem w szoku jaka kultura pracy w porównaniu do mojej padaki. W środku cisza jak makiem zasial a ja muszę radio podglasniac żeby nie słuchać tego tluczenia. Chyba mi nie powiesz że to normalne

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Zamien sie na dzień to pogadamy.

Co do warsztatu Auto Danecki Piekary Śląskie.

6a0b16359fa8b608e19dc78ef3cb1a04.jpg

Danecki odwiedzony i chłop przynajmniej rozumie co jest na rzeczy, a nie szuka problemów we mnie:)

Ale żeby było ciekawiej to orzekł że moje Audi to ciężki przypadek i nie podejmie się naprawy [emoji31]

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Wrzuciłeś pod mache 2,5? :grin:
Opublikowano

:sarcastic:

A tak na serio to srogo jak Danecki się nie podjął roboty... :mysli:

Opublikowano

:sarcastic:

A tak na serio to srogo jak Danecki się nie podjął roboty... :mysli:

Dlatego szukam dalej lebskiego machera

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:sarcastic:

A tak na serio to srogo jak Danecki się nie podjął roboty... :mysli:

Dlatego szukam dalej lebskiego machera

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

poszło pw... :D

Opublikowano

:hi:


Ale żeby było ciekawiej to orzekł że moje Audi to ciężki przypadek i nie podejmie się naprawy

To grubo :kwasny: to co go boli...

Opublikowano

Pajda nie wiesz w czym rzecz bo nie jezdzisz tym autem, proste. Wczoraj jechalem jako pasażer Paskiem B6 z najsłabszym 1.9tdi 105kucy i byłem w szoku jaka kultura pracy w porównaniu do mojej padaki. W środku cisza jak makiem zasial a ja muszę radio podglasniac żeby nie słuchać tego tluczenia. Chyba mi nie powiesz że to normalne

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Zamien sie na dzień to pogadamy.

Co do warsztatu Auto Danecki Piekary Śląskie.

6a0b16359fa8b608e19dc78ef3cb1a04.jpg

Danecki odwiedzony i chłop przynajmniej rozumie co jest na rzeczy, a nie szuka problemów we mnie:)

Ale żeby było ciekawiej to orzekł że moje Audi to ciężki przypadek i nie podejmie się naprawy [emoji31]

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

jakaś diagnoza ? to co nawet kapy Ci nie zrobi ? :grin:

Opublikowano

Turzol kiedy się zamieniamy? [emoji1]

Opublikowano

Pajda nie wiesz w czym rzecz bo nie jezdzisz tym autem, proste. Wczoraj jechalem jako pasażer Paskiem B6 z najsłabszym 1.9tdi 105kucy i byłem w szoku jaka kultura pracy w porównaniu do mojej padaki. W środku cisza jak makiem zasial a ja muszę radio podglasniac żeby nie słuchać tego tluczenia. Chyba mi nie powiesz że to normalne

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Zamien sie na dzień to pogadamy.

Co do warsztatu Auto Danecki Piekary Śląskie.

6a0b16359fa8b608e19dc78ef3cb1a04.jpg

Danecki odwiedzony i chłop przynajmniej rozumie co jest na rzeczy, a nie szuka problemów we mnie:)

Ale żeby było ciekawiej to orzekł że moje Audi to ciężki przypadek i nie podejmie się naprawy [emoji31]

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

jakaś diagnoza ? to co nawet kapy Ci nie zrobi ? :grin:
Wg niego popychacze nie napelniaja się olejem i cos zyebane z mocowaniem wtryskow. Poza tym brakuje mi jakiś wygluszen czy zaślepek w grodzi lub podszybiu bo w środku jest hałas jak skurwesyn. Tutaj się zgodze bo jak jadę więcej jak pake to na laczeniu deski i szyby czuć jak fest wieje.

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

sprzedać !


stanley jakie są te silniki 1,4 TSI 125 KM ??

Opublikowano

sprzedać !

w życiu :) Yebne swapa i będzie ze mną do konca moich dni :D

1.4TSI to padaka nad padakami - zapytaj mechów z ASO ile dziennie tego przerabiają :)

Edytowane przez turzol

Opublikowano

Do Pajdy dzwoń bo on tam robił

ja ?

Panowie ....... :notworthy:
Temat ograny :thumbup1:
Opublikowano

sprzedać !

w życiu :) Yebne swapa i będzie ze mną do konca moich dni :D

1.4TSI to padaka nad padakami - zapytaj mechów z ASO ile dziennie tego przerabiają :)

Turzol przywies furę do mnie w przyszłym tygodniu zobaczę co da się zrobić z silnikiem jak chcesz oczywiście

naciepane z GT-I9195

Nie obiecam ze coś wymysłe ale zerknąć mogę

naciepane z GT-I9195

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.