Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja za paska place 2400 full mega opcja wartość auta 36

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja się skusiłem na opcję 3 paki droższą ale warunki zupełnie inne ;)

czyli pewnie z d*py do buzi :decayed:

Instynkt Rocco nigdy Cię nie opuści widzę :grin:

Opublikowano

Ja za paska place 2400 full mega opcja wartość auta 36

wziąłeś sobie teraz opcje auto non stop ?

Opublikowano

albo OC +mini casco - od kradzieży i żywiołów lub inne opcje tam są dostępne ,

jak chcesz dam Ci nr do laski co się zajmuje ubezpieczeniami + może dołożyć zniżki (jakieś tam bonusy mają ale rzadko kiedy to dają bo c**jowo mają za to płacone) porównasz sobie, ale na bank znajdzie Ci najtaniej

pytanie czy najtaniej znaczy najlepiej ?

ja się skusiłem na opcję 3 paki droższą ale warunki ubezpieczenia zupełnie inne ;)

Nie szukam najtańszej opcji bo w grę wchodzi tylko full pakiet na ori częściach itp. Możesz podesłać namiar a nóż czymś mnie zadziwi :wink: Ładna :decayed:

Opublikowano

albo OC +mini casco - od kradzieży i żywiołów lub inne opcje tam są dostępne ,

jak chcesz dam Ci nr do laski co się zajmuje ubezpieczeniami + może dołożyć zniżki (jakieś tam bonusy mają ale rzadko kiedy to dają bo c**jowo mają za to płacone) porównasz sobie, ale na bank znajdzie Ci najtaniej

pytanie czy najtaniej znaczy najlepiej ?

ja się skusiłem na opcję 3 paki droższą ale warunki ubezpieczenia zupełnie inne ;)

Nie szukam najtańszej opcji bo w grę wchodzi tylko full pakiet na ori częściach itp. Możesz podesłać namiar a nóż czymś mnie zadziwi :wink: Ładna :decayed:

cytując klasyka: nie była sukaaa ładna, ale miała takie antenki... :decayed:

Opublikowano

albo OC +mini casco - od kradzieży i żywiołów lub inne opcje tam są dostępne ,

jak chcesz dam Ci nr do laski co się zajmuje ubezpieczeniami + może dołożyć zniżki (jakieś tam bonusy mają ale rzadko kiedy to dają bo c**jowo mają za to płacone) porównasz sobie, ale na bank znajdzie Ci najtaniej

pytanie czy najtaniej znaczy najlepiej ?

ja się skusiłem na opcję 3 paki droższą ale warunki ubezpieczenia zupełnie inne ;)

Nie szukam najtańszej opcji bo w grę wchodzi tylko full pakiet na ori częściach itp. Możesz podesłać namiar a nóż czymś mnie zadziwi :wink: Ładna :decayed:

podobno troche ją szpeca wąsy ale poza tym jest ok hehehe

Opublikowano

dla mnie żadne

poszukiaj jakiś 17 z VW np z wersji r-line np:

646057078_ahxrnpn.jpg

539981526_ahxrnph.jpg

te drugie fajne pytanie czy to sa 17"

fajne wzory zaczynają się od 18+

Opublikowano

są też w 17" a jeżeli nie to co za problem :decayed:

Edytowane przez stanley

Opublikowano

albo OC +mini casco - od kradzieży i żywiołów lub inne opcje tam są dostępne ,

jak chcesz dam Ci nr do laski co się zajmuje ubezpieczeniami + może dołożyć zniżki (jakieś tam bonusy mają ale rzadko kiedy to dają bo c**jowo mają za to płacone) porównasz sobie, ale na bank znajdzie Ci najtaniej

pytanie czy najtaniej znaczy najlepiej ?

ja się skusiłem na opcję 3 paki droższą ale warunki ubezpieczenia zupełnie inne ;)

Nie szukam najtańszej opcji bo w grę wchodzi tylko full pakiet na ori częściach itp. Możesz podesłać namiar a nóż czymś mnie zadziwi :wink: Ładna :decayed:

podobno troche ją szpeca wąsy ale poza tym jest ok hehehe

Teraz wszystkie się stylizują na conczite :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

te z A3 lipa

Opublikowano

to chyba trzeba szukać gwintu

Opublikowano

to chyba trzeba szukać gwintu

:thumbup1: I rolki z B6 wrzucisz na relaksie. :wink:

Opublikowano

:hi:

Fajny czarnuch z.......... Zabrza :grin::grin::grin:

14207835_1067366193317275_65289128343824

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.