Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak. Jego też. 2 dychy wjazd ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oki to jutro tam będę a od której do której

naciepane z GT-I9195

Opublikowano

Hejka apropo zimy :-) mi niestety brak czterolapa strasznie :-(

zima tak jest mega roznica (podwarunkiem ze jest snieg hehe), ale w lecie roznica praktycznie nie zauwazalna

świnie

Zima na aucie

ef7f94d0b01fe1eac8e5f039cfe916ff.jpg

czarne lato, czarna zima :facepalm:

dla mnie kicha, felga ladna ale kolor d*pa

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

I jeszcze brak szmalcu na oponach. :D

Opublikowano

pod te zimówki myk

ja też wczoraj wciepnąłem zimę

Opublikowano

Stasiu, jest git, mi szprychy nie leżą ale w takim aucie czarne koło musi być :wink:

Opublikowano

I jeszcze brak szmalcu na oponach. :D

Czego ?
Opublikowano

I jeszcze brak szmalcu na oponach. :D

Czego ?

dressingu :decayed:

Opublikowano

Czyli czego ? ;)

Opublikowano

Czyli czego ? ;)

Preparatu po którym opony są czarne i wyglądają jak nowe, baaa dla niektórych nawet się świecą :decayed:

Opublikowano

:hi:

Psyyyyt po nocce...

...mnie po nocce piwko męczy...usypiam po nim a potem się budzę "mokry" :facepalm::grin:

:hi:

Opublikowano

Prosto mowiac - czernidlo do opon, znaju? ;)

Opublikowano

I psssyt :beer:

Opublikowano

Na oponach nic nie ma ale na felgi jakiś szmalec widziałem że kładli chłopaki :kox:

0.7 Bolsa już pękło z bracikiem a teraz z Dorką dobijam się piwem :decayed:

Edytowane przez Horneth

Opublikowano

Prosto mowiac - czernidlo do opon, znaju? ;)

nie używam ;)

Na oponach nic nie ma ale na felgi jakiś szmalec widziałem że kładli chłopaki :kox:

true

Felgi są zabezpieczone powłoką hydrofobową :)

Opublikowano

Zima na aucie

ef7f94d0b01fe1eac8e5f039cfe916ff.jpg

Już? Nie za wczas?

Mnie osobiście czarne felgi nie leżą ale to tobie na się podobać

Opublikowano

W dzień ma być juz do 5 stopni, tańsze zimowe 17" niż letnie 19" więc wczoraj poszło zlecenie na wymianę.

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny


PS. Tyle ludzi widziało fote, a nikt nie zobaczył krzyczących dzieci na tylnej kanapie :grin::grin: czyli ściema szyba wystarczająca :decayed:

Opublikowano

W dzień ma być juz do 5 stopni, tańsze zimowe 17" niż letnie 19" więc wczoraj poszło zlecenie na wymianę.

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

Git :decayed:

Jedyne co jeszcze by pasowało to jakiś dobry grafit :)

Opublikowano

W dzień ma być juz do 5 stopni, tańsze zimowe 17" niż letnie 19" więc wczoraj poszło zlecenie na wymianę.

Moje zdanie jest takie, że do czerwonego właśnie pasują czarne, zwłaszcza, że mam wszystko w czerni, czyli relingi, gril, dokladke zderzaka tył i brak jakich kolwiek chromów - po prostu jest spójność.

Moim zdaniem- każdy inny kolor nie będzie pasował tak jak czarny

Git :decayed:

Jedyne co jeszcze by pasowało to jakiś dobry grafit :)

może, ale to taki półśrodek, a nie bawię się w półśrodki :wink:

Opublikowano

Zdrowie....

:hi:

Psyyyyt po nocce...

...mnie po nocce piwko męczy...usypiam po nim a potem się budzę "mokry" :facepalm::grin:

:hi:

Ja to robie właśnie nasennie...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.