Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

ja już też :) na szczęście wujek google forum audi tt i peb.pl są bardzo pomocne :naughty:

dobra lece coś popsuć :polew:

a podjarany jestem jak małe dziecko :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

ja już też :) na szczęście wujek google forum audi tt i peb.pl są bardzo pomocne :naughty:

dobra lece coś popsuć :polew:

a podjarany jestem jak małe dziecko :polew: :polew:

działaj działaj :D

na pebie jest wszystko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Address 35 -------------------------------------------------------

Controller: 8LO 862 257 E

Component: ZV-Pumpe

Coding: 00000

Shop #: WSC 65535

1 Fault Found:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

jedyny błąd którym do mnie zagadał.. ten sam co wczoraj na spocie.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Address 35 -------------------------------------------------------

Controller: 8LO 862 257 E

Component: ZV-Pumpe

Coding: 00000

Shop #: WSC 65535

1 Fault Found:

01367 - Central Locking Pump Run Time Exceeded (Likely Leak)

35-00 - -

jedyny błąd którym do mnie zagadał.. ten sam co wczoraj na spocie.. :mysli:

szukaj na forum kody błędów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wow panowie ale się rozchulaliście ponad 10 stron szaleństwo szaleńswto :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 08:31_________________________________________________

161 keżor

121 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

51 Tzieland

42 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

34 miron78

34 akjam

32 stanley

30 Gracjan

27 Guregoru

27 czester1800

25 Baltazar

25 WOLF A4

22 gregory

21 A4 siano

20 viktor098

19 A-rek

11 pucek2509

11 Kamilbs

10 WOLFowa

wszyscy <10 zostali pominięci...

:hi:

krolu dobry jesteś ze chciało ci się to liczyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: no i coś mi wg vag'a nie domaga centralny zamek - prawdopodobnie pęknięty któryś wężyk ale jak narazie nie zauważyłem nic podejrzanego jeśli o central chodzi więc póki co oleje temat i poczekam na rozwój sytuacji :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

wow panowie ale się rozchulaliście ponad 10 stron szaleństwo szaleńswto :evil: :evil: :evil:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 08:31_________________________________________________

161 keżor

121 krolu

111 Miszka82

54 Kanar

51 Tzieland

42 Rafal87

35 Rudi M

35 Maxito1981

34 miron78

34 akjam

32 stanley

30 Gracjan

27 Guregoru

27 czester1800

25 Baltazar

25 WOLF A4

22 gregory

21 A4 siano

20 viktor098

19 A-rek

11 pucek2509

11 Kamilbs

10 WOLFowa

wszyscy <10 zostali pominięci...

:hi:

krolu dobry jesteś ze chciało ci się to liczyć :polew:

to sa jakies stare dane, ja wczoraj spamowalem 4 godziny jak krola nie bylo i dalej jest lepszy : :confused4:

przez te wczorajsze zabawy zblokowalo mi neta i mam do 20-tego predkosc max 32kb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z rana, widze że sie pięknie rozkręcił temat , stron od zaje....a :) ale czyta sie miło , nic nie komentuje odnośnie Krola , bo faktycznie widziałem jego kumpli :gwizdanie:

a co do ciekawych rzeczy to chyba mi auto umarło i na spoty będe przychodził butami :wallbash: było tak: dołączam sie do ruchu -> wrum wrum wrum -> luka -> szczał sprzęgłem -> pi pi pi pi wrrrrrrrrr -> i nagle Stuk Jeb d*p d*p d*p d*p d*p d*p d*p :( zjechałem na bok i dalej d*p d*p d*p ;( ;( ja chyba miałem spawany silnik i pewnie spaw puścił ;(

a najgorsze jest to , że nie wiem gdzie auto oddać w katowicach , żeby nie wyjechało w jeszcze gorszym stanie niż jest teraz :(

a zaraz pylam na pociąg do Gliwic :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuu niekorzystnie Miszka.. czyli zdjęć póki co chłopaki nie mamy co wklejać :kox:

Keżor jakbyś chciał się gdzieś scholować to daj znać w tym tygodniu w przedziale 6-11.30 jestem dostępny i chętny do pomocy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z rana, widze że sie pięknie rozkręcił temat , stron od zaje....a :) ale czyta sie miło , nic nie komentuje odnośnie Krola , bo faktycznie widziałem jego kumpli :gwizdanie:

a co do ciekawych rzeczy to chyba mi auto umarło i na spoty będe przychodził butami :wallbash: było tak: dołączam sie do ruchu -> wrum wrum wrum -> luka -> szczał sprzęgłem -> pi pi pi pi wrrrrrrrrr -> i nagle Stuk Jeb d*p d*p d*p d*p d*p d*p d*p :( zjechałem na bok i dalej d*p d*p d*p ;( ;( ja chyba miałem spawany silnik i pewnie spaw puścił ;(

a najgorsze jest to , że nie wiem gdzie auto oddać w katowicach , żeby nie wyjechało w jeszcze gorszym stanie niż jest teraz :(

a zaraz pylam na pociąg do Gliwic :wallbash: :wallbash:

to lipa jak bedziesz potrzebaowal pomocy(np zholowac) to daj znac

a te odglosy ktore opisales sa mi znajome :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z rana, widze że sie pięknie rozkręcił temat , stron od zaje....a ale czyta sie miło , nic nie komentuje odnośnie Krola , bo faktycznie widziałem jego kumpli

a co do ciekawych rzeczy to chyba mi auto umarło i na spoty będe przychodził butami było tak: dołączam sie do ruchu -> wrum wrum wrum -> luka -> szczał sprzęgłem -> pi pi pi pi wrrrrrrrrr -> i nagle Stuk Jeb d*p d*p d*p d*p d*p d*p d*p zjechałem na bok i dalej d*p d*p d*p ja chyba miałem spawany silnik i pewnie spaw puścił

a najgorsze jest to , że nie wiem gdzie auto oddać w katowicach , żeby nie wyjechało w jeszcze gorszym stanie niż jest teraz

a zaraz pylam na pociąg do Gliwic

Witam

No nieciekawie w poprzednim aucie Seat Ibiza maialem podobnie ruszylem i nagle mi sie pierdzielnelo i sprzeglo poszlo sie je... Ale u Ciebie to chyba cos innego pewnie jak cos u mnie mam mechanika ktory sie zsna na rzeczy robil bratu prawie caly silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dołujcie keżora bo widziałem dziś to auto i słyszałem i jest nieciekawie...

a co do nowych statystyk: (top 6 potem spamowicze z gliwic...)

163 keżor

152 krolu

146 Miszka82

76 Kanar

75 Tzieland

47 Rafal87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto już jest w zabrzu w warsztacie, dzięki wielkie Krolu i Miszka za pomoc :notworthy:

niestety zostały ślady na aucie po lewecie :( teraz czekam na diagnoze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi laptop padł w domu i dopiero teraz udało mi się w pracy przeczytać. Mam nadzieję, że Krolu jest dobrym kolegą i nam wszystko wybaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widziales, i mowisz ze jest nieciekawie, tzn ze mu korba maska wyszla, czy cos w tym stylu ? a moze mu swieca wyleciala, tak jak pelexowi.

Uwaga - podczas pisania wysłano 2 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :wallbash:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 17:42_________________________________________________

auto już jest w zabrzu w warsztacie, dzięki wielkie Krolu i Miszka za pomoc :notworthy:

niestety zostały ślady na aucie po lewecie :( teraz czekam na diagnoze :(

Kezor, ale co sie moglo stac tak na oko ? cos w silniku czy skrzynia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok ;(

:( :( :([br]Dopisany: 08 Październik 2009, 18:03_________________________________________________http://wiadomosci.onet.pl/2056494,12,1,1,item.html :gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co to za ulica, w warsztacie taty Wesołego , także auto jest w dobrych rękach.

Stanley z tego co widze to zadeklarowane doładowanie to jest 1.3Bar także podjedź do tego tunera i niech Ci zmieni to doładowanie póki masz jeszcze całe turbo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...