Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jest ważne że auto trafiło w pewne ręce może nie będzie tak źle

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok

Oby auto szybko wrocilo do zdrowia

Stanley z tego co widze to zadeklarowane doładowanie to jest 1.3Bar także podjedź do tego tunera i niech Ci zmieni to doładowanie póki masz jeszcze całe turbo

Dokladnie chyba ze masz w planach wymiane na AWX :tongue4:

Opublikowano
na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok

Oby auto szybko wrocilo do zdrowia

Stanley z tego co widze to zadeklarowane doładowanie to jest 1.3Bar także podjedź do tego tunera i niech Ci zmieni to doładowanie póki masz jeszcze całe turbo

Dokladnie chyba ze masz w planach wymiane na AWX :tongue4:

A czy jeżeli jeżdze w miare spokojnie, a po prostu mam tą rezerwe witamin może tak na jakiś czas zostać ??

W 90 % to smigam codziennie trasą K-ce - Gliwice ( autostradą) przy prędkości obrotowej ok 3000obr/min

Czekam na jakies podpowiedzi, opinie itd.

Na dniach planuje zrobić hamownie

Narazie do tunera się nie wybieram, brak czasu jechać pod Wawę :confused4:

Opublikowano

sie ma panowie z wieczora :hi:

:shocked: współczucia dla keżora :beksa: :beksa: :beksa:

naprawią spspawają albo lepiej kupisz nowy silnik i se znowu chipniesz nie taniej by przeszczep zrobić???

Opublikowano

hmmmm za silnik 1.9 wołają na allegro koło 1500zł plus przesyłka plus przekładka plus mody to sporo czasu i kasy tak mi sie wydaje :confused4:

odebrałem Tonsila z serwisu i jak narazie gra i nie pali bezpiecznika :)

Opublikowano

no to git na spocie zademonstrujesz swoje herce :evil: :evil:

Opublikowano

aaa to wpadne jak skończe przebudowe.. w przyszłym roku ;):polew:

Opublikowano
A czy jeżeli jeżdze w miare spokojnie, a po prostu mam tą rezerwe witamin może tak na jakiś czas zostać ??

W 90 % to smigam codziennie trasą K-ce - Gliwice ( autostradą) przy prędkości obrotowej ok 3000obr/min

Czekam na jakies podpowiedzi, opinie itd.

Na dniach planuje zrobić hamownie

Narazie do tunera się nie wybieram, brak czasu jechać pod Wawę

Gdzie bedziesz jechal na hamownie?? Ja by Ci proponowal podjechac do Aligatora i on Ci sprawdzi czy masz bezpieczny soft. Niby wychodziloby na to ze jak nie deptasz auta to turbo nie dmucha pelna wartosc ale jak to jest naprawde to na tyle sie nie znam..

Opublikowano

stanley

ja sie za bardzo nie znam ale lepiej podjeć sobie gdzieś żeby ci to sprawdzili bo wiesz, spradzenie trochę kosztuje ale napewno mniej niż turbina czy coś innego by ci się miało stać, moje zdanie. A zrobisz jak będziesz uważał, :mysli: :mysli:

Opublikowano

Witajcie!

na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok ;(

Jakby ci się zawór urwał to już po silniku raczej. Mielonka w komorze spalania. Po odgłosach które opisałeś trudno coś wywnioskować, choć brzmią nieciekawie, szczególnie te dwa ostatnie d*p d*p.. :przebiegly: .Szkoda twojego TD-ika :confused4:

Opublikowano

Jak sie tak dojezdzalo auto jak kezor, to nic dziwnego, ze jakis zawor odmowil posluszenstwa. To teraz pakuj jakis silnik z AWXa :good:

Opublikowano
  • Autor

stanley , Ty nie masz zapasu , ty masz cały czas dmuchane turbo :gwizdanie: przy 1600obr/min masz doładowanie 1.4bar :rolleyes: a to duuuużo za dużo :wink4:

zobaczymy jak to będzie z tym silnikiem , jutro koło południa ma być diagnoza :( i zobaczymy co sie będzie najbardziej opłacać robić :rolleyes:

a w ogóle co dziś nic nie spamujecie? przerwa po wczoraj czy co?

Opublikowano

Na wyścigach byliśmy z Miszką (główni spamowicze :decayed:) i jakieś b7 z knurowa na 19 i ledach z tyłu było czarne 3,0 chyba ktoś z eu...

Opublikowano
jakieś b7 z knurowa na 19 i ledach z tyłu było czarne 3,0 chyba ktoś z eu...

jest takie co krazy po slasku i spoty zalicza, pewnie werbuje do ełu... :polew:

Opublikowano
A czy jeżeli jeżdze w miare spokojnie, a po prostu mam tą rezerwe witamin może tak na jakiś czas zostać ??

W 90 % to smigam codziennie trasą K-ce - Gliwice ( autostradą) przy prędkości obrotowej ok 3000obr/min

Czekam na jakies podpowiedzi, opinie itd.

Na dniach planuje zrobić hamownie

Narazie do tunera się nie wybieram, brak czasu jechać pod Wawę

Gdzie bedziesz jechal na hamownie?? Ja by Ci proponowal podjechac do Aligatora i on Ci sprawdzi czy masz bezpieczny soft. Niby wychodziloby na to ze jak nie deptasz auta to turbo nie dmucha pelna wartosc ale jak to jest naprawde to na tyle sie nie znam..

Planuje właśnie podjechać do Aligatora. Pogadam też nim o odjęciu trochę vitamin

Jezeli odmówi, no to czeka mnie wycieczka pod Wawę :(

Opublikowano

jedzie ktoś do gliwic dziś

Opublikowano

ja :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

stanley , nie chodzi o odjecie mocy , ale o zdrowy soft :wink4: moc moze zostanie taka sama .

ja dziś odpadam ze spota :confused4:

Opublikowano

Daj potem smsem znac co z fura... ;/

Opublikowano

Miałem jechać dzis ale idę do roboty na rano zarobić na nowe graty do audi :):tongue4: Moze mi cos odbije i podjąde tylko tak o 22 sie zmyje

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.