Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok

Oby auto szybko wrocilo do zdrowia

Stanley z tego co widze to zadeklarowane doładowanie to jest 1.3Bar także podjedź do tego tunera i niech Ci zmieni to doładowanie póki masz jeszcze całe turbo

Dokladnie chyba ze masz w planach wymiane na AWX :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok

Oby auto szybko wrocilo do zdrowia

Stanley z tego co widze to zadeklarowane doładowanie to jest 1.3Bar także podjedź do tego tunera i niech Ci zmieni to doładowanie póki masz jeszcze całe turbo

Dokladnie chyba ze masz w planach wymiane na AWX :tongue4:

A czy jeżeli jeżdze w miare spokojnie, a po prostu mam tą rezerwe witamin może tak na jakiś czas zostać ??

W 90 % to smigam codziennie trasą K-ce - Gliwice ( autostradą) przy prędkości obrotowej ok 3000obr/min

Czekam na jakies podpowiedzi, opinie itd.

Na dniach planuje zrobić hamownie

Narazie do tunera się nie wybieram, brak czasu jechać pod Wawę :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie ma panowie z wieczora :hi:

:shocked: współczucia dla keżora :beksa: :beksa: :beksa:

naprawią spspawają albo lepiej kupisz nowy silnik i se znowu chipniesz nie taniej by przeszczep zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm za silnik 1.9 wołają na allegro koło 1500zł plus przesyłka plus przekładka plus mody to sporo czasu i kasy tak mi sie wydaje :confused4:

odebrałem Tonsila z serwisu i jak narazie gra i nie pali bezpiecznika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli jeżdze w miare spokojnie, a po prostu mam tą rezerwe witamin może tak na jakiś czas zostać ??

W 90 % to smigam codziennie trasą K-ce - Gliwice ( autostradą) przy prędkości obrotowej ok 3000obr/min

Czekam na jakies podpowiedzi, opinie itd.

Na dniach planuje zrobić hamownie

Narazie do tunera się nie wybieram, brak czasu jechać pod Wawę

Gdzie bedziesz jechal na hamownie?? Ja by Ci proponowal podjechac do Aligatora i on Ci sprawdzi czy masz bezpieczny soft. Niby wychodziloby na to ze jak nie deptasz auta to turbo nie dmucha pelna wartosc ale jak to jest naprawde to na tyle sie nie znam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanley

ja sie za bardzo nie znam ale lepiej podjeć sobie gdzieś żeby ci to sprawdzili bo wiesz, spradzenie trochę kosztuje ale napewno mniej niż turbina czy coś innego by ci się miało stać, moje zdanie. A zrobisz jak będziesz uważał, :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

na 90% silnik , Wesoły jak sie dowiedziałem miał podobnie i mu zawór sie urwał i rozwaliło blok ;(

Jakby ci się zawór urwał to już po silniku raczej. Mielonka w komorze spalania. Po odgłosach które opisałeś trudno coś wywnioskować, choć brzmią nieciekawie, szczególnie te dwa ostatnie d*p d*p.. :przebiegly: .Szkoda twojego TD-ika :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie tak dojezdzalo auto jak kezor, to nic dziwnego, ze jakis zawor odmowil posluszenstwa. To teraz pakuj jakis silnik z AWXa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanley , Ty nie masz zapasu , ty masz cały czas dmuchane turbo :gwizdanie: przy 1600obr/min masz doładowanie 1.4bar :rolleyes: a to duuuużo za dużo :wink4:

zobaczymy jak to będzie z tym silnikiem , jutro koło południa ma być diagnoza :( i zobaczymy co sie będzie najbardziej opłacać robić :rolleyes:

a w ogóle co dziś nic nie spamujecie? przerwa po wczoraj czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyścigach byliśmy z Miszką (główni spamowicze :decayed:) i jakieś b7 z knurowa na 19 i ledach z tyłu było czarne 3,0 chyba ktoś z eu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś b7 z knurowa na 19 i ledach z tyłu było czarne 3,0 chyba ktoś z eu...

jest takie co krazy po slasku i spoty zalicza, pewnie werbuje do ełu... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jeżeli jeżdze w miare spokojnie, a po prostu mam tą rezerwe witamin może tak na jakiś czas zostać ??

W 90 % to smigam codziennie trasą K-ce - Gliwice ( autostradą) przy prędkości obrotowej ok 3000obr/min

Czekam na jakies podpowiedzi, opinie itd.

Na dniach planuje zrobić hamownie

Narazie do tunera się nie wybieram, brak czasu jechać pod Wawę

Gdzie bedziesz jechal na hamownie?? Ja by Ci proponowal podjechac do Aligatora i on Ci sprawdzi czy masz bezpieczny soft. Niby wychodziloby na to ze jak nie deptasz auta to turbo nie dmucha pelna wartosc ale jak to jest naprawde to na tyle sie nie znam..

Planuje właśnie podjechać do Aligatora. Pogadam też nim o odjęciu trochę vitamin

Jezeli odmówi, no to czeka mnie wycieczka pod Wawę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stanley , nie chodzi o odjecie mocy , ale o zdrowy soft :wink4: moc moze zostanie taka sama .

ja dziś odpadam ze spota :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jechać dzis ale idę do roboty na rano zarobić na nowe graty do audi :):tongue4: Moze mi cos odbije i podjąde tylko tak o 22 sie zmyje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...