Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

To była Corvette Z06 o ile dobrze widziałem :) Lub Corvette ZR1 :mysli:

Zresztą mają podobne tyłeczki :)[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:20_________________________________________________

coś z sieci

S4 Killer :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:

dawno mnie nie bylo, ze 2 dni :polew:, pomysl co do odwiedzania sasiednich miast A4 podoba mi się i też jestem za tym aby Krolu nadawał rytm :kox:, zdecydowanie weekendy byly by git,

to co Maxito rob liste(chetnych i miejsc gdzie mielibysmy jechac) no i terminy, chyba niedziela bedzie dobrym dniem, maly ruch, na spokojnie, zwiedzic przy okazji mozna cos, bardzo fajny pomysl :good:

ps: macie kogos kto robi kuchnie ? ? ? [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 09:21_________________________________________________od projektu po wykonczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

sie ma ziomki z wieczora ja jeszcze tyram w pracy ale za chwil pare znikam na chatę Miszka masz Pw tam jest kontakt ja u niego robiłem kuchnie 2 lata temu i mi sie podoba jak chcesz moge ci jakąś fote pierdykną i na spota przywieść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro sie gliwice zapowiedzilei więc panowie nie wymiękać tylko wszyscy na spota do katowic obowiązkowo :polew: brać L-4 ,urlopy, nadgodziny musimy pokazać że u nas coś się dzieje a nie żaby rechoczą :polew: :polew:

Keżor ty bryka zrobiłeś ???

jak nie to może ktoś po ciebie pojedzie napisz jeszcze do wszystkich z katowic i okolic pw o spocie ciekawe czy jaworzno przyjedzie??? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę ok 20:30 zaraz po pracy.

Zabrać jakieś gadżety z pracy dla gości z SG? Może polubią logo mercedesa :decayed:

Szukam bagażnika na dach ( baza + trumna) ktoś coś ma na handel, albo może ktoś poleci jakiś sklep, która ma przystepne ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chyba troszke nas będzie :wink4:

miron a od ciebie ilu przybędzie

coś keżor się nie odzywa

trudno powiedzieć - ale kilka autek napewno będzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...