Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To była Corvette Z06 o ile dobrze widziałem :) Lub Corvette ZR1 :mysli:

Zresztą mają podobne tyłeczki :)[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 22:20_________________________________________________

coś z sieci

S4 Killer :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

dawno mnie nie bylo, ze 2 dni :polew:, pomysl co do odwiedzania sasiednich miast A4 podoba mi się i też jestem za tym aby Krolu nadawał rytm :kox:, zdecydowanie weekendy byly by git,

to co Maxito rob liste(chetnych i miejsc gdzie mielibysmy jechac) no i terminy, chyba niedziela bedzie dobrym dniem, maly ruch, na spokojnie, zwiedzic przy okazji mozna cos, bardzo fajny pomysl :good:

ps: macie kogos kto robi kuchnie ? ? ? [br]Dopisany: 12 Październik 2009, 09:21_________________________________________________od projektu po wykonczenie

Opublikowano

:hi:

sie ma ziomki z wieczora ja jeszcze tyram w pracy ale za chwil pare znikam na chatę Miszka masz Pw tam jest kontakt ja u niego robiłem kuchnie 2 lata temu i mi sie podoba jak chcesz moge ci jakąś fote pierdykną i na spota przywieść

Opublikowano
Opublikowano

jutro sie gliwice zapowiedzilei więc panowie nie wymiękać tylko wszyscy na spota do katowic obowiązkowo :polew: brać L-4 ,urlopy, nadgodziny musimy pokazać że u nas coś się dzieje a nie żaby rechoczą :polew: :polew:

Keżor ty bryka zrobiłeś ???

jak nie to może ktoś po ciebie pojedzie napisz jeszcze do wszystkich z katowic i okolic pw o spocie ciekawe czy jaworzno przyjedzie??? :gwizdanie:

Opublikowano

Ja będę ok 20:30 zaraz po pracy.

Zabrać jakieś gadżety z pracy dla gości z SG? Może polubią logo mercedesa :decayed:

Szukam bagażnika na dach ( baza + trumna) ktoś coś ma na handel, albo może ktoś poleci jakiś sklep, która ma przystepne ceny

Opublikowano

Krolu dobre te blachary :polew:

Ja bede jutro ale cos kolo 20:30 bede sie zmywal do pracy niestety.

Opublikowano

to jeszcze 1 śmieszne:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: i silinik wylecial w kosmos :polew: :polew:
Opublikowano

to jeszcze 1 śmieszne:

Kurna leżę :polew: :polew: :polew: Nie no......, za***iste :decayed:

Opublikowano

Krolu ale tobie sie nudzi :gwizdanie:

Opublikowano

no ale nieźłe targał ten kadet.. to pewnie FAKE :tongue4::polew:

ja pewnie bede w pełnym zakresie jutro :)

Opublikowano

no to chyba troszke nas będzie :wink4:

Opublikowano

no to chyba troszke nas będzie :wink4:

miron a od ciebie ilu przybędzie

coś keżor się nie odzywa

Opublikowano

no to chyba troszke nas będzie :wink4:

miron a od ciebie ilu przybędzie

coś keżor się nie odzywa

trudno powiedzieć - ale kilka autek napewno będzie :wink4:

Opublikowano

no to git :good:

Opublikowano

no to git :good:

też tak myślę :):wink4:

Opublikowano

no to pół parkingu nasze :naughty:

Opublikowano

widzę że jutro frekwencja dopisze :naughty:

mam nadziej pobijemy 20 sztuk było by :cool1:

Opublikowano

Namowcie jeszcze Bielsko :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.