Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wątpie aby przyjechali ale zapytam ???

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siema ziomki , ja bede jak zawsze.

luzik , max , pamiętaj jak nawet nie pisze na forum to i tak wpadam na spoty :hi: uzależnienie takie :wink4:

Opublikowano

siemka

je dzis bede :good:

Opublikowano

siemka

je dzis bede :good:

po co ?

:polew:

Opublikowano

żeby się głupcy dziwowali :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:17_________________________________________________widze, ze dobry humorek dzis niektorzy maja, zobaczymy na spocie, pamietajcie ze Miron jest z gliwickich a nie katowickich :punish:

Opublikowano

widze, ze dobry humorek dzis niektorzy maja, zobaczymy na spocie, pamietajcie ze Miron jest z gliwickich

czyli co :mysli: jakieś prezenty będę dostawał :naughty:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 10:21_________________________________________________Miron był stałym bywalcem Katowickich jak Gliwickie jeszcze nawet nie istniały :wink4:

Opublikowano

tak prezent zaczyna sie na litere W a konczy na L ...................................

Opublikowano

tak prezent zaczyna sie na litere W a konczy na L ...................................

:mysli:

Opublikowano

tak prezent zaczyna sie na litere W a konczy na L ...................................

kurde nawet ja nie wiem.... co to będzie.... :mysli:

Opublikowano

Węgiel :mysli: ile ton ? dziwne te Wasze prezenty. To czym mam przyjechać bo do B7 raczej tego nie zapakuje :decayed:

Opublikowano

Węgiel :mysli: ile ton ? dziwne te Wasze prezenty. To czym mam przyjechać bo do B7 raczej tego nie zapakuje :decayed:

węgiel... :polew: podobne słowo ale troche za krótkie, a przyjechac możesz byle czym, po tym jak dostaniesz prezent ważne jest to żebys mial kierowcę, który Cię odwiezie :polew: :polew:

dobra podpowiem slowo na 8 liter pierwsza W ostatnia L ------->W******L

[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 12:08_________________________________________________Krolu nie musisz wiedzieć, bedziesz pomagał

Opublikowano

a ja wiem co to będzie za prezent

Mirek, serio faaaajny prezent

W P I E R D O L :polew: to pojedź lepiej Corsą :decayed:

coś Ci koledzy z katowic zaczęli się stawiać :naughty:

Opublikowano

coś Ci koledzy z katowic zaczęli się stawiać :naughty:

Gieksiarze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Opublikowano

buheheh oj teraz to trzeba spadać bo najwiekszy rozrabiaka i koks wszedł :laghing2:

Opublikowano

buheheh oj teraz to trzeba spadać bo najwiekszy rozrabiaka i koks wszedł :laghing2:

no ten o ktorym myslisz to na gliwickich i na katowickich sieje popłoch wśród klubowiczów :polew: :polew:

Opublikowano

On ma od tego kolegow :przebiegly:

Opublikowano

buheheh oj teraz to trzeba spadać bo najwiekszy rozrabiaka i koks wszedł :laghing2:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:02_________________________________________________keżor weż aparat może jakieś foty by trzeby było zrobić bo w podziemiach jeszcze nie mamy a moze nas dziś trochę będzie [br]Dopisany: 13 Październik 2009, 17:05_________________________________________________jak tak dalej pójdzie to do końca tygodnia pierwsza 100 pęknie :rolleyes:
Opublikowano

Rozumiem, ze pojdzie o krok do przodu od Gliwic i bedzie lala sie wódka co 100 stron ? :decayed:

Opublikowano

sex drugs & rock&roll bania do rana a potem :sick3:

Opublikowano

jest tylko jeden problem w tym co napisałeś Max :embarrassed: na spoty z Katowic jak na razie podjeżdżają sami faceci.. więc osobiście to mi tam tylko rock&roll i bania do rana pasuje :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.