Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Gliwice pierwsze 100 stron nabijali pół roku :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

no nasz nadworny informatyk z pełna bazą danych :hi:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 12:04_________________________________________________a co z tą setą ? ? ? jakies pijaństwo się wiąże czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: siedze w robocie cały weekend.. po to by inni mogli siedzieć na forum. Póki co nie jest źle i miejmy nadzieje że do jutra nic mi sie tu nie spier... i nie bede musiał wracać do Zabrza.

A po za tym to mam milion wydatków i coś blado zaczynam widzieć zmiany w aucie tej zimy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja zaczne odliczac

100

:polew:

źle ...

« Odpowiedz #1423 : Dzisiaj o 12:35 »

15 postów na stronie

100 strona zacznie sie postem 1501

1501-1423... = 77 :polew: :polew: :polew:

A co do 100 strony to na spotach Gliwickich jest taka tradycja, tutaj nie musi nie ma obowiązku, zależy od ludzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu zalezy od ludzi... czyli od nas, mysle ze mozna by cos zapodac na rocznicową setna stronke :good:

jesli alko to chyba raczej nie na spocie, a jak to w sumie wyglada na gliwickich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krolu zalezy od ludzi... czyli od nas, mysle ze mozna by cos zapodac na rocznicową setna stronke :good:

jesli alko to chyba raczej nie na spocie, a jak to w sumie wyglada na gliwickich ?

Piszę się w ciemno na taką uroczystość. :>

Strój dowolny ?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gliwicach pijemy, na spocie... większość zakłada, że od 18 do 22, 1 browar nie zaszkodzi do tego często był grill...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu, widzę że chcesz rozpić kolegów...

no i dodaj że nie raz były piwka ale bez % tak żeby każdy mógł sobie wypić i szybko pojechać, np. pamiętasz jak piliśmy a potem na strefe? :tongue4:

pierwszy przypał z miejską :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka z wieczorka :hi:

ja dziś właśnie założyłem już zimówki cieplej już chyba niebędzie a w przyszły weekend śmigam w góry a tam to może coś sypnie więc nie ma co ryzkować.

co do setnej strony trzebaby coś wymyśleć my jesteśmy w tej niekonfortowej sytuacji że natym parkingu trochę się ludzi kręci i jeszcze nas ktoś sypnie i nam prawka zabiorą ukłony dla miszki :polew:

coś się wymyśli może ma ktoś jakąś oryginalną propozycję /??? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

królu, widzę że chcesz rozpić kolegów...

no i dodaj że nie raz były piwka ale bez % tak żeby każdy mógł sobie wypić i szybko pojechać, np. pamiętasz jak piliśmy a potem na strefe? :tongue4:

pierwszy przypał z miejską :>

Cipuchny :polew:

Ja piłem normalne męskie piwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość zakłada, że od 18 do 22, 1 browar nie zaszkodzi

Witam z wieczora :hi: Jestem tego samego zdania tyle ze teraz za zimno na browary. Trzeba znalez jaki cieplejszy zakatek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam z rana :hi:

widzę że 100 nie pękła chyba nie dlatego że kto otworzy 100 strone stawia po cukierku :polew: jak to pucek napisał

oczywiście możn a zrobić bibe ale samochody do rana by musiały zostać a my z nimy a raczej pod nimi :laghing2: :laghing2: :laghing2: :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam z rana :hi:

widzę że 100 nie pękła chyba nie dlatego że kto otworzy 100 strone stawia po cukierku :polew: jak to pucek napisał

oczywiście możn a zrobić bibe ale samochody do rana by musiały zostać a my z nimy a raczej pod nimi :laghing2: :laghing2: :laghing2: :drunk:

Ja mam śpiwór do -4 stopni i wysoki zawias :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dużo do tej 100 brakuje a wtorek jeszcze daleko :naughty:

ale to trzeba by się na coś zdecydować czy bro na świeżym powietrzu czy w jakimś pubie bez samochodów :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Slyszalem cos o kolesiu w Katowicach, co organizuje czasami takie imprezki dla ludzi z A4, ma ponoc calkiem duzy plac i jakis domek, nazywal sie chyba jakos na K... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana :hi:

Slyszalem cos o kolesiu w Katowicach, co organizuje czasami takie imprezki dla ludzi z A4, ma ponoc calkiem duzy plac i jakis domek, nazywal sie chyba jakos na K... :decayed:

On chyba przeszedł na .eu bo ostatnio coś się nie odzywa ... nawet spoty opuszcza :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żesz Tyyyy to wszystko powoli staje się jasne.. tracimy Go :thumbdown::wink4:

a tak poważnie to czy Gracjan tu jeszcze zagląda czy już tylko na eu?? bo widziałem go tylko raz na spocie i jakoś więcej nie mieliśmy okazji się spotkać :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko K. jest z nami na pewno. Może słabo się udziela bo ostatnio dopiekło mu jego audi, może trochę zwątpił w markę Audi :gwizdanie: Na pewno wróci!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...