Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pewnie królu sobie z tym poradzi :wink4: bo to taki mały mega mózg :naughty:

to jutro dziewczyny się widzimy :decayed:

Właśnie nie bo nie mam odpowiedniego sprzętu.... ;(

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pewnie królu sobie z tym poradzi :wink4: bo to taki mały mega mózg :naughty:

to jutro dziewczyny się widzimy :decayed:

Właśnie nie bo nie mam odpowiedniego sprzętu.... ;(

Krolu ale to już nie nasza wina pretensje tylko do rodziców :polew: :polew:

Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

P A D Ł E M

Opublikowano

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

P A D Ł E M

to jutro

Opublikowano

tak bo musze komus koła przywiezc, pomoc z spalaniem w AVF-ie i przewagowac inne wasze padła... a do tego mam mega program na OBDII do mierzenie przyspieszenia 0-100 i ilości koni :P (od Piterry - zobaczymy jak to działa)

widze, że pamietasz o mnie :>

Opublikowano

tak bo musze komus koła przywiezc, pomoc z spalaniem w AVF-ie i przewagowac inne wasze padła... a do tego mam mega program na OBDII do mierzenie przyspieszenia 0-100 i ilości koni :P (od Piterry - zobaczymy jak to działa)

widze, że pamietasz o mnie :>

i o mnie

:bry:

Opublikowano

Krolu ale to już nie nasza wina pretensje tylko do rodziców :polew: :polew:

ehhh nie pomyślałem, aż tak dwuznacznie jak to pisałem.

A mam do Ciebie stanley pytanie:

Czy ten dysk nie jest na zwykłą wtyczkę SATA ??? nigdy laptopa nie rozkręcałem to nie wiem... ale chyba tak co jak coś to mam taką wtyczkę bym Ci pożyczył to do jakiegoś stacjonarnego kompa to podłączysz i będzie śmigać ;)

Bo laptop to chyba tylko zwykły komp tylko mniejscy i strasznie grzeje :decayed: wie standardy wtyczek muszą być takie same :gwizdanie:

Opublikowano

Stanley idź do pierwszego lepszego sklepiku komputerowego i powiedz że potrzebujesz podłączyć dtsk z lapka do kompa stacjonarnego i tyle

koszt takiego kabelka to pewnie coś około 20-30zeta

Opublikowano

Siema Piterra :hi:

Kezor widzialem Cie na Chorzowskiej w Kato jakas 1h temu

Opublikowano

No siemanko Miszka :hi:

Opublikowano

siema siema, Piter Ty ostatnio jak byles w Kato to wspominales cos o jakis stukach jak sie rusza kiera.... nie wiem czy pamietasz, ale ja mam cos takiego ze ruszam lekko w lewo w prawo i takie delikatne stuki slychac, wiesz co to moze byc ? a tak wogole to bedziesz w Kato dzis ?

Opublikowano

jeszcze nie znalazłem konkretnej przyczyny tych stuków

ale obstawiam że to stuki z kolumny kierowniczej

bo pomimo stuków koła reagują na ruchy kiery bez żadnej zwłoki nawet na wyłączonym silniku

za zimno żeby rozbierać auto i doszukiwać się co w :a4fan: stuka lub puka

jak byłem u mojego diagnosty to powiedziałem żeby to sprawdził

i powiedział mi że żadnych luzów w układzie kierowniczym nie mam

i że moje podejrzenia mogą być słuszne co do kolumny kier

ale to trzeba porozbierać i znaleźć organoleptycznie a na razie trzeba jeździć :kox: :kox:

Opublikowano

jeszcze nie znalazłem konkretnej przyczyny tych stuków

ale obstawiam że to stuki z kolumny kierowniczej

bo pomimo stuków koła reagują na ruchy kiery bez żadnej zwłoki nawet na wyłączonym silniku

za zimno żeby rozbierać auto i doszukiwać się co w :a4fan: stuka lub puka

jak byłem u mojego diagnosty to powiedziałem żeby to sprawdził

i powiedział mi że żadnych luzów w układzie kierowniczym nie mam

i że moje podejrzenia mogą być słuszne co do kolumny kier

ale to trzeba porozbierać i znaleźć organoleptycznie a na razie trzeba jeździć :kox: :kox:

no z tego co piszesz to mamy to samo :pociesz:

a do Kato sie wybierasz ?

Opublikowano

dzisiaj mam II zmianę

więc mnie u was na pewno nie będzie

ale zapraszam Cię w piątek za tydzień do nas :kox: :kox:

a jak weźmie mnie na rozbieranie układu kierowniczego i znajdę tą usterkę to dam znać

ale raczej nie będzie to szybko bo na pierwszym miejscu jest sprzęgło do wymiany :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:54_________________________________________________Ale ja dorwę te stuki z tego układu kierowniczego

ale dopiero na wiosnę jak będzie już ciepło

bo wqrwia mnie to strasznie

tym bardziej że nie wiem co to stuka :disgust:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 12:56_________________________________________________uwaga Krolu zaraz się pojawi :decayed: :decayed:

Opublikowano

spoko, ja staram sie wybrac do SG, jak narazie bylem raz i to bylo na strefie, moze w ten piatek sie uda...zwlaszcza ze 1000 ma peknac :kox:

Opublikowano

uwaga Krolu zaraz się pojawi :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 13:02_________________________________________________tak 1000 ma pęknąć i ma być akcja ZNICZ... ja nie piję .... :no: :no:

Opublikowano

siema siema, Piter Ty ostatnio jak byles w Kato to wspominales cos o jakis stukach jak sie rusza kiera.... nie wiem czy pamietasz, ale ja mam cos takiego ze ruszam lekko w lewo w prawo i takie delikatne stuki slychac, wiesz co to moze byc ? a tak wogole to bedziesz w Kato dzis ?

Miszka ale mnie i tak nie będzie w ten piątek

będę dopiero w przyszłym tygodniu

dobra spadam do pracy

nara

Opublikowano

ja tez ide troche porobic, jak to mowi do mnie zawsze moj ziom z osiedla: ''JEBEJ BOS FIZYCZNY''

Opublikowano
  • Autor

cześć Dziewczyny

Siema Piterra :hi:

Kezor widzialem Cie na Chorzowskiej w Kato jakas 1h temu

możliwe , ale pewnie Marta kerowała :decayed:

siema siema, Piter Ty ostatnio jak byles w Kato to wspominales cos o jakis stukach jak sie rusza kiera.... nie wiem czy pamietasz, ale ja mam cos takiego ze ruszam lekko w lewo w prawo i takie delikatne stuki slychac, wiesz co to moze byc ? a tak wogole to bedziesz w Kato dzis ?

ja bym obstawiał końcówki drążków kierowniczych , miałem podobnie ;) wymieniłem jeden i przeszło :naughty:

do zobaczenia na spocie :hi:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 14:54_________________________________________________aaaa, wezme ramki dziś ..... jak nie zapomne :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

siemka panowie widzę że mój wątek wskoczył wyżej ktos mu pomógł czy sam tam wylądował chciałem to zrobić ale jakoś nie umiałem i samo się stało :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.