Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z kasetami to u mnie cięzko, czyli nie mogę wpaść... :(

to nic, narazie :przebiegly:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czesc Laski :decayed:

to jak, mam wpaść? będzie ktoś w ogóle? bo jak widzę to mało ludzi się wybiera :)

Keżor, weź mi dwie ramki :>

Jak to mało ludzi???

jak chcesz wpaść to wpisowe dziś 1 kaseta dla Maxa :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

krolu i ty brutusie przeciwko mnie :thumbdown:

Opublikowano

Max juz to czyta :gwizdanie:

panowie ktos na moim niku te wszystkie straszne rzeczy powypisywal na Maxa,

ale mamy hakerów na forum :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pucek nie wymiguj sie

Opublikowano

czester zmienił bryke??? :mysli:

Opublikowano

no kupil jakiegoś parcha którym sie nie chce pochwalić :naughty:

a bo jak pomyśle że tak daleko musze jechać, troche mi sie nie chce :decayed: za późno się spotykacie :gwizdanie:

Opublikowano

no kupil jakiegoś parcha którym sie nie chce pochwalić :naughty:

a bo jak pomyśle że tak daleko musze jechać, troche mi sie nie chce :decayed: za późno się spotykacie :gwizdanie:

no coś ty wy w gliwicach za wcześnie ale wracając do czestera audi czy inną markę

Opublikowano

Maxito...nie mam pojęcia

no szkoda że na 18 się nie spotykacie :)

Opublikowano

Maxito...nie mam pojęcia

no szkoda że na 18 się nie spotykacie :)

dobra godzina normalni ludzie o tej godzine dopiero prace kończą więc 19 jest :good:

Opublikowano

Maxito...nie mam pojęcia

no szkoda że na 18 się nie spotykacie :)

Pucek nie marudź...

Opublikowano

krolu czy ty jako przeszczepiony gliwiczanin masz jakieś info dotyczące czestera co on nabył :cool1:

Opublikowano

krolu czy ty jako przeszczepiony gliwiczanin masz jakieś info dotyczące czestera co on nabył :cool1:

Ja już wiem od niedzieli :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:35_________________________________________________ale powstała fajna atmosfera tajemnicy wokół tego tematu i nie wiem czy mogę wam powiedzieć skoro czester nic nie pisze :gwizdanie:

Opublikowano

krolu czy ty jako przeszczepiony gliwiczanin masz jakieś info dotyczące czestera co on nabył :cool1:

Ja już wiem od niedzieli :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:35_________________________________________________ale powstała fajna atmosfera tajemnicy wokół tego tematu i nie wiem czy mogę wam powiedzieć skoro czester nic nie pisze :gwizdanie:

czyli wiesz dobra nie chcesz nie mów

na spocie cię dojade :polew:

Opublikowano

krolu czy ty jako przeszczepiony gliwiczanin masz jakieś info dotyczące czestera co on nabył :cool1:

Ja już wiem od niedzieli :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:35_________________________________________________ale powstała fajna atmosfera tajemnicy wokół tego tematu i nie wiem czy mogę wam powiedzieć skoro czester nic nie pisze :gwizdanie:

czyli wiesz dobra nie chcesz nie mów

na spocie cię dojade :polew:

pffffffffffffffffff chyba nie tym 116 konnym 2 tonowym klocem ???

Opublikowano

krolu czy ty jako przeszczepiony gliwiczanin masz jakieś info dotyczące czestera co on nabył :cool1:

Ja już wiem od niedzieli :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:35_________________________________________________ale powstała fajna atmosfera tajemnicy wokół tego tematu i nie wiem czy mogę wam powiedzieć skoro czester nic nie pisze :gwizdanie:

czyli wiesz dobra nie chcesz nie mów

na spocie cię dojade :polew:

pffffffffffffffffff chyba nie tym 116 konnym 2 tonowym klocem ???

no co ty 120 kg-ami :polew: :polew:

Opublikowano

krolu czy ty jako przeszczepiony gliwiczanin masz jakieś info dotyczące czestera co on nabył :cool1:

Ja już wiem od niedzieli :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:35_________________________________________________ale powstała fajna atmosfera tajemnicy wokół tego tematu i nie wiem czy mogę wam powiedzieć skoro czester nic nie pisze :gwizdanie:

czyli wiesz dobra nie chcesz nie mów

na spocie cię dojade :polew:

pffffffffffffffffff chyba nie tym 116 konnym 2 tonowym klocem ???

no co ty 120 kg-ami :polew: :polew:

to masz jak walka Gołota - Adamek - tylko nikt ci nie zapłaci 300 000 zł

Opublikowano

krolu czy ty jako przeszczepiony gliwiczanin masz jakieś info dotyczące czestera co on nabył :cool1:

Ja już wiem od niedzieli :kox:[br]Dopisany: 27 Październik 2009, 16:35_________________________________________________ale powstała fajna atmosfera tajemnicy wokół tego tematu i nie wiem czy mogę wam powiedzieć skoro czester nic nie pisze :gwizdanie:

czyli wiesz dobra nie chcesz nie mów

na spocie cię dojade :polew:

pffffffffffffffffff chyba nie tym 116 konnym 2 tonowym klocem ???

no co ty 120 kg-ami :polew: :polew:

to masz jak walka Gołota - Adamek - tylko nikt ci nie zapłaci 300 000 zł

a szkoda n a b8 by starczyło

Opublikowano

dolarów a nie złotych :decayed:

Opublikowano

miszka nie ma takiej potrzeby to radyjko nigdy kasety nie widziało i nie zobaczy

więc daruj seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :polew: :polew: :polew:

a reszta niech się goni z kasetami :polew: :polew:

pewnie wciąga Ci kasety... :polew:

Opublikowano

panowiec jest mega kork w centrum Kato więc nie pakujcie sie tamtedy, srednicowka stoi wiec Krolu jedz autobana bo nie dojedziesz na 23 nawet.

Opublikowano

Koleżanko chcialem Tobie przypomnieć, że to są katowickie a nie gliwickie, wiec z czym do ludzi ? ? ?

zostań dzis dłużej bo kasety w piwnicy znalazłem i nie wiem co jest na nich nagrane a z tego co wiem to masz w Swojej B7 kasecioka ? ? ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Hahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: spadlem z krzesla :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.