Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

z tego co słyszałem...zdziwice sie jak sie dowiecie co Czester zapodał, oj zdziwicie :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

z tego co słyszałem...zdziwice sie jak sie dowiecie co Czester zapodał, oj zdziwicie :cool1:

miszka nie ściemniaj tylko gadaj tu co czester zakupił za furosa :evil:

znowu wszyscy wiedzą tylko nie mogą powiedzieć :chytry:

a co do kaset i pani z mc.d to mogłeś powiedzieć że akolega za tydzień podjedzie jak manu zmienią na dietetyczne

woda i sucharki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

cześć Panienki , jak tam po spocie, w Maku jest mega śmiesznie :) fajna był gra w auta : "a co macie w P.2" :laghing2: :laghing2:

zdjęcia wrzuce później jak pousuwam blachy :wink4:

lece w miasto , 3mcie sie ramy to wiecie co.. :chytry:

PS. Krolu latał z VAGiem , a później wszystkie auta odpaliły :notworthy: :notworthy:

PS2. NajtRajderMegaPałerSuperEkstraWypaKoksMiszczKierownicy Krolu pokazał wczoraj na zakręcie śmierci jak sie lata mocnym ałdi :kox: :kox:

Opublikowano

cześć Panienki , jak tam po spocie, w Maku jest mega śmiesznie :) fajna był gra w auta : "a co macie w P.2" :laghing2: :laghing2:

zdjęcia wrzuce później jak pousuwam blachy :wink4:

lece w miasto , 3mcie sie ramy to wiecie co.. :chytry:

PS. Krolu latał z VAGiem , a później wszystkie auta odpaliły :notworthy: :notworthy:

PS2. NajtRajderMegaPałerSuperEkstraWypaKoksMiszczKierownicy Krolu pokazał wczoraj na zakręcie śmierci jak sie lata mocnym ałdi :kox: :kox:

wlasnie zapomnialem Krolu, zakręt w twoim wykonaniu był piękny :oklaski: - nie każdy by potrafił okiełznać takiego potwora

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Co ten Krolu znowu tam wyprawiał :mysli:

Mega Driver z niego czy co :blink:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Co ten Krolu znowu tam wyprawiał :mysli:

Mega Driver z niego czy co :blink:

hehe chciał bokiem winkiel zrobić...a udało mu się zrobić ten zakręt tyłem :polew: :polew: :polew:

zakręt był w lewo i go rzuciło, zrobił kontrę ale w tą samą stronę :polew: :polew: :polew: :polew:, ale to trzeba było widzieć ukrywałem śmiech do końca spotu bo by mi zabrał felgi, które mi dał, no ale teraz juz mi nie odbirze wiec KROLU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kroluś chciał się popisać ale mu się kierunki pojebały i by się rozkwasił tą swoją eSą :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:48_________________________________________________i chyba dlatego coś się tu nie pokazuje się :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 28 Październik 2009, 09:49_________________________________________________Oj Oj Oj Krolu aleś się skompromitował

Opublikowano

Witam z rana :hi: :hi:

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Co ten Krolu znowu tam wyprawiał :mysli:

Mega Driver z niego czy co :blink:

hehe chciał bokiem winkiel zrobić...a udało mu się zrobić ten zakręt tyłem :polew: :polew: :polew:

zakręt był w lewo i go rzuciło, zrobił kontrę ale w tą samą stronę :polew: :polew: :polew: :polew:, ale to trzeba było widzieć ukrywałem śmiech do końca spotu bo by mi zabrał felgi, które mi dał, no ale teraz juz mi nie odbirze wiec KROLU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu brawo :> :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:

Co ten Krolu znowu tam wyprawiał :mysli:

Mega Driver z niego czy co :blink:

hehe chciał bokiem winkiel zrobić...a udało mu się zrobić ten zakręt tyłem :polew: :polew: :polew:

zakręt był w lewo i go rzuciło, zrobił kontrę ale w tą samą stronę :polew: :polew: :polew: :polew:, ale to trzeba było widzieć ukrywałem śmiech do końca spotu bo by mi zabrał felgi, które mi dał, no ale teraz juz mi nie odbirze wiec KROLU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Krolu jesteś the best :polew: :polew:

Opublikowano

Dobry wszystkim!

Duże te zestawy w MACu były? :naughty: :naughty: :naughty:

Następnym razem też podjadę. Wczoraj już musiałem lecieć... :gwizdanie:

Może by trzeba było po spocie na parkingu i kolacji w MC na basen skoczyć? Max wtedy też będzie mógł... :tongue4::kox: :kox:

Opublikowano

A moze poprostu trzeba zmienic restauracje :>

Opublikowano

O tej porze to czy w Mc czy w innej restauracji to nie jest wskazane jedzenie jak ktos jest na diecie. :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

hehe chciał bokiem winkiel zrobić...a udało mu się zrobić ten zakręt tyłem :polew: :polew: :polew:

zakręt był w lewo i go rzuciło, zrobił kontrę ale w tą samą stronę :polew: :polew: :polew: :polew:, ale to trzeba było widzieć ukrywałem śmiech do końca spotu bo by mi zabrał felgi, które mi dał, no ale teraz juz mi nie odbirze wiec KROLU :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Taaaaaaaaak a wczoraj, ten zakręt est zdradliwy, ja już sie tam nie raz kręciłem... a dziś takie teksty :disgust: :disgust: :disgust:

Poza tym skontrowałem ale za duża moc i mi jeszcze impetu dodało... :kox:

Opublikowano

Poza tym skontrowałem ale za duża moc i mi jeszcze impetu dodało... :kox:

Krolu tyś jest ku*wa agent :polew::decayed:

Opublikowano

Jak byś miał to co ja to byś wiedział... ja nie muszę mieć w sumie napędu na koła bo turbina tak ssie powietrze, że mnie aż do przodu ciągnie... :confused4:

Opublikowano

Jak byś miał to co ja to byś wiedział... ja nie muszę mieć w sumie napędu na koła bo turbina tak ssie powietrze, że mnie aż do przodu ciągnie... :confused4:

:polew: :polew: :polew: :polew: Dobre

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

ja nie moge tego wszystkiego czytac :polew: :polew: :polew:

Panowie może zaczniemy cos sensownego pisać :polew: :polew: :polew:

ja co podchodze do kompa i czytam to od razu siadam albo padam na podloge :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

królu...a mi się nie pochwaliłeś :naughty:

szkoda Miszka że mi nie powiedziałeś, ale bym mu siary narobil, w sumie to sam dał ciała, bo nawet wtyczki z Vaga nie umie wsadzić :polew:

Opublikowano

królu...a mi się nie pochwaliłeś :naughty:

szkoda Miszka że mi nie powiedziałeś, ale bym mu siary narobil, w sumie to sam dał ciała, bo nawet wtyczki z Vaga nie umie wsadzić :polew:

Jak nie potrafię wsadzić wtyczki ???

Mówiłeś, że nawet Gregor nie umiał a ja dałem w końcu radę... :gwizdanie:

A jeśli chodzi o zakręt to nie każdy ma Quatrro... :embarrassed:

Opublikowano

:hi:

z wieczora ziomale

widzę że chyba bęe sobie musiał ustawić opis

"prawdopodobnie jedno z dwóch b7 na kasete w klubie " :polew: :polew: :polew:

gratulacje dla krola

i jeszcze jedno dzieki za spota

podśmiewne istoty :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.