Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka poszedł z Krolem

kratkę będą demontować

prawie jak w autoryzowanym serwisie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

przyjade na gliwickie i wszyscy jeden po drugim :bicz3: :bicz::baseball::punish:

a na koniec standardowo :sex:

Krolu moge Cię zabrać, ale to bede dzwonil bo chyba nie wejde tu (no chyba,że w pracy ) tak czy inaczej dam cyne

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu dobrze pisał że na katowickich to patologia

Dość że ruchają wszystko co się rusza

to jeszcze SADO-MASO :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Banda :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Krolu moge Cię zabrać, ale to bede dzwonil bo chyba nie wejde tu (no chyba,że w pracy ) tak czy inaczej dam cyne

Krolu tylko sie odstrzel konkretnie - bo widzę randka Ci się niezła szykuje :gwizdanie:

Opublikowano

Krolu moge Cię zabrać, ale to bede dzwonil bo chyba nie wejde tu (no chyba,że w pracy ) tak czy inaczej dam cyne

Krolu tylko sie odstzrel konkretnie - bo widzę randka Ci się niezła szykuje :gwizdanie:

jak to się mówi: "umyj d*pę" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu moge Cię zabrać, ale to bede dzwonil bo chyba nie wejde tu (no chyba,że w pracy ) tak czy inaczej dam cyne

Krolu tylko sie odstzrel konkretnie - bo widzę randka Ci się niezła szykuje :gwizdanie:

jak to się mówi: "umyj d*pę" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i ogol se nogi synek

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu moge Cię zabrać, ale to bede dzwonil bo chyba nie wejde tu (no chyba,że w pracy ) tak czy inaczej dam cyne

Krolu tylko sie odstzrel konkretnie - bo widzę randka Ci się niezła szykuje :gwizdanie:

jak to się mówi: "umyj d*pę" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i ogol se nogi synek

:polew: :polew: :polew:

:kox::polew:

Opublikowano

Krolu i nie spożywaj żadnych pokarmów ani napojów u Miszki w :a4fan:

bo znów na rynku pojawiły się tabletki gwałtu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu i nie spożywaj żadnych pokarmów ani napojów u Miszki w :a4fan:

bo znów na rynku pojawiły się tabletki gwałtu :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jak ktoś nowy to przeczyta, to na spota nie przyjedzie bo się będzie bać i pomyśli sami nienormalni... a kezor ma niedługo robi akcję SPAM...

trzeba zachowa powagę i pisać sensowne porady :cool1:

Opublikowano
ktoś nowy to przeczyta, to na spota nie przyjedzie bo się będzie bać i pomyśli sami nienormalni...

Otóż to - miałem wielką ochotę przyjechć, bo sam też jestem lekko trzepnięty, ale w takiej sytuacji - no nie wiem, nie wiem..... ;)

Pozdrowionka dla wszystkich!

Opublikowano
ktoś nowy to przeczyta, to na spota nie przyjedzie bo się będzie bać i pomyśli sami nienormalni...

Otóż to - miałem wielką ochotę przyjechć, bo sam też jestem lekko trzepnięty, ale w takiej sytuacji - no nie wiem, nie wiem..... ;)

Pozdrowionka dla wszystkich!

A tam wpadaj nie marudź :decayed:

Zapraszamy :)

Opublikowano

A tam wpadaj nie marudź :decayed:

Jasne, że postaram się jakoś do was dotrzeć - już nawet przeprowadziłem wstępne negocjacje z moim hausgestapo - a poza tym jako stary, sterany życiem mechanior po przejściach, aż tak strachliwy to ja znów nie jestem ;)

Opublikowano
ktoś nowy to przeczyta, to na spota nie przyjedzie bo się będzie bać i pomyśli sami nienormalni...

Otóż to - miałem wielką ochotę przyjechć, bo sam też jestem lekko trzepnięty, ale w takiej sytuacji - no nie wiem, nie wiem..... ;)

Pozdrowionka dla wszystkich!

A tam wpadaj nie marudź :decayed:

Zapraszamy :)

Czym Nas więcej tym... cieplej... :wink4::tongue4::wink4::naughty:
Opublikowano

Czym Nas więcej tym... cieplej... :wink4::tongue4::wink4::naughty:

...i - że tak brzydko powiem: a rebours - wiesz - zgodnie ze starym porzekadłem: tu mi dobrze, tu mi ciepło, tu się będę rozmnażał... ;)

Opublikowano

dziś uciekłem policji :kox:

skręciłem na zakazie skrętu przez podwójną ciągła i za mną ruszyli...

dobrze, że zatrzymało ich skrzyżowanie i czerwone światła, ja przejechałem na zielonym i za chwilkę unik w boczną uliczkę :decayed::a4fan:

Opublikowano

A ja dostałem mandat :decayed:

Opublikowano

dziś uciekłem policji :kox:

skręciłem na zakazie skrętu przez podwójną ciągła i za mną ruszyli...

dobrze, że zatrzymało ich skrzyżowanie i czerwone światła, ja przejechałem na zielonym i za chwilkę unik w boczną uliczkę :decayed::a4fan:

:good:

[br]Dopisany: 30 Październik 2009, 22:34_________________________________________________

A ja dostałem mandat :decayed:

:thumbdown:

:hi:

z rana

Opublikowano

:hi:

a ja ani nie dostałem mandatu, ani nie uciekałem przed policją, za to wymieniłem opony na zimowe.. a świece jak leżały tak leżą :polew:

Opublikowano

dziś uciekłem policji :kox:

skręciłem na zakazie skrętu przez podwójną ciągła i za mną ruszyli...

dobrze, że zatrzymało ich skrzyżowanie i czerwone światła, ja przejechałem na zielonym i za chwilkę unik w boczną uliczkę :decayed::a4fan:

Jutro rano zapukają do Ciebie... :wink4::polew:

Opublikowano

A ja dostałem mandat :decayed:

a mówiłem jedź szybciej :decayed:

Miszka - fajnie że wpadłeś :wink4:

Opublikowano

dziś uciekłem policji :kox:

skręciłem na zakazie skrętu przez podwójną ciągła i za mną ruszyli...

dobrze, że zatrzymało ich skrzyżowanie i czerwone światła, ja przejechałem na zielonym i za chwilkę unik w boczną uliczkę :decayed::a4fan:

Jutro rano zapukają do Ciebie... :wink4::polew:

:hi:Z rańca nikogo nie było, nie wpadli po mnie :decayed:

teraz to już siedze w robocie

[br]Dopisany: 31 Październik 2009, 07:15_________________________________________________dziewczyny, mam pytanie

podejdzie to do mojej damy?

http://www.a4-freunde.com/teilemarkt/page,show_ad/catid,2/adid,12555/

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.