Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krolu to jak chcesz żeby Ci pomóc to daj znać o której i gdzie :wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krolu to jak chcesz żeby Ci pomóc to daj znać o której i gdzie :wink4:

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

dzięki, ale żartowałem :)

Opublikowano

Siemanko

Kto z Was będzie u nas w piątek????????????/

Miszka mam nadzieję że będziesz

Bo Krolu ostatnio był bardzo zadowolony z podróży z Tobą (takie mnie słuchy doszły)

mam nadzieję że nie dacie plamy tak jak my na waszej 100 ( był Tylko Krolu i Pucek) :(

Opublikowano

nie wiem jeszcze jak będą wyglądały moje plany na piątek niestety :no:

Opublikowano

Ja mam w piątki zajęcia na polibudzie w kato więc jest lipa :confused4:

Nie zapomnijcie koledzy zabrać na spota komputerów, kabli itd

Będziemy się VAGować :vaglogi:

3WbpJ.jpg

kox :decayed:

Opublikowano

nie wiem jeszcze jak będą wyglądały moje plany na piątek niestety :no:

Ale myślę że Miszka się pojawi :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 19:06_________________________________________________

Ja mam w piątki zajęcia na polibudzie w kato więc jest lipa :confused4:

Nie zapomnijcie koledzy zabrać na spota komputerów, kabli itd

Będziemy się VAGować :vaglogi:

3WbpJ.jpg

kox :decayed:

rzekłbym MEGA :kox:

Opublikowano

Dzieki za spota :hi:

Max zjazd na Pszynska z tego co widzialem to dalej zamkniety.

Opublikowano

Dzieki za spota :hi:

Max zjazd na Pszynska z tego co widzialem to dalej zamkniety.

no to coś mi się musiało przewidzieć

txn za obecność u nas pzd :good:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie!

I już jest cieplutko! :naughty: Na przyszłość albo każdy z termosem albo od razu spotykamy się w MCD. :naughty::tongue4:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie!

I już jest cieplutko! :naughty: Na przyszłość albo każdy z termosem albo od razu spotykamy się w MCD. :naughty::tongue4:

ta ja przestane jeździć :no:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie!

I już jest cieplutko! :naughty: Na przyszłość albo każdy z termosem albo od razu spotykamy się w MCD. :naughty::tongue4:

ta ja przestane jeździć :no:

No to wszyscy będziemy spożywać tylko... wodę mineralną. :tongue4:

Opublikowano

Dzięki za spota Panowie!

I już jest cieplutko! :naughty: Na przyszłość albo każdy z termosem albo od razu spotykamy się w MCD. :naughty::tongue4:

ta ja przestane jeździć :no:

No to wszyscy będziemy spożywać tylko... wodę mineralną. :tongue4:

no tak już lepiej :wink4:

Opublikowano

ja też już w domu.. oczywiście nie bez przygód bo przy 180km/h usłyszałem d*p.. a potem przy hamowaniu szhszhszhszh okazało sie że znikła jedna śruba trzymająca osłone pod silnikiem i targam nią po ziemi teraz :confused4:

Opublikowano

ja też już w domu.. oczywiście nie bez przygód bo przy 180km/h usłyszałem d*p.. a potem przy hamowaniu szhszhszhszh okazało sie że znikła jedna śruba trzymająca osłone pod silnikiem i targam nią po ziemi teraz :confused4:

ja tak szybko nie jeżdzę i mi się nic nie urywa :tongue4:

Opublikowano

ja też już w domu.. oczywiście nie bez przygód bo przy 180km/h usłyszałem d*p.. a potem przy hamowaniu szhszhszhszh okazało sie że znikła jedna śruba trzymająca osłone pod silnikiem i targam nią po ziemi teraz :confused4:

śruba, czy ten taki rekinek z nadkola???

Opublikowano

siema, tez juz w domu kisze Wojewodzkiego zapodalem byl Tomasz Kammel :polew: :polew:

Hippek - sprawdzalem ten termostat, za chu*a nie do 1.8, ma oznaczenie jak do 2,5 tdi, i do 2.6 i 2.8 b wiec go nie chcę, rozumiem, że przyjmujesz zwroty :baseball:

Opublikowano

rekinek spod skrzyni.. nie wiedziałem jak sie to fachowo nazywa.. jutro bede musiał to z rana na trytytki zrobić :(

Opublikowano

siema, tez juz w domu kisze Wojewodzkiego zapodalem byl Tomasz Kammel :polew: :polew:

Kuba go pojechał.... He he he... :kox:

Opublikowano
  • Autor

no też oglądałem Wojewódzkiego , najlepsze było jak go zapytał czemu nie ma ładnej panny :polew:

rekinek spod skrzyni.. nie wiedziałem jak sie to fachowo nazywa.. jutro bede musiał to z rana na trytytki zrobić :(

zmień se wszystki zapinki od osłony na trytyki to Ci sie nie uwali więcej ;)
Opublikowano

będziesz miał pakiet, którego nie ma nikt: pakiet trytytki :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.