Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Stan , 1.6 tdi w golfach w dsg to jakaś padaka ?

z pkt A do B w żólwim tempie... i nic z tym nie zrobisz :kwasny:
To nie ten sam silnik co w octavii jest montowany 105 kuni ?
Co ci chodzi po głowie?

1.6 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Hi

Stan , 1.6 tdi w golfach w dsg to jakaś padaka ?

z pkt A do B w żólwim tempie... i nic z tym nie zrobisz :kwasny:
To nie ten sam silnik co w octavii jest montowany 105 kuni ?
Co ci chodzi po głowie?

1.6 ?

Nie wiem co ma z gratów to auto ale będzie w firmie na handel takie cuś.

Octavka latała i nie paliła zupy , a chyba czas zacząć patrzeć na wydatki.

Szatan to nie był ... Fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zapomniałech wczorej , mosz może ten głośniczek ? około 30mm i 32 omy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, jeździłem tymi autami. Jak Ci mówiłem: w życiu nie zamienię samochodu na słabsze od poprzedniego. Teraz jest lipa i na pewno będę coś z tym robił, bo B5 jakoś jechało w porównaniu do B7.

Jeżeli ktoś jeździ tylko po mieście to taki golf wystarczy. Na trasy kaplica totalna :wink:

ja jechałem z Bukowiny VW UP 60 KM i dał rade , spokojnie 130km/h idzie jechać i zajeło mi to wtedy 1,50h

poprostu z d*pie się poprzewracała i każdy chce teraz 300 kuni mieć

pajda nie do końca. ja póki co 300 nie mam i chyba nie będzie, ale sama spokojna kultura jazdy robi swoje.

Jeżdżę DTŚ na co dzień (tak, 3.0 już jeździ :banan: ) do roboty spokojnie 110, 120, a jak trzeba to wciskasz (wciąż spokojnie) gaz i autko chce żwawo jechać. A nie but do podłogi w 105 km i dalej nic...

wiesz co jest najgorsze? Że teraz nie masz swojej i już nie wiesz co to 160 km i ok 380 NM i za chwile będziesz gadał, że UPem się jeździ na co dzień mega za***iście i faktycznie kupisz jakiegoś golfa 105 KM :/ na to uważaj...

Musiałbyś często RS4 jeździć wtedy będziesz dokładnie wiedział o czym piszę :) haha

PS, a moja po wakacjach program na myślę, że 270-280 i 550 :decayed:;)

aaa, przecież ja mam CADDY 1.6 chyba 105, czy tam 115 KM. Ja nim jeżdżę w zasadzie ciągle but w podłodze, bo to nic nie jedzie. I spalanie na poziomie 8. a w 3.0 wciskam gaz na może 2 cm jedzie tak samo jak caddy z noga w podłodze i też mam 8...

więc im słabsze auto, tym tak samo dużo będzie palić bo będziesz próbował jeździć jak kiedyś mocniejszym autem. Chyba że się już starzejesz ale nie wydaje mi się, żebyś pod 50siątkę już podchodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc im słabsze auto, tym tak samo dużo będzie palić bo będziesz próbował jeździć jak kiedyś mocniejszym autem.

z tym sie zgadzam.

Pajda, jeździłem tymi autami. Jak Ci mówiłem: w życiu nie zamienię samochodu na słabsze od poprzedniego. Teraz jest lipa i na pewno będę coś z tym robił, bo B5 jakoś jechało w porównaniu do B7.

Jeżeli ktoś jeździ tylko po mieście to taki golf wystarczy. Na trasy kaplica totalna :wink:

ja jechałem z Bukowiny VW UP 60 KM i dał rade , spokojnie 130km/h idzie jechać i zajeło mi to wtedy 1,50h

poprostu z d*pie się poprzewracała i każdy chce teraz 300 kuni mieć

to takie samo twierdzenie jak to ze b6 avant to male auto jesli masz dzieciaka :P

masz racje w d*pie sie przewraca hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam. Ostatnio mieli takie wynalazki w nowymelektroniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, jeździłem tymi autami. Jak Ci mówiłem: w życiu nie zamienię samochodu na słabsze od poprzedniego. Teraz jest lipa i na pewno będę coś z tym robił, bo B5 jakoś jechało w porównaniu do B7.

Jeżeli ktoś jeździ tylko po mieście to taki golf wystarczy. Na trasy kaplica totalna :wink:

ja jechałem z Bukowiny VW UP 60 KM i dał rade , spokojnie 130km/h idzie jechać i zajeło mi to wtedy 1,50h

poprostu z d*pie się poprzewracała i każdy chce teraz 300 kuni mieć

pajda nie do końca. ja póki co 300 nie mam i chyba nie będzie, ale sama spokojna kultura jazdy robi swoje.

Jeżdżę DTŚ na co dzień (tak, 3.0 już jeździ :banan: ) do roboty spokojnie 110, 120, a jak trzeba to wciskasz (wciąż spokojnie) gaz i autko chce żwawo jechać. A nie but do podłogi w 105 km i dalej nic...

wiesz co jest najgorsze? Że teraz nie masz swojej i już nie wiesz co to 160 km i ok 380 NM i za chwile będziesz gadał, że UPem się jeździ na co dzień mega za***iście i faktycznie kupisz jakiegoś golfa 105 KM :/ na to uważaj...

Musiałbyś często RS4 jeździć wtedy będziesz dokładnie wiedział o czym piszę :) haha

PS, a moja po wakacjach program na myślę, że 270-280 i 550 :decayed:;)

aaa, przecież ja mam CADDY 1.6 chyba 105, czy tam 115 KM. Ja nim jeżdżę w zasadzie ciągle but w podłodze, bo to nic nie jedzie. I spalanie na poziomie 8. a w 3.0 wciskam gaz na może 2 cm jedzie tak samo jak caddy z noga w podłodze i też mam 8...

więc im słabsze auto, tym tak samo dużo będzie palić bo będziesz próbował jeździć jak kiedyś mocniejszym autem. Chyba że się już starzejesz ale nie wydaje mi się, żebyś pod 50siątkę już podchodził :)

I tu się mylisz bo obecnie jeżdżę b8 caha 170 PS no i całkiem przyjemne auto [emoji6] bez porównania do b6/b7.

Ile szybciej będziesz na miejscu jadąc 3.0 a 1.0 i jakie będzie spalanie między jednym a drugim?

Edytowane przez pajda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio jeździłem od kumpla b8 co ma ją na sprzedaż z tym że 140KM i mi się tym bardzo fajnie jeździło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio jeździłem od kumpla b8 co ma ją na sprzedaż z tym że 140KM i mi się tym bardzo fajnie jeździło

No to panie brać[emoji6]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc im słabsze auto, tym tak samo dużo będzie palić bo będziesz próbował jeździć jak kiedyś mocniejszym autem.

z tym sie zgadzam.

Pajda, jeździłem tymi autami. Jak Ci mówiłem: w życiu nie zamienię samochodu na słabsze od poprzedniego. Teraz jest lipa i na pewno będę coś z tym robił, bo B5 jakoś jechało w porównaniu do B7.

Jeżeli ktoś jeździ tylko po mieście to taki golf wystarczy. Na trasy kaplica totalna :wink:

ja jechałem z Bukowiny VW UP 60 KM i dał rade , spokojnie 130km/h idzie jechać i zajeło mi to wtedy 1,50h

poprostu z d*pie się poprzewracała i każdy chce teraz 300 kuni mieć

to takie samo twierdzenie jak to ze b6 avant to male auto jesli masz dzieciaka :P

masz racje w d*pie sie przewraca hehe

A nie jest małe ?

Jak na rodzinne kombi to lipa straszna ...czekam jak Twój Łobuz będzie miał 3-4 lata i w foteliku z tylu będzie siedział z nogami opartymi na fotelu pasażera ;) ... Ciekawe ,czy wtedy rownież będziesz obstawiał dzisiejsze stwierdzenie ;)

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebe co Wy macie po meter dziewindziesiunt ? moja ma 3 lata fakt obkopany mam fotel z tyłu ale to nie wynika z tego, że auto jest małe tylko ona tak po prostu robi. Jak siedzi normalnie to nogi jej wiszą i jest sporo miejsca

nie wiem skąd Wy to bierzecie ?

nie uważam, żeby A4 było dużym autem ale bez przesady

i c**j kończę tą gadkę :grin:


pajda pamiętasz kiedyś taką reklamę Statoil ?

Trzeba mieć fantazję dziadku !

Trzeba mieś fantazję i pieniądze synku !!!

i Ty to masz !

http://www.adrenalinemotorsport.pl/gielda/o,bmw-e61-530d

http://allegro.pl/audi-s4-avant-quattro-4-2-v8-sprintblau-wyjatkowy-i6378310261.html#thumb/8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio jeździłem od kumpla b8 co ma ją na sprzedaż z tym że 140KM i mi się tym bardzo fajnie jeździło

No to panie brać[emoji6]
Ta zawsze coca cola [emoji12]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebe co Wy macie po meter dziewindziesiunt ? moja ma 3 lata fakt obkopany mam fotel z tyłu ale to nie wynika z tego, że auto jest małe tylko ona tak po prostu robi. Jak siedzi normalnie to nogi jej wiszą i jest sporo miejsca

nie wiem skąd Wy to bierzecie ?

nie uważam, żeby A4 było dużym autem ale bez przesady

i c**j kończę tą gadkę :grin:

pajda pamiętasz kiedyś taką reklamę Statoil ?

Trzeba mieć fantazję dziadku !

Trzeba mieś fantazję i pieniądze synku !!!

i Ty to masz !

http://www.adrenalinemotorsport.pl/gielda/o,bmw-e61-530d

http://allegro.pl/audi-s4-avant-quattro-4-2-v8-sprintblau-wyjatkowy-i6378310261.html#thumb/8

Miszka s4 ok ale w tej budzie dopiero co sprzedałem

E61 fajne, bardzo mi się podobają tylko po lifcie musi być [emoji7] jedynie co mnie martwi to bagażnik tylko 500 litrów tyle co golf 6 w kombi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jebe co Wy macie po meter dziewindziesiunt ? moja ma 3 lata fakt obkopany mam fotel z tyłu ale to nie wynika z tego, że auto jest małe tylko ona tak po prostu robi. Jak siedzi normalnie to nogi jej wiszą i jest sporo miejsca

nie wiem skąd Wy to bierzecie ?

nie uważam, żeby A4 było dużym autem ale bez przesady

i c**j kończę tą gadkę :grin:

pajda pamiętasz kiedyś taką reklamę Statoil ?

Trzeba mieć fantazję dziadku !

Trzeba mieś fantazję i pieniądze synku !!!

i Ty to masz !

http://www.adrenalinemotorsport.pl/gielda/o,bmw-e61-530d

http://allegro.pl/audi-s4-avant-quattro-4-2-v8-sprintblau-wyjatkowy-i6378310261.html#thumb/8

Miszka s4 ok ale w tej budzie dopiero co sprzedałem

E61 fajne, bardzo mi się podobają tylko po lifcie musi być [emoji7] jedynie co mnie martwi to bagażnik tylko 500 litrów tyle co golf 6 w kombi

jednak są tacy ludzie, którzy patrzą na pojemność bagażnika....ach Ci bogaci nigdy ich nie zrozumiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...