Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: spamerzy :decayed:

qrde Wy tu o piciu a ja dalej z grypą walcze :confused4: mimo wszystko jak czas pozwoli to chętnie bym coś kiedyś łyknął :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Kanar jaki spam ? my tu ładnie witamy nowe osoby, które chcą wpaść na spota :hi:

Krolu oglądałeś OPT ? heh: "trzeba miec dobrze nawiercane tarcze, żeby dobrze odprowadzały gazy od klocka " :polew: :polew: :polew:

Wszyscy mają smaki na picie, a tu 2 setka sie szykuje...Keżor... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemasz Kanar jaki spam ? my tu ładnie witamy nowe osoby, które chcą wpaść na spota :hi:

Krolu oglądałeś OPT ? heh: "trzeba miec dobrze nawiercane tarcze, żeby dobrze odprowadzały gazy od klocka " :polew: :polew: :polew:

Wszyscy mają smaki na picie, a tu 2 setka sie szykuje...Keżor... :gwizdanie:

tak oglądałem wyrzezał bym sobie taki napis S4by Krolu na moich tarczach

a dlaczego nie było tego konkursu na mycie aut... /?? w bikini :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wszyscy zkacowani :polew:, ja zjem obiad i idę przepalić mojego ADR-a bo jak tylko na spoty będę nim jeździł to w końcu mi kiedys powie NIE :polew: no i przed Częstochowa muszę go sprawdzić, żeby dać wam wszystkim w dupsko :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:52_________________________________________________ :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wszyscy zkacowani :polew:, ja zjem obiad i idę przepalić mojego ADR-a bo jak tylko na spoty będę nim jeździł to w końcu mi kiedys powie NIE :polew: no i przed Częstochowa muszę go sprawdzić, żeby dać wam wszystkim w dupsko :kox:[br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 13:52_________________________________________________ :gwizdanie:

ja kupiłem oponki i jutro jadę je zmienić i teraz dylemat czy wejdą mi do auta... 4 na stalówkach+ 4 używki tobie wtedy weszły prawda??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem oponki i jutro jadę je zmienić i teraz dylemat czy wejdą mi do auta... 4 na stalówkach+ 4 używki tobie wtedy weszły prawda??

Jak sie popieści to się wszystko zmieści :naughty:

Co myślicie o takich felgach pomalowanych na jakiś grafit lub czerń?? http://moto.allegro.pl/item816075730_okazja_felgi_17_5x112_audi_vw_seat.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem oponki i jutro jadę je zmienić i teraz dylemat czy wejdą mi do auta... 4 na stalówkach+ 4 używki tobie wtedy weszły prawda??

Jak sie popieści to się wszystko zmieści :naughty:

Co myślicie o takich felgach pomalowanych na jakiś grafit lub czerń?? http://moto.allegro.pl/item816075730_okazja_felgi_17_5x112_audi_vw_seat.html

fajne ale ciemne zawsze się wydają mniejsze i nie wiem jak to jest z tym malowaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie sobie moim zdaniem, chociaż miałem "podobne" w poprzedniej a4

królu, jak ktoś je dobrze pomaluje to nic się dziać nie będzie

spadam pograć w xbox-a :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu wejda, ja dalem 2sz do bagaznika, i 6 szt do srodka na tylna kanapę- dwa rzędy po 3szt prawie po sufit :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak będą dobrze pomalowane to nic im nie będzie. Ale w takim graficie nie za ciemnym myśle że by było ok. A nie chce srebrnych felg bo moim zdaniem zlewją się z kolorem auta..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do chlania, to chętnie w którys weekend możemy się zgadać.

co do wyprucia kata - chyba też chce to zrobić jeśli będzie to na plus dla mojej damy

o 15 na TVN Turbo jest "Na Osi" będą pokazywać otwarcie mojej firmy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy grupowe wycięcie kata będzie taniej :decayed: A tak na poważnie też bym wycioł u siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycięcie kosztuje pare dyszek , a ten ceramiczny środek można ponoć opylić tak , że sie może zwrócić z nawiązką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...