Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy zachorowali po wczorajszym wypadzie do Cz-wy przy nierozpieszczającej Nas niestety pogodzie? :hi:

P.S. Dzięki za MEGA spota! 48 albo i 49 autek to jest coś... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów.

Zgóry wszystkim dziękuje zajebistego mega spota którego można by zaliczyć do zlotu A4.

Dzięki Tymonowi, że po nas wyjechał, wszystkim chłopakom z Bielska i ciepłe przyjęcie, ludziom z Kłobucka którzy wpadli i jednego żagielka z Łodzi. Widzę, że wszyscy którzy się zdeklarowali przybili punktualnie na zbiórkę i nie było żadnej obsówy, z tego powodu.

Dziękuje za bezpieczeństwo na drodze, ponieważ przy takiej kolumnie nie trudno o jakieś nieszczęście. Na szczęście wszyscy okazali się bardzo odpowiedzialni i za to szacun (drogę powrotna zostawię bez komentarza bo i mnie fantazja ułańska poniosła). Uważa iż jak na pierwszy taki wyjazd było nas ogrom bo doliczyłem się 48 Audi, a wieżę ze na kolejny taki wyjazd dołączy już Częstochowa i Kłobuck gdy będzie taki organizowany a ten był nie pierwszy i nie ostatni.

Więc wszystkim raz jeszcze wielkie TNX.

Mam nadzieje że ni tylko mnie się podobało ….

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max - fajne masz CD

Jak będziesz wystawial kasety na allegro to daj znać Majkiemu - może coś łyknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max - fajne masz CD

Jak będziesz wystawial kasety na allegro to daj znać Majkiemu - może coś łyknie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

tylko angielski mi sie ostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Panowie,

To wielka przyjemność uczestniczyc w takiej uroczystości i w takim towarzystwie. Było naprawde super, dojazd faktycznie odbył się bardzo profesjonalnie za co bardzo dziekuję. Droga powrotna faktycznie nie była zbyt dobra i gdyby nie Max to pewnie krążyłbym po Częstochowie jeszcze do dzisiaj :confused4:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga powrotna faktycznie nie była zbyt dobra i gdyby nie Max to pewnie krążyłbym po Częstochowie jeszcze do dzisiaj .
hehe nom dobrze ze nas zgarnal na tym rozjezdzie bo bysmy bladzili razem hehe tylko ty pozniej poleciales prosto na chate a ja poczekalem na reszte :naughty:

panowie co wy o tym sadzicie? http://moto.allegro.pl/item820335755_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_quattro_s4_4x4.html da sie na tym smigac czy za miekko bedzie? twardsze jest od standardowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga powrotna faktycznie nie była zbyt dobra i gdyby nie Max to pewnie krążyłbym po Częstochowie jeszcze do dzisiaj .
hehe nom dobrze ze nas zgarnal na tym rozjezdzie bo bysmy bladzili razem hehe tylko ty pozniej poleciales prosto na chate a ja poczekalem na reszte :naughty:

panowie co wy o tym sadzicie? http://moto.allegro.pl/item820335755_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_quattro_s4_4x4.html da sie na tym smigac czy za miekko bedzie? twardsze jest od standardowego?

COŚ mi pucek gadał że by chciał twoja zawieche nie wiem czy sprzedajesz ale on szczeży zęby na twoja zawieche :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak zmienie to raczej bede chcial sprzedac ale co gdzie kiedy i za ile to niewiem, najpierw musze cos dla siebie znajsc, musze pomeczyc keżora on zmienial zawias to troche powinien siedziec w temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior, nie mogłem Cie wczoraj namierzyć, a chciałem pogadać o tym Twoim zawiasie, bo coś tam wspominałeś że chcesz się go pozbyć

ja osobiście gdy będę miał kupować zawias, nowy zawias, to będzie to właśnie Ta Technix, jest miękki z możliwością regulacji więc wsam raz dla normalnego kierowcy :)

ale kupował bym od innego gościa, bo na tym zdjęciu które jest na aukcji to nie zawias do Quattro :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga powrotna faktycznie nie była zbyt dobra i gdyby nie Max to pewnie krążyłbym po Częstochowie jeszcze do dzisiaj .
hehe nom dobrze ze nas zgarnal na tym rozjezdzie bo bysmy bladzili razem hehe tylko ty pozniej poleciales prosto na chate a ja poczekalem na reszte :naughty:

panowie co wy o tym sadzicie? http://moto.allegro.pl/item820335755_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_quattro_s4_4x4.html da sie na tym smigac czy za miekko bedzie? twardsze jest od standardowego?

COŚ mi pucek gadał że by chciał twoja zawieche nie wiem czy sprzedajesz ale on szczeży zęby na twoja zawieche :kox: :kox:

nom

tez to słyszałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak zmienie to raczej bede chcial sprzedac ale co gdzie kiedy i za ile to niewiem, najpierw musze cos dla siebie znajsc, musze pomeczyc keżora on zmienial zawias to troche powinien siedziec w temacie:)

no i masz racje jutro zagadaj keżora a ja mu wykręce gwinta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak zmienie to raczej bede chcial sprzedac ale co gdzie kiedy i za ile to niewiem, najpierw musze cos dla siebie znajsc, musze pomeczyc keżora on zmienial zawias to troche powinien siedziec w temacie:)

no i masz racje jutro zagadaj keżora a ja mu wykręce gwinta :polew:

keżor ma podobno "lewy" gwint, więc uważaj w którą stronę będziesz kręcił :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia sa raczej przykladowe tak mi sie przynajmniej zdaje, napisalem do niego ciekawe co odpisze. jesli chodzi o moje zawieszenie no na rownej trasie jest bajeczka trzyma sie ostro a raczej sie lepi:) ale po miesie masakra niestety;/ wystarczy dobrej jakosci prog zwalniajacy i juz szuram;/

ta zawiecha co podalem w linku wczesniej jest twardsza od standardowej czy taka sama?[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:01_________________________________________________

no i masz racje jutro zagadaj keżora a ja mu wykręce gwinta
napisz keżorowi zeby wzial klucz bedzie latwiej i szybciej:P hehe i tak by sie nieskapl a nawet by sie cieszyl z wiekszej gleby jak by mu siadlo na ziemie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten gwint Ta Technix to można porównać do miękkości 1BE, albo do samych sprężyn obniżających ale dobrej firmy

ja nie na takim twardym jeździłem, przeważnie to mam najniższe auto z spotowiczów, dodam nawet że Ty Kędzior masz teraz wysoko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ogolnie polecil bys ten Ta Technix ?

ja nie na takim twardym jeździłem, przeważnie to mam najniższe auto z spotowiczów, dodam nawet że Ty Kędzior masz teraz wysoko
ja pierwszy raz jezdze na takim zawieszeniu, dodam ze jest ono podniesione juz na maksa wyzej sie nieda;/ no mnie to sie niepodoba, tzn podoba ale mi takie niskie niejest potrzebne zle mi sie tym porusza po miescie;/ dokladnie tez niewiem co to za zawiecha ale prawdopodobnie KW i z tego co patrzylem na allegro to taki osprzet jest dosc drogi

z tego co sie orientuje to prawdopodobnie baq_didila ma zawieche 1BE i z tego co mowil to chwalil taka twardosc/miekkosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam 1BE i uważam, że jest bardzo komfortowo (na 18" już mniej :kox:), a i samochód ładnie siedzi. W sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1BE ciezko znajsc na allegro, pozatym tego Ta Technix mozna podniesc lub obnizyc w miare potrzeby wiec chyba niebylo by glupie zakupienie tego zestawu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chcę kupic TaTechnixa bo KW to drogie jak cholera a używki to nie wiadomo w jakim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...