Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

KEŻOR widzę że pod twoim zdjęciem dalej kreseczki rozumiem bez furacza nadal jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

;( nooo , już mam dość batali o kase ze starszym i chyba sie poddam i naprawimy to co jest i będe sie musiał kulać tym 160konnym AFNem :disgust:

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem z kina.. byłem na Avatarze.. no i jeśli ktoś jest fanem gwiezdnych wojen, władców pierścieni, jurasic park i obcego to pewnie mu sie spodoba.. jednakowoż jeśli ktoś potrzebuje czegoś co da mu chwile do zastanowienia, uduchowi go w jakiś sposób i spowoduje że stanie sie lepszym człowiekiem to niech idzie na "Albina i wiewiórki 2" bo Avatarze nic dla siebie nie znajdzie :no:

a po kinie przewertowałem auto wzdłuż i wszerz i dziwnie na mnie ludzie patrzeli jak o 23 wywaliłem wszystko co było w środku na parking pod plazą. Powód? coś wali jakby kota rozerwało w środku ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a leci Albin i wiewiórki :slina: ??

Kanar , wpadnij do mnie na warsztat , naprawimy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa zrobimy wydmuszke i wspawamy klatke :naughty:

niee.. jedno niewygodne auto mi wystarczy teraz cenie se komfort :cool1:

a co do wpadania na warsztat to myśle że przy paru kwestiach Twoja pomoc będzie mi nieoceniona i niezbędna :gwizdanie:

michałkce podziemny parking pod realem każdy WTOREK o 19.00 parking zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie do was dołączę w którym to jest dokładnie miejscu? dawno temu jak jechałem tamtedy fiacikiem to widzialem wiele audiczek kolo media marktu to tam?

:hi: zimą spoty są na dole pod realem (dawnym geantem) parking zielony :good:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2009, 00:32_________________________________________________

a co do wpadania na warsztat to myśle że przy paru kwestiach Twoja pomoc będzie mi nieoceniona i niezbędna :gwizdanie:

przy czym ? to przygotuje narzędzia :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy :good:

co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą :) napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy :good:

co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą :) napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>

ja chce miec 200 co ty na to ile cza dac :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie to mi lampy leżą i sie kurzą, ale po nowym roku myśle że już poważnie sie zaczne rozglądać za resztą gratów pod maske.. bo 114KM już mi sie znudziło :wink4:

no pare dni temu zmieniliśmy lampki u Kędziora , także zbieraj tajle i działamy :good:

co do mocy to jesteś ograniczony jedynie kasą :) napisz mi ile chce wydać ja Ci napisze ile koni wyjdzie :>

ja chce miec 200 co ty na to ile cza dac :gwizdanie:

http://www.dynosoft.pl/projekty/audi-a4 tu masz BLB z dynosoftu na 209 koni :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no marzą mi sie okolice Stanleya :decayed:

znikam spać bo jutro praca a pojutrze wypad pod samą Ukraine :gwizdanie:

3mcie sie ramy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: siema

no marzą mi sie okolice Stanleya :decayed:

znikam spać bo jutro praca a pojutrze wypad pod samą Ukraine :gwizdanie:

3mcie sie ramy :hi:

no ja mam troche hardcorowy program, ale ja jeżdzę spokojnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...