Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Kędzior nie mam pytań :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Chętnie bym z Wami pogrylował ale do robo idę na noc... :nagry: ALe tak jak Miszka mówi: ROk temu SPOT =ł się GRYLLL a teraz kapa... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, nie gadaj, zabierzesz się z kimś a jak nie to przyjadę po Ciebie :wink:

:decayed: masz chody gdzieś na stacji benzynowej .... :decayed::decayed::decayed::decayed: jak tak to potrzebuję faktury do gnojowozu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie jak każdy weźmie ze sobą, będzie szybciej, ja też mogę dokupić paczkę wungla :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej będzie jak każdy weźmie ze sobą, będzie szybciej, ja też mogę dokupić paczkę wungla :naughty:

dokładnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, poważnie jak nikt Cię nie zabierze to wpadnę po Ciebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze robiliśmy ściepę po 5-10zł 20 min zakupy i gryll tak wychodzi taniej - i zawsze miałem ketchup i musztardę na domu nie wspominając o rarytaśnej gryllowanej kiełbasce na jajecznice na środowe śniadanko :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chcecie, ja się dostosuję, zawsze można zrobić o 18.00 spota :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co pier**lić psa w jego chorą dupe, kto ma być będzie, a czy będzie gryll się okaże we wtorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja tak nie lubię, wolę się przygotować :naughty:
to sie przygotuj ze bedzie a co wyjdzie to zobaczymy, ja pochytam grilla i wungiel :wink: niech ktos wezmie zapalki :polew:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

POLSAT :kox:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

POLSAT :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeczkę dla Guru......obiecałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany robimy w wtorkowego zlota jakiegos grilla ???

Może Gliwice by sie ogarneły i wpadły ... :wink:

panowie, nie chce nic mówić, ale w zeszłym tygodniu też mial być grill i co...? :/ może tym razem sie uda.. śledze ten watek bo bede musiała wziąć wolne na żądanie.. ;D

Dokładnie katowickie leszcze... a chca sie smiac z moejj organizacji .... żałosne ...

:decayed:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:22 ----------

Polsat i kabarety lecą... harnaś trzyma mnie w pionie ... :decayed:

A co do spota to wpadamy z swoim prowiantem krzeselkami stoimy max 30 min i ogien na tyly sie rozbic z biwakiem wieczornym... bo zaś bedziemy stac jak piz*y na parkingu chyba że będzie lało to wtedy zycie ...

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Polsat i kabarety lecą... harnaś trzyma mnie w pionie ... :decayed:

A co do spota to wpadamy z swoim prowiantem krzeselkami stoimy max 30 min i ogien na tyly sie rozbic z biwakiem wieczornym... bo zaś bedziemy stac jak piz*y na parkingu chyba że będzie lało to wtedy zycie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...