Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja dzisiaj wale łyche z Biedry :decayed:

jak lubisz JD albo Jim Bim to w Lidlu jest Western Gold za niecałe 40 zeta 0,7 zbliżone smakiem :wink:

nawet taniej bo 36,99. ;) Kupiłem dzisiaj akurat

kiedyś dostałem ją w prezencie i sobie pomyślałem nooooooooooosz k**wa mógł ktoś chociaż jasia kupić a nie taki syf....tak było do momentu jak nie odkręciłem zakrętki :kox:

Ale opowieść :grin:

Trzeba chyba spróbować tych mniej znanych tytułów :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja dzisiaj wale łyche z Biedry :decayed:

jak lubisz JD albo Jim Bim to w Lidlu jest Western Gold za niecałe 40 zeta 0,7 zbliżone smakiem :wink:

nawet taniej bo 36,99. ;) Kupiłem dzisiaj akurat

kiedyś dostałem ją w prezencie i sobie pomyślałem nooooooooooosz k**wa mógł ktoś chociaż jasia kupić a nie taki syf....tak było do momentu jak nie odkręciłem zakrętki :kox:

Ale opowieść :grin:

Trzeba chyba spróbować tych mniej znanych tytułów :decayed:

poważnie Pucek sam byłem zdziwiony , jest jeszcze identyczna w smaku ale nie pamiętam nazwy w Aldi chyba nawet tańsza o 5zł

Opublikowano
Ja dzisiaj wale łyche z Biedry :decayed:

jak lubisz JD albo Jim Bim to w Lidlu jest Western Gold za niecałe 40 zeta 0,7 zbliżone smakiem :wink:

nawet taniej bo 36,99. ;) Kupiłem dzisiaj akurat

kiedyś dostałem ją w prezencie i sobie pomyślałem nooooooooooosz k**wa mógł ktoś chociaż jasia kupić a nie taki syf....tak było do momentu jak nie odkręciłem zakrętki :kox:

z tańszych spróbuj też Old Smuggler. W tej kasie mistrz

Opublikowano

Turzol wbijaj jutro na wóde z nami :naughty:

Opublikowano
Turzol wbijaj jutro na wóde z nami :naughty:

jak mnie zona spusci ze smyczy :)

Opublikowano

Okej, przekonaliście mnie, na bank spróbuje, skoro tacy wytrawni znawcy polecają to musi coś w tym być :kox:

Opublikowano
Okej, przekonaliście mnie, na bank spróbuje, skoro tacy wytrawni znawcy polecają to musi coś w tym być :kox:

zawsze jest jak jebniesz całą flaszkę to działa :decayed:

---------- Post dopisany at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Turzol wbijaj jutro na wóde z nami :naughty:

jak mnie zona spusci ze smyczy :)

sam się zerwij :wink:

Opublikowano
Turzol wbijaj jutro na wóde z nami :naughty:

jak mnie zona spusci ze smyczy :)

wyjdź wyrzucić śmieci, idź po coś do samochodu czy coś :wink::decayed:

Opublikowano
Turzol wbijaj jutro na wóde z nami :naughty:

jak mnie zona spusci ze smyczy :)

wyjdź wyrzucić śmieci, idź po coś do samochodu czy coś :wink::decayed:

dokładnie ważne żebyś wyszedł z domu, a później jakoś to będzie

Opublikowano
Turzol wbijaj jutro na wóde z nami :naughty:

jak mnie zona spusci ze smyczy :)

wyjdź wyrzucić śmieci, idź po coś do samochodu czy coś :wink::decayed:

dokładnie ważne żebyś wyszedł z domu, a później jakoś to będzie

3 dni focha ale jakoś będzie, wrażenia na imprezie niezapomniane :kox:

Opublikowano
Turzol wbijaj jutro na wóde z nami :naughty:

jak mnie zona spusci ze smyczy :)

wyjdź wyrzucić śmieci, idź po coś do samochodu czy coś :wink::decayed:

dokładnie ważne żebyś wyszedł z domu, a później jakoś to będzie

3 dni focha ale jakoś będzie, wrażenia na imprezie niezapomniane :kox:

o ile przeżyje :kox:

Opublikowano

W moim wieku i przy naszym stazu takie coś już nie przejdzie :decayed:

Opublikowano

na TVN7 Chłopcy z ferajny :kox::kox:

Opublikowano
W moim wieku i przy naszym stazu takie coś już nie przejdzie :decayed:

Tak Ci się tylko wydaje :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
W moim wieku i przy naszym stazu takie coś już nie przejdzie :decayed:

a co złote gody mieliście niedawno że taki staż :decayed:

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

na TVN7 Chłopcy z ferajny :kox::kox:

kozak film :kox:

Opublikowano
na TVN7 Chłopcy z ferajny :kox::kox:

kozak film :kox:

a miałbyć dzisiaj sex :grin:

Opublikowano
na TVN7 Chłopcy z ferajny :kox::kox:

kozak film :kox:

a miałbyć dzisiaj sex :grin:

Stasiu, to i tak lepiej niż się najebać do odcinki :grin: chociaż...

Opublikowano

Joe Pesci jest najlepszy :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
Joe Pesci jest najlepszy :polew::polew::polew::polew:

:thumbup1:

Opublikowano

z c**ja mi browar nie wchodzi ledwo dopiłem jedno :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.