Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:ogarnia ktos tu zakupy na ebay.de ze sciagnieciem towaru do pl :whistling:

A co trzeba?

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
:wink:

ogarnąłeś kondensator?

Opublikowano
:wink:

ogarnąłeś kondensator?

laduje sie tylko do 12V

Opublikowano

:hi:z wieczora jak tam robicie jakieś przedbiegi dziś ? :whistling:

Opublikowano
:hi:z wieczora jak tam robicie jakieś przedbiegi dziś ? :whistling:
miszczowie niemusza miec treningu :grin:
Opublikowano

rumik z kolą tak delikatnie :wink:

Opublikowano
:hi:z wieczora jak tam robicie jakieś przedbiegi dziś ? :whistling:
miszczowie niemusza miec treningu :grin:

ja chyba delikatnie potrenuję...nigdy nie wiadomo jak rywale się przygotowują :naughty:

Opublikowano
:hi:ogarnia ktos tu zakupy na ebay.de ze sciagnieciem towaru do pl :whistling:

A co trzeba?

PW :wink:
Opublikowano
:hi:z wieczora jak tam robicie jakieś przedbiegi dziś ? :whistling:
miszczowie niemusza miec treningu :grin:

ja chyba delikatnie potrenuję...nigdy nie wiadomo jak rywale się przygotowują :naughty:

Ja tam za rywala się nie uważam ale fakt, trenuję :decayed:

Opublikowano
:hi:z wieczora jak tam robicie jakieś przedbiegi dziś ? :whistling:
miszczowie niemusza miec treningu :grin:

ja chyba delikatnie potrenuję...nigdy nie wiadomo jak rywale się przygotowują :naughty:

ja raczej delikatnie, bo musze w niedziele chyba prowadzic ;/

Opublikowano
:hi:z wieczora jak tam robicie jakieś przedbiegi dziś ? :whistling:
miszczowie niemusza miec treningu :grin:

ja chyba delikatnie potrenuję...nigdy nie wiadomo jak rywale się przygotowują :naughty:

ja raczej delikatnie, bo musze w niedziele chyba prowadzic ;/

jaaa yhymm

Opublikowano

Pucek widzę, że wierzysz w to co pisze Kędzior :polew: i dobrze trzeba dojeżdżać tą mendę sosnowiecką :decayed:

Opublikowano
Pucek widzę, że wierzysz w to co pisze Kędzior :polew: i dobrze trzeba dojeżdżać tą mendę sosnowiecką :decayed:
niby menda ale impreza bezemnie to nie to samo :grin:

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

:hi:z wieczora jak tam robicie jakieś przedbiegi dziś ? :whistling:
miszczowie niemusza miec treningu :grin:

ja chyba delikatnie potrenuję...nigdy nie wiadomo jak rywale się przygotowują :naughty:

ja raczej delikatnie, bo musze w niedziele chyba prowadzic ;/

jaaa yhymm

niemam alkoholowych zaciagow :decayed: mozesz sie spytac Staska :decayed:

Opublikowano

no ja Kędzior zaciągów nie masz - to już jeden wielki ciąg :polew:

Opublikowano
Pucek widzę, że wierzysz w to co pisze Kędzior :polew: i dobrze trzeba dojeżdżać tą mendę sosnowiecką :decayed:

Trochę znam tego człeka... :decayed:

Ale jutro wszystko się okaże, Ewelina do Kędziora "Przemek! jedziemy!!!" i Przemek za***rdala do wyjścia :grin:

Opublikowano
Pucek widzę, że wierzysz w to co pisze Kędzior :polew: i dobrze trzeba dojeżdżać tą mendę sosnowiecką :decayed:

Trochę znam tego człeka... :decayed:

Ale jutro wszystko się okaże, Ewelina do Kędziora "Przemek! jedziemy!!!" i Przemek za***rdala do wyjścia :grin:

Paput ? :decayed:

Opublikowano
Pucek widzę, że wierzysz w to co pisze Kędzior :polew: i dobrze trzeba dojeżdżać tą mendę sosnowiecką :decayed:

Trochę znam tego człeka... :decayed:

Ale jutro wszystko się okaże, Ewelina do Kędziora "Przemek! jedziemy!!!" i Przemek za***rdala do wyjścia :grin:

Paput ? :decayed:

Ciii :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

też tam mam jakieś piwko na dzisiaj :whistling::decayed:

Opublikowano

no ja mam 3 ale pewnie jedno max 1,5 walnę bo piwo to c**jnia :decayed:

ps Stan chodziło mi o przyciski pilota do Audi a4 B6 :grin: aha do avanta benzyny :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.