Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pucek widzę, że wierzysz w to co pisze Kędzior :polew: i dobrze trzeba dojeżdżać tą mendę sosnowiecką :decayed:

Trochę znam tego człeka... :decayed:

Ale jutro wszystko się okaże, Ewelina do Kędziora "Przemek! jedziemy!!!" i Przemek za***rdala do wyjścia :grin:

Paput ? :decayed:

Ciii :decayed::decayed::decayed:

juz ja niebede mowil kto jest papuciem i zalozyl sam sobie kaganiec :facepalm::whistling: a mialem cie za porzadnego druha :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pucek widzę, że wierzysz w to co pisze Kędzior :polew: i dobrze trzeba dojeżdżać tą mendę sosnowiecką :decayed:

Trochę znam tego człeka... :decayed:

Ale jutro wszystko się okaże, Ewelina do Kędziora "Przemek! jedziemy!!!" i Przemek za***rdala do wyjścia :grin:

Paput ? :decayed:

Ciii :decayed::decayed::decayed:

juz ja niebede mowil kto jest papuciem i zalozyl sam sobie kaganiec :facepalm::whistling: a mialem cie za porzadnego druha :decayed:

Kędzior, ty dalej nie kapujesz, to taka gra, niech baba myśli że wygrała i ma Cię w sidłach, ale to ona ma pierścionek a nie ja... nawet jak się kiedyś bardziej upierdolę to też nie będę nosił tego żelaza bo przecież w kopalni nie wolno :decayed::decayed::decayed:

Nikt nie musi wiedzieć że jesteś uj***ny :grin:

Opublikowano

dobra psssyt :wink:

Opublikowano

Nikt nie musi wiedzieć że jesteś uj***ny :grin:

nie nikt, tylko inne :decayed::decayed::decayed:
Opublikowano

odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

teraz tylko się roześmiałem co tam piszą o władowanej pracy itp :facepalm:

a Pucek dobrze to podsumował 10k w dół i się sprzeda, choć ja myślę że może z 22-23by dostał jakby się jakiś naiwniak znalazł bo niczym to auto nie powala

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

teraz tylko się roześmiałem co tam piszą o władowanej pracy itp :facepalm:

a Pucek dobrze to podsumował 10k w dół i się sprzeda, choć ja myślę że może z 22-23by dostał jakby się jakiś naiwniak znalazł bo niczym to auto nie powala

ja myślę, że nie dostanie nawet 20k :wink:

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

teraz tylko się roześmiałem co tam piszą o władowanej pracy itp :facepalm:

a Pucek dobrze to podsumował 10k w dół i się sprzeda, choć ja myślę że może z 22-23by dostał jakby się jakiś naiwniak znalazł bo niczym to auto nie powala

ja myślę, że nie dostanie nawet 20k :wink:

no w sumie jakiś 19 latek mógłby to łyknąć :grin:

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

teraz tylko się roześmiałem co tam piszą o władowanej pracy itp :facepalm:

a Pucek dobrze to podsumował 10k w dół i się sprzeda, choć ja myślę że może z 22-23by dostał jakby się jakiś naiwniak znalazł bo niczym to auto nie powala

Nie moja wina że koledze się ceny pomyliły, nie oszukujmy się, za 3 dychy można wyrwać ciekawe B6 na fajnym wypasie :decayed:

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

teraz tylko się roześmiałem co tam piszą o władowanej pracy itp :facepalm:

a Pucek dobrze to podsumował 10k w dół i się sprzeda, choć ja myślę że może z 22-23by dostał jakby się jakiś naiwniak znalazł bo niczym to auto nie powala

Nie moja wina że koledze się ceny pomyliły, nie oszukujmy się, za 3 dychy można wyrwać ciekawe B6 na fajnym wypasie :decayed:

dokładnie nawet jest teraz takie na forum

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

teraz tylko się roześmiałem co tam piszą o władowanej pracy itp :facepalm:

a Pucek dobrze to podsumował 10k w dół i się sprzeda, choć ja myślę że może z 22-23by dostał jakby się jakiś naiwniak znalazł bo niczym to auto nie powala

Nie moja wina że koledze się ceny pomyliły, nie oszukujmy się, za 3 dychy można wyrwać ciekawe B6 na fajnym wypasie :decayed:

szkoda gadac, ale auto od klubowicza no to wiadomo pewne i perelka :grin:

Opublikowano
odblokowali wątek smerfnego B5 za trzydychy :polew:

ponow oferte hehe

teraz tylko się roześmiałem co tam piszą o władowanej pracy itp :facepalm:

a Pucek dobrze to podsumował 10k w dół i się sprzeda, choć ja myślę że może z 22-23by dostał jakby się jakiś naiwniak znalazł bo niczym to auto nie powala

Nie moja wina że koledze się ceny pomyliły, nie oszukujmy się, za 3 dychy można wyrwać ciekawe B6 na fajnym wypasie :decayed:

szkoda gadac, ale auto od klubowicza no to wiadomo pewne i perelka :grin:

Nie obrażaj KLUBOWICZÓW, co najwyżej od władcy postów :grin:

Opublikowano

pewne to jest to że to auto zalatuje wioską na kilometr , ja na początku myślałem, że ten mrogal to małolat i se auto reza a synek ma 30 lat

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

co do klubowych aut, sytuacja tego typu, wchodzę na FB a tam auto Fantowskiego z KRK czy jakoś tak i w opisie że auto z klubu a4, myślę sobie i c**j z tego ale postanowiłem grzecznie zapytać: i co k**wa z tego, że klubowe....matko bosko naraz chyba z 10 B5B zaczęło mnie dojeżdżać że to świadczy o tym, że auto zadbane, pielęgnowane, od miłośnika, spuszczane na maskę trzy razy dziennie i że to właśnie oznacza, że auto z klubu. Głupota ludzka nie zna granic

Opublikowano
pewne to jest to że to auto zalatuje wioską na kilometr , ja na początku myślałem, że ten mrogal to małolat i se auto reza a synek ma 30 lat

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

co do klubowych aut, sytuacja tego typu, wchodzę na FB a tam auto Fantowskiego z KRK czy jakoś tak i w opisie że auto z klubu a4, myślę sobie i c**j z tego ale postanowiłem grzecznie zapytać: i co k**wa z tego, że klubowe....matko bosko naraz chyba z 10 B5B zaczęło mnie dojeżdżać że to świadczy o tym, że auto zadbane, pielęgnowane, od miłośnika, spuszczane na maskę trzy razy dziennie i że to właśnie oznacza, że auto z klubu. Głupota ludzka nie zna granic

No cóż, ja też bym tak musiał zacenić jak chciałem swojego na już puścić, a ostatecznie chciałem śmieszną kasę bo i nie ma co szaleć, to że ktoś wkłada w ciul kasy w auto to nic nie znaczy :wink:

Opublikowano
pewne to jest to że to auto zalatuje wioską na kilometr , ja na początku myślałem, że ten mrogal to małolat i se auto reza a synek ma 30 lat

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

co do klubowych aut, sytuacja tego typu, wchodzę na FB a tam auto Fantowskiego z KRK czy jakoś tak i w opisie że auto z klubu a4, myślę sobie i c**j z tego ale postanowiłem grzecznie zapytać: i co k**wa z tego, że klubowe....matko bosko naraz chyba z 10 B5B zaczęło mnie dojeżdżać że to świadczy o tym, że auto zadbane, pielęgnowane, od miłośnika, spuszczane na maskę trzy razy dziennie i że to właśnie oznacza, że auto z klubu. Głupota ludzka nie zna granic

No wiesz, u mnie w temacie doczytasz co było robione, jakie części wkładałem i jak kupisz to bynajmniej wiesz co masz. A jak Ci podam link do motostat to się dowiesz ile co kosztowało :wink:

Opublikowano
pewne to jest to że to auto zalatuje wioską na kilometr , ja na początku myślałem, że ten mrogal to małolat i se auto reza a synek ma 30 lat

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

co do klubowych aut, sytuacja tego typu, wchodzę na FB a tam auto Fantowskiego z KRK czy jakoś tak i w opisie że auto z klubu a4, myślę sobie i c**j z tego ale postanowiłem grzecznie zapytać: i co k**wa z tego, że klubowe....matko bosko naraz chyba z 10 B5B zaczęło mnie dojeżdżać że to świadczy o tym, że auto zadbane, pielęgnowane, od miłośnika, spuszczane na maskę trzy razy dziennie i że to właśnie oznacza, że auto z klubu. Głupota ludzka nie zna granic

No wiesz, u mnie w temacie doczytasz co było robione, jakie części wkładałem i jak kupisz to bynajmniej wiesz co masz. A jak Ci podam link do motostat to się dowiesz ile co kosztowało :wink:

No tak, to prawda, ja se prowadzę zeszyt, oczywiście pisze w nim jednym i tym samym długopisem i już wiem jakie polecą teksty jak to kiedyś pokażę :grin:

Za to mam na dobre 20 tyś zł faktury :facepalm:

Opublikowano

Koles jest mega smieszny od tego B5 za trzy dychy więc nie ma sensu komentować ... szuka ciula i i tyle

Opublikowano
pewne to jest to że to auto zalatuje wioską na kilometr , ja na początku myślałem, że ten mrogal to małolat i se auto reza a synek ma 30 lat

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

co do klubowych aut, sytuacja tego typu, wchodzę na FB a tam auto Fantowskiego z KRK czy jakoś tak i w opisie że auto z klubu a4, myślę sobie i c**j z tego ale postanowiłem grzecznie zapytać: i co k**wa z tego, że klubowe....matko bosko naraz chyba z 10 B5B zaczęło mnie dojeżdżać że to świadczy o tym, że auto zadbane, pielęgnowane, od miłośnika, spuszczane na maskę trzy razy dziennie i że to właśnie oznacza, że auto z klubu. Głupota ludzka nie zna granic

No wiesz, u mnie w temacie doczytasz co było robione, jakie części wkładałem i jak kupisz to bynajmniej wiesz co masz. A jak Ci podam link do motostat to się dowiesz ile co kosztowało :wink:

Hammer nie mówię o Tobie i Twoim aucie ale o takim ogólnym przeświadczeniu, że jak klubowe to musi być igła... czyli patrząc na to w ten sposób moje b6 jako, że już jest w klubie to cena wzrosła o 10k, założę wątek coś pościemniam i do żyda , ci ludzie gdzieś te auta musieli kupić i nie każdy kupił z salonu czy od 1wł z De a każdy w swoich opisach tak właśnie ma - nikt nie kupił od handlarza :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

pewne to jest to że to auto zalatuje wioską na kilometr , ja na początku myślałem, że ten mrogal to małolat i se auto reza a synek ma 30 lat

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

co do klubowych aut, sytuacja tego typu, wchodzę na FB a tam auto Fantowskiego z KRK czy jakoś tak i w opisie że auto z klubu a4, myślę sobie i c**j z tego ale postanowiłem grzecznie zapytać: i co k**wa z tego, że klubowe....matko bosko naraz chyba z 10 B5B zaczęło mnie dojeżdżać że to świadczy o tym, że auto zadbane, pielęgnowane, od miłośnika, spuszczane na maskę trzy razy dziennie i że to właśnie oznacza, że auto z klubu. Głupota ludzka nie zna granic

No wiesz, u mnie w temacie doczytasz co było robione, jakie części wkładałem i jak kupisz to bynajmniej wiesz co masz. A jak Ci podam link do motostat to się dowiesz ile co kosztowało :wink:

No tak, to prawda, ja se prowadzę zeszyt, oczywiście pisze w nim jednym i tym samym długopisem i już wiem jakie polecą teksty jak to kiedyś pokażę :grin:

Za to mam na dobre 20 tyś zł faktury :facepalm:

podziwiam

Opublikowano

Patrox tez pewne auto sprzedaje :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.