Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:whistling:

Akjam, za tydzień ja stawiam :wink:

o to w takim razie ja tez pojde :decayed:

Ty linie trzymasz czy coś tam... :decayed:

chyba przekrój elipsy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:whistling:

Akjam, za tydzień ja stawiam :wink:

o to w takim razie ja tez pojde :decayed:

Ty linie trzymasz czy coś tam... :decayed:

jednak mnie jutro niebedzie :grin:

Jak Twoja będzie to z nią załatwię. :naughty:
:whistling:

Akjam, za tydzień ja stawiam :wink:

o to w takim razie ja tez pojde :decayed:

Ty linie trzymasz czy coś tam... :decayed:

chyba przekrój elipsy :decayed:

:decayed:
Opublikowano
:whistling:

Akjam, za tydzień ja stawiam :wink:

o to w takim razie ja tez pojde :decayed:

:ssij::decayed:

Opublikowano

Dzięki za spocicha :wink:

podziękował za dzisiaj i Hamerkowi za przepalenie wydechu :kox::kox::kox::kox:

Oj czarno szło :decayed: ciekawe co misiaczki sobie pomyślały jak przelecialem koło nich 220kmh :kox:

Opublikowano
Jak Twoja będzie to z nią załatwię. :naughty:
to ja niewiem co wy tam bedziecie przymierzac hehe

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

:whistling:

Akjam, za tydzień ja stawiam :wink:

o to w takim razie ja tez pojde :decayed:

Ty linie trzymasz czy coś tam... :decayed:

chyba przekrój elipsy :decayed:

masz szczescie ze niewiem co to jest elipsa bo bym ci jebnal :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:whistling: Ostrego już chyba nie będę więcej jadł. :naughty: THX mega ekipie. :good:

Nigdy wiecej :decayed:

gdzieś ty się stracił :whistling:

Uznalem, ze nie bede za popierdolkami jechal :naughty:

A serio, ja lecialem dk81 :wink:

Opublikowano
Dzięki za spocicha :wink:
podziękował za dzisiaj i Hamerkowi za przepalenie wydechu :kox::kox::kox::kox:

Oj czarno szło :decayed:ciekawe co misiaczki sobie pomyślały jak przelecialem koło nich 220kmh :kox:

ze szybciej juz niepoleci :grin:
Opublikowano
Dzięki za spocicha :wink:
podziękował za dzisiaj i Hamerkowi za przepalenie wydechu :kox::kox::kox::kox:

Oj czarno szło :decayed: ciekawe co misiaczki sobie pomyślały jak przelecialem koło nich 220kmh :kox:

Czy udało się zrobić fotkę? :naughty:

:naughty:

Opublikowano

Pajda, tu masz to o czym rozmawialiśmy:

B8 (2007-) - motoAllegro

raczej w B8 w 2.0TDI nie było q, tylko w wersji 170KM :wink: i 3.0TDI

Opublikowano

Spiżdżam :hi: Pajda może byś zabrał od Kędziora te dystanse jakbyś miał do mnie przyjechać przymierzyć felgę? :whistling:

Opublikowano

rezacze :decayed:

Opublikowano
:yeah::naughty:
Opublikowano

Pajda.... :decayed: a wkrótce Miszka :grin:

Opublikowano

No... A tak się śmiali. :grin: Sami teraz na alledrogo siedzą i forum od A do Z... :polew::kox:

Opublikowano

dobrze, że mam tylko B5 i mam na to wyebane :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

czas spać :hi:

Opublikowano
Dzięki za spocicha :wink:
podziękował za dzisiaj i Hamerkowi za przepalenie wydechu :kox::kox::kox::kox:

Oj czarno szło :decayed:ciekawe co misiaczki sobie pomyślały jak przelecialem koło nich 220kmh :kox:

ze szybciej juz niepoleci :grin:

Chyba ta :decayed:

Opublikowano

:hi:po spocie :kox:

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.