Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje kogoś z medycyny pracy - szczegóły na priv

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

akjam żeby przednia lampe ściągnąć w B7 nie trzeba zderzaka demontować?

Trzeba go popuścić na śrybach i odchylić, akjama nie pytaj bo on się nie zna, on ma od tego ludzi :whistling:

:decayed::grin::decayed:

Opublikowano
:hi:

akjam żeby przednia lampe ściągnąć w B7 nie trzeba zderzaka demontować?

Trzeba go popuścić na śrybach i odchylić, akjama nie pytaj bo on się nie zna, on ma od tego ludzi :whistling:

:decayed::grin::decayed:

hmm a kaj to mam popuścić? ile tych srub jest?

Opublikowano

Z boku w nadkolach po 2x na stronę i z góry jedna na środku i dwie po bokach atrapy. Potem są jeszcze dwie na belce do regulowania wysokości zderzaka.

Opublikowano
Z boku w nadkolach po 2x na stronę i z góry jedna na środku i dwie po bokach atrapy. Potem są jeszcze dwie na belce do regulowania wysokości zderzaka.

:facepalm: masakra i to wszystko trzeba aby zmienić żarówkę a B7, ale lipa:thumbdown:

Opublikowano

siemka :hi:

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

:hi:

:nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie::nabijasie:

hmmmmm złapałeś tam kiedyś gumę , sprzedali Ci na stacji niedobrego hotdoga ,paczka z allegro wysłana z SO byłą ze złą zawartościa ???

bo sam już nie wiem skąd ta niechęć ???????

to nie jest niechęć...ja ich po prostu nie lubię :sarcastic:

Opublikowano
Z boku w nadkolach po 2x na stronę i z góry jedna na środku i dwie po bokach atrapy. Potem są jeszcze dwie na belce do regulowania wysokości zderzaka.

:facepalm: masakra i to wszystko trzeba aby zmienić żarówkę a B7, ale lipa:thumbdown:

W zwykłych mapach dało radę wymienić ale w bixach już jest problem:whistling:

Opublikowano
:hi:

akjam żeby przednia lampe ściągnąć w B7 nie trzeba zderzaka demontować?

Trzeba go popuścić na śrybach i odchylić, akjama nie pytaj bo on się nie zna, on ma od tego ludzi :whistling:

:decayed::grin::decayed:

następny majster :sarcastic:

elsa wyryta na blache :decayed:

Opublikowano

siemanko, jeszcze jutro :decayed:

Opublikowano

i pojutrze :kwasny:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
i pojutrze :kwasny:
:fool::buahaha::buahaha::buahaha:

pamietasz jak sie ze mnie napierdalales ze pracuje w weekendy? hehe oliwa sprawiedliwa hehe :decayed:

Opublikowano
i pojutrze :kwasny:
:fool::buahaha::buahaha::buahaha:

pamietasz jak sie ze mnie napierdalales ze pracuje w weekendy? hehe oliwa sprawiedliwa hehe :decayed:

:grin::grin:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pajda widzę, że moi ludzie Ci już wszystko powiedzieli na temat lamp, etc. :decayed:

i pojutrze :kwasny:
:fool::buahaha::buahaha::buahaha:

pamietasz jak sie ze mnie napierdalales ze pracuje w weekendy? hehe oliwa sprawiedliwa hehe :decayed:

:naughty:

BTW A ja mam urlop... ::banan::dance2::tonguemad:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Pajda widzę, że moi ludzie Ci już wszystko powiedzieli na temat lamp, etc. :decayed:

Grabisz sobie :naughty::whistling::decayed:

Opublikowano

curva, mam dość tego tgodnia - idę do żabki :whistling:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.