Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin: i pisze matoł ,ze wydał 6k na taką przeróbkę....zamiast wziąść kobitę i jechać na tydzień na wczasy to rozdupcył tyle grosiwa bez efektu.....

.......................żeby choć bixy z przodu były :kox:

:sarcastic::decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ja jebie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

Polko 5 wpadam w weekend dłubniemy coś z moim ....mam plan :naughty::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

w końcu nie będzie szara seria :facepalm::decayed:

Opublikowano
ja jebie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

Polko 5 wpadam w weekend dłubniemy coś z moim ....mam plan :naughty::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

w końcu nie będzie szara seria :facepalm::decayed:

jak nie pójdę do robo to oczywiście...zapraszam do Monster Garage:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja jebie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ----------

Polko 5 wpadam w weekend dłubniemy coś z moim ....mam plan :naughty::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

w końcu nie będzie szara seria :facepalm::decayed:

jak nie pójdę do robo to oczywiście...zapraszam do Monster Garage:decayed:

pff...seria se curva powiedział:facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 15:13 ---------- Poprzedni post napisany at 15:05 ----------

a co będziemy modzić:mysli::naughty:

Opublikowano

Monster Garage :yeah:

Opublikowano

W koncu zmiany :decayed:

Opublikowano

łoj mada faka :yeah:

:decayed::decayed:

Opublikowano
Pajda, tu masz to o czym rozmawialiśmy:

B8 (2007-) - motoAllegro

raczej w B8 w 2.0TDI nie było q, tylko w wersji 170KM :wink: i 3.0TDI

A 170KM w czym jest ? no w 2.0 TDI

a tu masz :

Oferta - Audi A4 - SAMOCHÓD W STANIE PERFEKCYJNYM! ZERO WKŁADU FINANSOWEGO! PRZYGOTOWANY DO REJESTRACJI!

Opublikowano
thx za spota a Hammerowi za nowego softa do RNS-E ;)

co tam za soft zapodałeś?

Opublikowano
Pajda, tu masz to o czym rozmawialiśmy:

B8 (2007-) - motoAllegro

raczej w B8 w 2.0TDI nie było q, tylko w wersji 170KM :wink: i 3.0TDI

A 170KM w czym jest ? no w 2.0 TDI

a tu masz :

Oferta - Audi A4 - SAMOCHÓD W STANIE PERFEKCYJNYM! ZERO WKŁADU FINANSOWEGO! PRZYGOTOWANY DO REJESTRACJI!

Pajda - no piekne autko ale nie na moja kieszen i nie ten kolor

tak 25-35tyś polskich złotych i czarny

Opublikowano
thx za spota a Hammerowi za nowego softa do RNS-E ;)

co tam za soft zapodałeś?

SW0220 do leda

Wysłane z mojego MT11i

Opublikowano
thx za spota a Hammerowi za nowego softa do RNS-E ;)

co tam za soft zapodałeś?

SW0220 do leda

Wysłane z mojego MT11i

a jaki jest na zwykłego najnowszy soft ? 750?

Opublikowano
thx za spota a Hammerowi za nowego softa do RNS-E ;)

co tam za soft zapodałeś?

SW0220 do leda

Wysłane z mojego MT11i

a jaki jest na zwykłego najnowszy soft ? 750?

Od 2010 bez zmian, jest 650, a 750 to spolszczenie.

Opublikowano
Pajda, tu masz to o czym rozmawialiśmy:

B8 (2007-) - motoAllegro

raczej w B8 w 2.0TDI nie było q, tylko w wersji 170KM :wink: i 3.0TDI

A 170KM w czym jest ? no w 2.0 TDI

a tu masz :

Oferta - Audi A4 - SAMOCHÓD W STANIE PERFEKCYJNYM! ZERO WKŁADU FINANSOWEGO! PRZYGOTOWANY DO REJESTRACJI!

Pajda - no piekne autko ale nie na moja kieszen i nie ten kolor

tak 25-35tyś polskich złotych i czarny

powiem ci że tak patrze po B6 i ciężko wybrać

***1.9Tdi QUATTRO FULL S-LINE XENON DUZA NAVI*** (3010140971) - motoAllegro

chyba że

Oferta - Audi A4 - OSPOJLEROWANIE OETINGER DWU KOLOROWE SKÓRY MONITORY LCD PROFESJONALNE CAR AUDIO - Wszystkie formalności związane z przerejes :facepalm::polew:

Opublikowano

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=218575608&cd=634792018170000000&asrc=st|fs

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ----------

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=227524690&cd=634956230980000000&asrc=st|fs

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ----------

http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=224024231&cd=634887673780000000&asrc=st|fs

---------- Post dopisany at 16:32 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

te 2 ostatnie :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.