Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Witka.... chłopaki potrzebuje DOBREGO speca od diesli... najlepiej żeby mnie jeszcze nie skroił jak za B8 :decayed::decayed:

Chce porządnie ustawić wtryski, sprawdzić pompę, kąt wtrysku itp....

602 726 395 Artur w Kato na Bogucicach byli pracownicy ASO z Nomy - ogólnie mega spece i nie kroją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka.... chłopaki potrzebuje DOBREGO speca od diesli... najlepiej żeby mnie jeszcze nie skroił jak za B8 :decayed::decayed:

Chce porządnie ustawić wtryski, sprawdzić pompę, kąt wtrysku itp....

602 726 395 Artur w Kato na Bogucicach byli pracownicy ASO z Nomy - ogólnie mega spece i nie kroją

Bylem u niego przed wyjazdem na urlop. Robil u mnie pierdolki ale zna sie na dieslach. Sam smiga B7 3.0tdi. Tez polecam.

Jestem u nich ustawiony na wymiane dwumasy jak tylko sie rozpadnie :)

Ale ogolnie znam bardziej jego wspolnika Jacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja potrzebuje konkretnie szpeca od diesli.. ktos kto na miejscu wrzuci wtryski na maszyne ustawi ciśnienia odpowiednie.. wyciagnie pompe posprawdza.... bo po regeneracji wtrysków okazalo sie ze macher ustawił tylko jedno cisnienie poniewaz nie mial odpowiedniej aparatury... powiedzial " powinno być ok " a dla mnie powinno powinien sobie w dupe wsadzic... wsadziłem 3 tysiące w remont silnika celowo wymieniając wszystko co po drodze było rozbierane od panewek po robienie kompleksowo głowicy.... jeden wtrysk lał to zrobiłem wszystkie ...więc chce już mieć wszystko zrobione na tip top.... a tu takie cyrki mi odchodzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Artura dudka ulica Kamienna 6a :):) jezdz spytaj itd powiedz ze jestes od Dawida (młodego) skojarzy

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:18 ----------

501866753 numer jak cos

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:21 ----------

Panowie jestem w niemczech robieram i skladam auta bede 27 wrzesnia jesli ktos potrzebuje jakies elementy tapiecerki spinki zatrzaski srubki hmm lampki stopu nie wiem pisac bo tego duzo jest najlepiej na priva co troche wchodze to odczytam moge cos tam zawsze zalatwic:) w miare mozliwosci chromy tez jakies listwy drzwi oryginalne wszystko uzywane niekiedy nowe:)

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Samochody raczej od a6 c5 w gore a4,a3, a7, a5, a8 s-line oraz inne auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...