Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Soprano Ty zawsze się spóźnisz z zakupami na forum... :decayed::whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te imbusy z tylu to ....niech ..uj strzeli tego co je wymyślił :doh:

wysłane z htc

Opublikowano

Ja za 3 dałem 440 z drzwiami + 30e za przewiezienie tego do pl

Opublikowano
Nie powiem Ci kradzieju

Tak Mam 3 sztuki

PS jestem jeszcze ale oglądam TdF :decayed: Polak za***iście jechał

http://eurosport.onet.pl/kolarstwo/tour-de-france

co do pogorii to nie damy rady :kwasny:

Doroty jutro do południa nie ma, a ja ide na rowerek :wink: także następnym razem

Opublikowano

No już wczoraj ich postarszył... :naughty::good:

Opublikowano
.....

polecam aplikacje na smartfona : endomondo :decayed:

a ja runtastic road :good:

wysłane z htc

Smatfona nie mam i jeszcze długo nie będę miał. Jestem z tych, dla których telefon ma dzwonić i wysyłać smsy. ; )

akjam foty miazga. :slina:

pajda dzięki za potwierdzenie gdzie jugo, jutro rowerkiem do wpkiw więc trzeba będzie podjechać. : ) i za linki, ta Sigma b/p całkiem spoko tylko nie wiem jak z podświetleniem i design nie w moim typie trochę. Muszę przetrzepać alle i coś wybrać.

Opublikowano

Soprano PW :whistling:

Opublikowano
.....

polecam aplikacje na smartfona : endomondo :decayed:

a ja runtastic road :good:

wysłane z htc

Smatfona nie mam i jeszcze długo nie będę miał. Jestem z tych, dla których telefon ma dzwonić i wysyłać smsy. ; )

akjam foty miazga. :slina:

pajda dzięki za potwierdzenie gdzie jugo, jutro rowerkiem do wpkiw więc trzeba będzie podjechać. : ) i za linki, ta Sigma b/p całkiem spoko tylko nie wiem jak z podświetleniem i design nie w moim typie trochę. Muszę przetrzepać alle i coś wybrać.

tak jak dla nas ;)

wysłane z htc

Opublikowano
Ja za 3 dałem 440 z drzwiami + 30e za przewiezienie tego do pl

jaki żyd :decayed:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

łyszka wchodzi :kox:

Opublikowano

Chlapnij za mnie bo ja w robo :wink:

Opublikowano

delikatnie 3 tura 2x50ml i w kimono jutro trza się gdzieś ruszyć znów więc bez patologii

Opublikowano
delikatnie 3 tura 2x50ml i w kimono jutro trza się gdzieś ruszyć znów więc bez patologii

jutro masz dzien rodzinny na fiacie w tychach :wink:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

POL-CAR: Pojedyczny artykuł[tt_news]=280&cHash=a1bc15258fc16be875b9f2d202b97f01

fiat panda w crosie :grin:

Opublikowano
delikatnie 3 tura 2x50ml i w kimono jutro trza się gdzieś ruszyć znów więc bez patologii

jutro masz dzien rodzinny na fiacie w tychach :wink:

jutro jadę nad wodę nie będę się gotował w mieście :wink:

Opublikowano

:siema: już w PL:facepalm:

DSC07371.jpg DSC07435.jpg DSC07447.jpg DSC08066.jpg

wschód i zachód słońca

DSC08210.jpg DSC08211.jpg DSC06831.jpg

Opublikowano

:naughty:

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Siema chlory...

Ucho . Jak zderzenie z rzeczywistą PL ?

Wbijasz do mnie?

Opublikowano

Tragedia

wątroba się cały czas domaga:decayed:alla niet:decayed:a najgorsze jest to że jutro do roboty:facepalm:

kiedy wyjechliscie?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.