Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to tyle nie mam , mam moze jakies 400-500 ml musiał bym sprawdzić , bo mi zostało z moich hebli jak zmieniałem

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to sprawdź i daj znać bo uda mam kupować 2 banki

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

I zobacz jak tam terminarz czy jest napięty w sobotę

Opublikowano
wg ELSY jest 1,15 l :decayed:

litra mialem przy zmianie hebli 320/269 na 345/300 i mi zostało moze na dobrego drina tak 200 ml :wink::decayed: ,a zaciski były z normalnym /żółtym płynem ,a zmienialen na ate więc widzialem kiedy zaczyna płynąć czysty blue :wink:....

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 23:28 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ----------

Chyba ,ze u mnie jest cos inaczej jak b6/b7 ....

wysłane z htc

Opublikowano

masz za duże heble :decayed:

Opublikowano

No wiec w zaciskach jest tego płynu tez nie mało :whistling::wink:

wysłane z htc

Opublikowano

Witam serdecznie, czy ktoś z Forumowiczów ze Śląska posiada i umie podłączyć kompa pod Audiczkę w celu znalezienie potencjalnych błędów?

Jestem nowy i szukam pomocy, mam kilka problemów z Audiczką i nie chce mi się zakładać kilkunastu tematów na forum. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Opublikowano
No to sprawdź i daj znać bo uda mam kupować 2 banki

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

I zobacz jak tam terminarz czy jest napięty w sobotę

ja jestem pod telefonem w sobotę....nie da rady :kwasny: ....sam chyba w nocy to bede robił bo nie mam kiedy.....:doh:

wysłane z htc

Opublikowano
Witam serdecznie, czy ktoś z Forumowiczów ze Śląska posiada i umie podłączyć kompa pod Audiczkę w celu znalezienie potencjalnych błędów?

Jestem nowy i szukam pomocy, mam kilka problemów z Audiczką i nie chce mi się zakładać kilkunastu tematów na forum. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

nie musisz zakładać nowych tematów, dobrze poszukasz, to na forum znajdziesz wszystko :wink:

Opublikowano
No to sprawdź i daj znać bo uda mam kupować 2 banki

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

I zobacz jak tam terminarz czy jest napięty w sobotę

ja jestem pod telefonem w sobotę....nie da rady :kwasny: ....sam chyba w nocy to bede robił bo nie mam kiedy.....:doh:

wysłane z htc

ty to zawsze cos robisz w nocy jak nie praca to grzebanie w aucie

ja bez lampki kopalnianej w nocy jestes ślepy

pajda i jak wchodzisz w to ?

Opublikowano

do mechaniora oddać i po problemie :whistling:

Opublikowano

to juz wole flache postawic i łapy ujeba....

Opublikowano

pijak :decayed:

Opublikowano

tez

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: hello

wysłane z htc

Opublikowano

:hi:

No to kto chętny?

Chyba nie chcesz wymieniać P&T w jednym czasie? :cool: No chyba, że chcesz być bez hamulca! :grin:

Opublikowano
:hi:
No to kto chętny?

Chyba nie chcesz wymieniać P&T w jednym czasie? :cool: No chyba, że chcesz być bez hamulca! :grin:

Trafne spostrzeżenie:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
No to kto chętny?

Chyba nie chcesz wymieniać P&T w jednym czasie? :cool: No chyba, że chcesz być bez hamulca! :grin:

a powiedz mi co to za róznica czy tylko przod czy P i T ???

Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.