Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miszka aleja zmieniam całe heble, wszystko.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Możemy sie zgadać ja tez muszę przełożyć przód....i zmienić płyn w całym układzie......dobrze by było mieć auto na podnosniku :whistling:

wysłane z htc

Opublikowano
miszka aleja zmieniam całe heble, wszystko.

a no to przepraszam :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam

Opublikowano

sierściuchy kto jest kozaczenko i mi sczyta ori przebieg w ECU ? wk***ia mnie te 212kk wolę ustawić ori

macie taki kabel który nie powie nie ?

ps obstawiam 500kk:kox:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
sierściuchy kto jest kozaczenko i mi sczyta ori przebieg w ECU ? wk***ia mnie te 212kk wolę ustawić ori

macie taki kabel który nie powie nie ?

ps obstawiam 500kk:kox:

moge spróbowac :decayed: ale jak bedzie milion to co wtedy

Opublikowano
sierściuchy kto jest kozaczenko i mi sczyta ori przebieg w ECU ? wk***ia mnie te 212kk wolę ustawić ori

macie taki kabel który nie powie nie ?

ps obstawiam 500kk:kox:

Pajda ogarnia, ale nie z każdego ECU B6 da się to zczytać , na moim poległ :whistling:

Opublikowano
:hi:

jak tam, poszłeś na wi-fi do innego hotelu :grin:

piramidy widziałeś ? d*pa spalona ?

---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

sierściuchy kto jest kozaczenko i mi sczyta ori przebieg w ECU ? wk***ia mnie te 212kk wolę ustawić ori

macie taki kabel który nie powie nie ?

ps obstawiam 500kk:kox:

Pajda ogarnia, ale nie z każdego ECU B6 da się to zczytać , na moim poległ :whistling:

no zgadza się, zależy od sterownika , u soprano dało się zczytać :naughty:

Opublikowano

btw Pajda od kogo szarpnąłeś kabel? Mój po 7 latach się rozleciał i szukam czegoś sensownego po taniości oczywiście

Opublikowano
:hi:

siema

potrzebje chętnego na pomoc przy wymianie kompletnych hamulców i odpowietrzaniu układu - jest jakiś chętny ?

fotochromy opanowałeś już ?

kiedy u mnie opanujemy ? lustra dla mnie już wyczaiłeś :whistling:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

btw Pajda od kogo szarpnąłeś kabel? Mój po 7 latach się rozleciał i szukam czegoś sensownego po taniości oczywiście

od hamera mam i powiem ci spisuje się rewelka od B5 do B8 :wink:

Opublikowano

Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

Opublikowano

od hamera mam i powiem ci spisuje się rewelka od B5 do B8 :wink:

thx, zagadam

Adam Słodowy k..wa :facepalm:

Opublikowano

I ten kogut..:polew:

Opublikowano
Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

:decayed:

skąd ty się tam wzioł, co jadłeś ? zasmakował ci yugo :naughty:

Opublikowano
Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

Przypomnij jak możesz namiar bo znaleźć nie mogę, a zachwalacie to trzeba spróbować. :naughty:

Opublikowano
Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

:decayed:

skąd ty się tam wzioł, co jadłeś ? zasmakował ci yugo :naughty:

7ke :kox: pikantny! Dobre fest!
Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

Przypomnij jak możesz namiar bo znaleźć nie mogę, a zachwalacie to trzeba spróbować. :naughty:

Za Silesią zjedz na Dąb. Później Od Dębowej w prawo na pierwszych światłach i znowu pierwsza w prawo! Przy aptece taki mały kiosk.:naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.