Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

I tak i tak będziesz latał spokojnie.....zadzwoń jutro do Majkela...on miał całość zmieniana...dowiesz sie ile trwało docieranie....

Ja zakładalem osobno p i t bo nie dostałem kompletu do przekladki ;) ..a tak przy jednym postoju i jednej robocie zmienil bym komplet....

Dev jest ostrożny bo wie ,ze klient moze dostać pierdolenia po wymianie na super zestaw i włączy mu sie nieśmiertelność...na krótką chwilę ale włączy....drugi normalny zrozumie co sie do niego mówi i będzie spokojnie docierał ,a dopiero po czasie upalał........

Oprych pomyśl o co tu chodzi.....!!!!!

Zadzoń jutro do Dev'a i zadaj mu to pytanie ;)

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:45 ----------

* po włączeniu nieśmiertelności...przeważnie bywa tak,że pakują w czarny worek ;)

Daj maila to Ci cos podeślę...tak by Ci sie to nie włączyło....i nie będzie to z neta tylko z fona....;):D .....tylko najpierw napisz ,że nie pękasz przy byle obrazku :)

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:48 ----------

Będziesz wiedział czemu w klekocie swoim mam heble ,które pomagają zwalniać , a nie tylko improwizują ;)

wysłane z htc

---------- Post dopisany at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany at 00:50 ----------

Taka praca ;)

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro jak bede w domu to, Ci puszczę ciekawe rzeczy z pracy ;)

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się zaczynam obawiać

Jutro jadę do sklepu wymienić SL NA SL6 chyba że będą mieć 200 i zaczynam działać zobaczymy jak to pójdzie u laika

---------- Post dopisany at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:11 ----------

Podaj jeszcze numer do majkela bo ni mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to. Kur.. Całe czy parami dev pisze ze najpierw p potem tył

On się nie zna i ja też. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Oprych moze ja sie wypowiem,rob komplet, za jednym zamachem. Ja w seacie od zony mailem robiony p+ t i da sie jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za rady

na razie zacznę od przodu zobaczymy jak to pójdzie jak się dziś wyrobie to ogarnę P i T a jak mi mega w uj długo zejdzie to tylko P a za jakiś rok księżycowy T

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

Miszka oddawaj listwy kradzieju :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na c**j drążycie :decayed:

nikt nie drąży chciałem żeby poznał moje zdanie , chyba po to jest te forum :cygaro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: spoko luz oprych powoli dasz radę :wink:

...ja to sie cieszyłem ,że przodu na tył i odwrotnie nie spasowałem jak to pierwszym razem szło :grin:

wysłane z htc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

dzięki za rady

na razie zacznę od przodu zobaczymy jak to pójdzie jak się dziś wyrobie to ogarnę P i T a jak mi mega w uj długo zejdzie to tylko P a za jakiś rok księżycowy T

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:17 ----------

Miszka oddawaj listwy kradzieju :wink:

taka karma...a masz prawe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: sie pier**licie jak byscie mieli ceramiczne heble hehehe

sprawa jest prosta po wymianie niemozesz ostro hamowac wiec bez roznicy czy wymienisz sam przod czy komplet bo i tak musisz go docierac. wiec jak dla mnie lepiej zrobic wszsytko za jednym zamachem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wysłane z taboreta...

Ruby może browar jutro:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...