Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany szybka piłka - paru chłopa ostatnio kupowało koło to może podpowiecie - potrzebuję licznik rowerowy bez bajerów, ma mieć podstawowe funkcje np. zegar, prędkość i pokonany dystans ale przede wszystkim ma być bezprzewodowy, ma mieć podświetlany wyświetlacz i być wodoodporny, a tym samym nie kosztować pińćset złotych. Ktoś coś ma i poleca w tych kategoriach, które podałem?

Zastanawiam się nad tym Bezprzewodowy licznik rowerowy Knog Nerd 12 funkcji - rowerowy.com nie rzuca się w oczy, mały, zgrabny i bez zbędnych bajerów.

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

Przypomnij jak możesz namiar bo znaleźć nie mogę, a zachwalacie to trzeba spróbować. :naughty:

Za Silesią zjedz na Dąb. Później Od Dębowej w prawo na pierwszych światłach i znowu pierwsza w prawo! Przy aptece taki mały kiosk.:naughty:

To będzie to? Bo foto z zeszłego roku.. https://www.google.pl/maps/@50.277584,19.008531,3a,75y,242.4h,75.92t/data=!3m4!1e1!3m2!1sStZ-ojV6KqQyvKwiSlxIDA!2e0

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Jeszcze w Egipcie jestem:wink:

---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:12 ----------

Widzę że kolega ostro do serii zaczyna rezać:whistling:

myślałem, że złapało mnie lekki przeziębienie a tu c**j chyba nieuleczalną chorobą się zaraziłem :doh:

Opublikowano
:hi:

Wysłane z taboreta...

Ruby może browar jutro:whistling:

Nie ma problemu. Kierunek dąbki... pogoda wypas...

Wysłane z taboreta...

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Pany szybka piłka - paru chłopa ostatnio kupowało koło to może podpowiecie - potrzebuję licznik rowerowy bez bajerów, ma mieć podstawowe funkcje np. zegar, prędkość i pokonany dystans ale przede wszystkim ma być bezprzewodowy, ma mieć podświetlany wyświetlacz i być wodoodporny, a tym samym nie kosztować pińćset złotych. Ktoś coś ma i poleca w tych kategoriach, które podałem?

Zastanawiam się nad tym Bezprzewodowy licznik rowerowy Knog Nerd 12 funkcji - rowerowy.com nie rzuca się w oczy, mały, zgrabny i bez zbędnych bajerów.

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

Przypomnij jak możesz namiar bo znaleźć nie mogę, a zachwalacie to trzeba spróbować. :naughty:

Za Silesią zjedz na Dąb. Później Od Dębowej w prawo na pierwszych światłach i znowu pierwsza w prawo! Przy aptece taki mały kiosk.:naughty:

To będzie to? Bo foto z zeszłego roku.. https://www.google.pl/maps/@50.277584,19.008531,3a,75y,242.4h,75.92t/data=!3m4!1e1!3m2!1sStZ-ojV6KqQyvKwiSlxIDA!2e0

Nie ma sensu przeplacac za bezprz. Kup poprostu taki co sie podoba i ma podstawowe funkcje. Zegar. Km/H dyst. Śr. I po temcie. Polecam sigmasport albo cateye ale to juz ceny rosną. Taki z lidla tez da rade. Tak samo liczy...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

A co z bezprzewodowymi nie tak? Bateria szybciej pada pewnie no i cena.

Nie chcę kabla owiniętego wokół amortyzatora i kierownicy, to było spoko 20 lat temu jak pierwszy licznik na komunijnym rowerze zakładałem..

Opublikowano

To kup bezprz. Bateria styknie na 2 - 3 lata w nadajniku. W liczniku na dluzej. Tyle ze wiekszy sprzet na widelcu

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Dub it zaliczony! :kox:

Opublikowano

Psyyyt..

5evuqu9e.jpg

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

Multis wczoraj przyjmowałeś między nogi, a dziś do łapy, jutro do paszczu będzie ? :grin:

Opublikowano

Bele piwo lali...

Wysłane z taboreta...

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

e3yguma9.jpg

Takie tam o zachodzie...

Wysłane z taboreta...

Opublikowano

dzisiejsze zakupy w castoramie

201407191_ewqsaxe.jpg

a późnym popołudniem :

201407191_ewqsaxa.jpg

:decayed:

Opublikowano
:hi: skończyłem
Opublikowano
Pany szybka piłka - paru chłopa ostatnio kupowało koło to może podpowiecie - potrzebuję licznik rowerowy bez bajerów, ma mieć podstawowe funkcje np. zegar, prędkość i pokonany dystans ale przede wszystkim ma być bezprzewodowy, ma mieć podświetlany wyświetlacz i być wodoodporny, a tym samym nie kosztować pińćset złotych. Ktoś coś ma i poleca w tych kategoriach, które podałem?

Zastanawiam się nad tym Bezprzewodowy licznik rowerowy Knog Nerd 12 funkcji - rowerowy.com nie rzuca się w oczy, mały, zgrabny i bez zbędnych bajerów.

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

Przypomnij jak możesz namiar bo znaleźć nie mogę, a zachwalacie to trzeba spróbować. :naughty:

Za Silesią zjedz na Dąb. Później Od Dębowej w prawo na pierwszych światłach i znowu pierwsza w prawo! Przy aptece taki mały kiosk.:naughty:

To będzie to? Bo foto z zeszłego roku.. https://www.google.pl/maps/@50.277584,19.008531,3a,75y,242.4h,75.92t/data=!3m4!1e1!3m2!1sStZ-ojV6KqQyvKwiSlxIDA!2e0

to jest ta budka :decayed: teraz to tam jest JUGO GRILL :naughty:

co do licznika ja polecam sigme ,sam mam tylko model 7 funkcji i spisuje się całkiem całkiem, kumpel ma 12 funkcji i też nie narzeka

SIGMA SPORT BC 16.12 LICZNIK POLSKIE MENU 2014 RT (4362389265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

lub jak chcesz bezprzewodowy :

Licznik rowerowy Sigma BC 12.12 STS BEZPRZEWODOWY (4408408438) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

polecam aplikacje na smartfona : endomondo :decayed:

no to psyt :drinks:

_0096_budweiser.png?1255426678

Opublikowano

Dzisiaj z DubIt Kielce!

Kilka furek od Nas z Klubu... :kox:

63d531f534b08362.jpg

cf7422f907427216.jpg

1e300541cd14368c.jpg

I inne...

13910de43d6f2305.jpg

55eef2b41566fc54.jpg

a217cb2775d4d3a2.jpg

7ce40dcbc8877f34.jpg

aa59a2900357c417.jpg

Opublikowano

pierwsza to hammera?

czerwone B8 :slina:

Opublikowano
.....

polecam aplikacje na smartfona : endomondo :decayed:

a ja runtastic road :good:

wysłane z htc

Opublikowano
:hi: skończyłem

to troche cie zeszło

i jak P + T ?

Opublikowano
pierwsza to hammera?

czerwone B8 :slina:

Tak :wink4:

Później Nosb i wojtsen!

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

fb856768210148d1.jpg

8bd137dc35c7099b.jpg

1fab00ec0ae2a067.jpg

Ale ten Holkswagen świetnie zrobiony! :kox: Na żywo piękny!

44911a5d83288272.jpg

341f3a79950d13c0.jpg

3b7710eb6d4f85fa.jpg

8beaf37e27ed3622.jpg

Opublikowano
:hi: skończyłem

to troche cie zeszło

i jak P + T ?

no troche posiedziałem przy nich :facepalm:

czas operacyjny od 11 do 21:30 masakra ale zrobiłem full wymiana P & T konserwacja i dakie tam no i myjka tuż po

miałem problemy aby odkręcić śruby które trzymają zacisk z przodu i ukręciłem w nowym przewód miedziany ale młody ogarnął o 15.00 nowy przewód ale skąd to nie wiem ważne ze pochytał :decayed:

no i te nieszczęsne imbusy z tyłu :doh:

daliśmy rade jak na pierwszy raz to i tak dobrze obawiałem się ze zejdzie mi do poniedziałku :polew:

po wszytskich waszych komentarzach doszedłem do wniosku ze 2 razy babrac się nie będę

za wszystkie rady dzieki

Arturoo i Majkel dzięki za dobre słowo przez telefon :whistling:

Ja już swój " limit nieśmiertelności" wykorzystałem jak mi mała przyszła na świat

---------- Post dopisany at 22:37 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

pajda co jutro robicie ?

może pogornia ???

Opublikowano

SOPRANO ponawiam moje pytanie... masz prawe listwy ?

Opublikowano

Nie powiem Ci kradzieju

Tak Mam 3 sztuki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.