Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Oprych, opony go zniszczą, Pajda, za tanio jak na 19'' z oponami w dobrym stanie, podejrzane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

myślałem żeby kupić same fele

a opony nowe np:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/rockstone-f105-225-35-r19-88-w-xl#88597474 cena opony na + ale czy da rade :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem żeby kupić same fele

a opony nowe np:

http://www.oponeo.pl/dane-opony/rockstone-f105-225-35-r19-88-w-xl#88597474 cena opony na + ale czy da rade :eusathink:

Ja bym się nie odważył kupić takich opon, miałem kiedyś znacznie lepszej firmy Syron i jedna mi strzeliła w czasie jazdy a na dwóch wyskoczyły buły od środka, nigdy więcej taniego gówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda... kiepskie to koło :mellow: Podobne do rotora i to już rotor lepiej by na aucie wyglądał, co kiedyś mi nie pasowało jak na B6, ale w BT widziałem na żywo u Wandeja i naprawde robił robote. Jeśli chcesz w miare tanim kosztem kupić 19" to ja widzę 2 opcje.... RS6 albo touareg taki jak u mnie, nie będę się gniewał jak kupisz to samo koło co ja mam :decayed: Felga w ciul mocna i naprawde to jedyny powód dla którego nie zmieniam koła na ten sezon, a nówki ori masz za +/- 1700 zł...pomyśl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, pamiętaj o dystansach, te zmieniające rozstaw parę stówek też kosztują, ale fakt, za 2000 zł na gotowo idzie to ogarnąć na tuaregu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda.no to masz dylemat :decayed:

Już chyba nie, przecież Pajda ma kozę i te tuaregi będą wyglądać do bani :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, miałeś znacznie niżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniek, miałeś znacznie niżej :P

Jutro bydymy jeszcze kręcić - po coś w końcu ten gwint tam jest na tych amorach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda.no to masz dylemat :decayed:

Już chyba nie, przecież Pajda ma kozę i te tuaregi będą wyglądać do bani :kwasny:

:grin:

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

albo szukaj samochodu a padlina do żyda

tylko pytanie co kupić za 30-35

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-170km-cr-10r-highline-C36424059.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda szukaj takich jak masz ładnych 19 i będzie dobrze....seria to seria ...,a ja skoczę Kaśce świnkę rozbić i może na te 5-cio ramienne uciułam :grin:

albo szukaj samochodu a padlina do żyda

tylko pytanie co kupić za 30-35

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-170km-cr-10r-highline-C36424059.html

zapomnij o automacie przy tym przebiegu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jezdził ktoś a6 z takim motorem, odpycha sie to jakoś?

http://otomoto.pl/audi-a6-s-line-quattro-alu-19-webasto-full-C36410036.html

zmieniasz ??

fotele :sick3:

wpadł mi hajs ze sprzedaży nieruchomości i dumam tylko :whistling: Poza tym przesiadam sie na komunikacje miejską więc coś w benie i pomodzone by się przydało na weekendy

B6 sprzedane ? że komunikacja miejska?

Widzę Pajda że na upartego chcesz coś kupić ale to Ci słabo idzie, nie bierz pierwszego lepszego koła bo jak ja miałbym kupować byle co to wolę przemalować to co masz teraz na srebrny i olać system, a jak chcesz koniecznie 19'' to wykładasz 5-6 tyś zł i masz ale czy Ty tego chcesz? :decayed:

no właśnie sęk w tym że już ich nie mam , moje 18" poszły w dal, gość wczoraj przyjechał B5 przymierzył i wziął

Czyli potrzebujesz opony i felgi, ile chcesz dać max?

jak najmniej :D

3000-3500

jakie ty masz opony z jakiej firmy ?

Nie sprzedana, kto to kupi :) Przesiadam się na Zuga bo codzienna walka o parking w centrum Kato przestała mnie bawic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...