Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

2.0 TDI ok z tym że trzeba sprawdzić po zakupie kilka rzeczy - pompki czy są poakcyjne , turbo w jakim stanie oraz dać do modyfikacji pod większy imbus moduł wałków wyrównoważających ew zmiana na pompe oleju z 1.9tdi , i kupić auto z ok 2007/ 2008 ze zmodernizowaną głowicą do tego rozrząd wymieniony przez kogoś kumatego co by nie ściął szpilki napinacza i śmigamy. Ja sam po otrząśnięciu się z remontu mieszkania chce poszukać a6 c6 z 2.0 TDI ( wiem że słabe to do budy a6 ) ale chce jeździć a nie pchać kase w 3.0 TDI.

Nie ma to jak na jednym ogniu upiec i rocznice ślubu i walentynki hahah :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Stanley w tym alltrack-u będziecie wstawiać podłużnice nowe czy co ? , bo pociągnięte są zdrowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley w tym alltrack-u będziecie wstawiać podłużnice nowe czy co ? , bo pociągnięte są zdrowo...

nowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny wisielec będzie zaraz pod RS'ie . Widziałem że silnik był do mnie umówiony ale wczoraj oczywiście zmiana planów i Wachu go dostał... szkoda bo fajna robótka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny wisielec będzie zaraz pod RS'ie . Widziałem że silnik był do mnie umówiony ale wczoraj oczywiście zmiana planów i Wachu go dostał... szkoda bo fajna robótka.

no co Ty, ja chcę to wydać do końca miesiąca, chyba, że kolo nie uzbiera na VAT, to będzie stało i czekało na lepsze jutro :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.7tdi -problemy z chłodnicą egr , nastawniki turbosprężarek wtryski klapy w kolektorze ssącym problemy z układem łańcucha rozrządu te same problemy co w 3.0tdi ... silniki dla tych co mają kase na naprawy.

Czyli jak coś to szukać 2.0tdi lub 3.2 ?
2,5 tdi [emoji6] [emoji1]

że mam mu swoje oddać ?? .....nie wiem , czy bym hebli nie musiał zabrać by mi się opłacało :D

btw..komu 300 z s4 na tył ?

mi wpadnie :kox: nowy secik :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kędzior, za taką kasę, to nawet nie patrz na B7 :wink:

szukaj B6, ew coś w innej marce

PS. http://mpmoto.otomoto.pl/

http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-czerwony-2-x-s-line-1-9-tdi-130ps-ideal-ID6yg6QN.html

Fajne :decayed:

2.7tdi -problemy z chłodnicą egr , nastawniki turbosprężarek wtryski klapy w kolektorze ssącym problemy z układem łańcucha rozrządu te same problemy co w 3.0tdi ... silniki dla tych co mają kase na naprawy.

Czyli jak coś to szukać 2.0tdi lub 3.2 ?
2,5 tdi [emoji6] [emoji1]

że mam mu swoje oddać ?? .....nie wiem , czy bym hebli nie musiał zabrać by mi się opłacało :D

btw..komu 300 z s4 na tył ?

mi wpadnie :kox: nowy secik :banan:

Napisz ile i co wchodzi w zestaw :)

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez osłon wszystko ori ..osłony mam z s6 pod 269 to mogę z nimi oddać...ja będę miał w nowym zestawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez osłon wszystko ori ..osłony mam z s6 pod 269 to mogę z nimi oddać...ja będę miał w nowym zestawie

jeszcze raz i po polsku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez osłon wszystko ori ..osłony mam z s6 pod 269 to mogę z nimi oddać...ja będę miał w nowym zestawie

jeszcze raz i po polsku :decayed:

cały komplet do oddania bez osłon....osłony są z zestawu z s6c5 pod 269mm....

ja będę miał secik z osłonami inny więc ten obecny tak jak jest mogę oddać...aczkolwiek nie wiem ,czy otwory w osłonach tych co mam się pokryją w b6/7

wątpię ;) ...ale osłony to najmniejszy problem akurat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5tdi, 3.0tdi i poczatkowe 2.0tdi odpadaja

4.2 zbiera nagar traci moc

czyli zostaja silniki 1.6 i 1.9tdi hehehe dlaczego sie tak napalamy na audi skoro to taka kicha? hheheheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę początkowym B7 z 2.0tdi i to blb od 8 lat i jakoś jezdzi nie wiem czego się boicie jedynie z większych napraw poszła turbina ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam na 2,5 też złego słowa nie powiem :D

turla się....tylko jedno ale...musi być all sprawne


turbo w 2,5 nie pada...wszystko padnie ale nie turbo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...