Skocz do zawartości
IGNOROWANY

18.04.2007 AWX + Rogal and Dave = 178,6 KM i 403,8 Nm


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gratki wyniku..... :smile:

Ja w mojej uzyskałem po chipsie 170 kucyków i 400 Nm ....... ( silnik AVF )

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co go az tak krecisz?Powyzej 4k to juz chyba nie ciagnie a nawet przed czpisem pewno Ci dymil.A mozesz mi kolego powidziec ile Cie taki chip kosztowal?

i tu Kolego jesteś w błędzie Rogal i Dave zrobili taki programik że pędzi jak szalony aż do samego końca, ogólnie ja tak nigdy auta nie pałuję ale wiesz pierwszy powrót do domu po czipsie to trzeba było puścić wodze fantazji... :twisted: co do ceny to proszę pisać na PW do Rogala. oto wykresy (nie wiem tylko skąd taka różnica w serii między inercją a obciążeniówką być może jest to spowodowane tym że podczas pomiarów na DynoDay na inercji nie miałem założonego tego plastikowego zbiorniczka w etce nazywa się to tłumik to ten czarny zbiorniczek po prawej stronie z przodu pod filtrem powietrza, bo miałem go pękniętego i szwagier zaślepił mi przewód)

DSC07689.jpg

aaa i jeszcze jedno tego zagłębienia po osiągnięciu max mocy już nie ma (Rogal zrobił mod programu...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Alvaro, że jesteś zadowolony z nowej mocy :smile: . Jeżeli chodzi o to dymienie powyżej 4000obr to ono wynika ze spadającego doładowania, nawet widać dołeczek na wykesie. Na początek pozbył bym się katalizatora potem ew. wpadniesz na regulacje długości sztangi bo jest tam mały niuansik mechaniczny do poprawki.

Pozdrawiam.

PS. wiedziałem, że wolno nie będziecie wracać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacje długości sztangi

:question::question:

Na początek pozbył bym się katalizatora

jaki to da efekt :question::question:

[ Dodano: 19-04-2007, 11:20 ]

Fajnie Alvaro, że jesteś zadowolony z nowej mocy

człowieku a jak tu nie być zadowolonym :question::lol:

[ Dodano: 19-04-2007, 11:23 ]

aaa i jak tam Andrzej był już u was ?? jaka u niego seria ?? i jak po modzie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja gratulacje, wykresik imponujący, aż mi ślinka poleciała na te 170 kucyków :twisted:

Pozdro :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvaro patrzac na wykres to oplaca ci sie ciagnac do jakis 4 tys obr i zmiana biegu no chyba ze lubisz pociagnac do odcinki ;) . Rogal piekna robota odezwe sie do ciebie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze strasznie kiepsko chodzi na pomorzu ten mój orange. Cokolwiek do Was napisać to można jajko znieść :smile: . Własnie skończyliśmy tego AWXa. Seria słabsza, modzik też słabszy zrobiłem. Ale plusem jest to, że trzyma cały czas moc.

Kolejny wykres z Dawida hamowni..

wykresik

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie skończyliśmy tego AWXa. Seria słabsza, modzik też słabszy zrobiłem. Ale plusem jest to, że trzyma cały czas moc.

Kolejny wykres z Dawida hamowni..

wykresik

Pozdrawiam

ten wykresik bardziej mi przypadł do gustu ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko tyle do tematu że furka zbiera sie pieknie. Dziekuje Alvaro za zaufanie no i wielkie dzieki dla Rogala za pomoc i współprace. Dla zainteresowanych moge dodac ze moja współpraca z Rogalottim kwitnie i owocuje coraz to lepszymi wynikami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie w nim turbo, ic i wszystkie rury jak z ARLa

rozumiem że wynikiem tej roboty pochwalisz się przed szanownym gronem :question: :exclaim: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że wynikiem tej roboty pochwalisz się przed szanownym gronem :question: :exclaim: :smile:

Pewnie...

Części juz w połowie skompletowane, w tym tygodniu będe miał juz resztę "gratów" a od nastepnego powinny rozpocząć sie prace montazowe. Zobaczymy ile wydmucha ori pompa 10mm :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie moge nacieszyć się dziełem Rogalottiego :twisted:

no nie dziwę się :exclaim: przybyło Ci jeszcze więcej kuców niż u mnie, no chyba że seria była bardzo bogata, no albo siedzi na pokładzie turbo z AWX'a :question:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2007, 19:48 _________________________________________________wywaliłem teraz tłumik środkowy a zamiast tylnego mam 2 wydechy od S4 i pytanie kieruję do ROGALA :

czy jest tak jak mi napisał adamooo

Cytuj

Alv to idź teraz na hamowanko..pewno koników doszło smiley

Mi doszło 12 koni i 26 nm.

czy mogę spodziewać sięprzyrostu KM i NM ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...