Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AFN 110] Coś przestało ładować ??


kszychusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ostanimi dniami zauważylem ze auto juz nie ma tego przyspieszenia co bylo wczasniej w przedziale maksynalnego momentu obrotowego 1900-3000. Na 2-3 biegu jak silnik wchodzil w te obroty to fajnie przyspieszalo. Dodam ze slychac ssanie turbulum ale silnik ciagnie ze stala (zmniejszona) moca w calym zakresie. Wymienilem filtr powietrza, dzis jeszcze wymienie filtr paliwa. Czym to moze byc spowodowane ?? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez Vag'a raczej sie nie obejdzie ...

a zauwazyłes moze zwiekszone dymienie ... :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem, moze to przepływomierz ?? Bo widze ze objawy sa podobne jak u kolegi w poscie w ktorym opisal swoj problem i po wymianie tego autko odzylo. Jezeli tak to jaki przeplywomierz by do mnie pasowal z dostepnych na allegro ?? Audi B5 silnik AFN 110.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem, moze to przepływomierz ?? Bo widze ze objawy sa podobne jak u kolegi w poscie w ktorym opisal swoj problem i po wymianie tego autko odzylo. Jezeli tak to jaki przeplywomierz by do mnie pasowal z dostepnych na allegro ?? Audi B5 silnik AFN 110.

Zrób najpierw analize VAGiem,zlokalizuj przyczynę a nie ładuj się od razu w koszta, bo przepływkę możesz miec całkiem sprawną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazylem, moze to przepływomierz ?? Bo widze ze objawy sa podobne jak u kolegi w poscie w ktorym opisal swoj problem i po wymianie tego autko odzylo. Jezeli tak to jaki przeplywomierz by do mnie pasowal z dostepnych na allegro ?? Audi B5 silnik AFN 110.

a moze zupełnie co innego :rolleyes: ... bez dokladnej diagnozy sie nie obedzie ....

p.s ale jezeli chcesz naprawiac autko metoda prób i błedów to po przepływomierz radze podjechac do ASO .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie nikt z moich znajomych z Klodzka nie ma VAGa :( moze ktos mieszka niedaleko z VAGiem koledzy :) ??

Jeśli jeszcze aktualne, to możemy się umówić na VAG-owanie :cool:

Masz rzut beretem (moherowym) do mnie - Ścinawka Średnia

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat. Ja mam przepływkę do wymiany ale zanim kupię nową to chcę ją wyczyścić. Czy ktoś może mi powiedzieć na czym polega czyszczenie i jak to zrobić aby czegoś nie rozwalić :redface: Mam silnik 1Z a przepływka jest Pierburga.

[ Dodano: 17-04-2007, 14:08 ]

Szukałem wypowiedzi na temat czyszczenia przepływki ale bez rezultatów. Może jakiś link ktoś mi poda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalezione w FAQ :

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4717

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4409

pisały zdaje się też dwie osoby, że wyczyściły i są zadowolone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać, że mój problem z przymulaniem się audiczki został rozwiązany :) pomogło wywalenie kata :) już ktoś miał też takie rozwiązanie problemu...

Wg. mnie temat do zamknięcia POZDRO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać, że mój problem z przymulaniem się audiczki został rozwiązany :) pomogło wywalenie kata :)

Robiłeś to u mechaniora (jeśli tak to gdzie ?), czy sam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak do AFN ale do mojego AHU w autoryzowanym serwisie-sklepie Boscha potrafili zejść z ceną "dmuchomierza"(nazewnictwo wg febi :wink4:) poniżej 300,- zł. Oczywiście także gwarancja i nie sądzę żeby tam sprzedawali podróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kata wywalalem u mechaniora u mnie w Klodzku...skontaktuj sie ze mna to powiem gdzie dokładnie...koszt 50zł, roboty prawie 2h bo kat jak wiadomo u nas jest umieszczony niefortunnie i trzeba miec przedluzki i inne zabawki :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...