Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46


Nowak_zg

Rekomendowane odpowiedzi

no narazie prawie seria... chociaz i tak juz wiecej zrobione w niej jest niz w twoim b8 ;)

na dniach dojdzie audio xenon etc...

ale widze ze ci to przeszkadza....

a moze cos cie boli w tym ?

kolejny już raz post że na dniach dojdzie xenon i po co ???

żeby ludzie napisali - czekamy, rewelka

dla mnie jest to wiocha totalna.

zmienisz coś to napisz a nie że jak cisza w watku przez 3 dni to walisz posty że na dniach to...

co do Twojego byłego auta to bez przesady, ludzie mają nie takie modyfikacje i nie walą takich głupich postów jak Ty miałeś, poza tym bez powodów wątek nie był zamykany tyle razy....

a co mojego B8 - mam 3 modyfikacje,a Ty w sumie dwie coś zmieniające, bo sprzegła, klocki itp się nie liczą wieć nie podniecaj się tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie ?

-sciema wszystkich szyb

-dach czarny

-dokladka tyl czarna

-zawiecha h&r

-grill 3.2 v6

a auto mam jednak sporo krocej niz ty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doszlo dzis nowe sprzeglo ;)

przykłady jak wyżej :gwizdanie:

i co przeszkadza ci to ze to pisze ?

bedzie dokumentacja co wymienialm ?

naprawde masz z tym jakis problem ?

widze ze strasznie cisnienie trzymasz...

idz sie stasuj i moze zejdzie troche.[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 00:21_________________________________________________pisze o tym co bylo wymienione typu sprzeglo itp ... bo to temat o tym aucie a nie tylko o modach

rozumiesz ? raczej nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie ?

-sciema wszystkich szyb

-dach czarny

-dokladka tyl czarna

-zawiecha h&r

-grill 3.2 v6

a auto mam jednak sporo krocej niz ty ;)

a ja mam ramki klubowe, antene CB z logo A4 i niezmyte komary na masce. jutro otwieram wątek o tym. dobra nie bede pisał już o tym z czego się cały poznań śmieje i wiele osób z Twojego regionu ale nie będe pisał kto żeby Ci przykrości nie robić. w każdym bądź razie życze udanyh modów i ponad 100str jak z a4....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie ?

-sciema wszystkich szyb

-dach czarny

-dokladka tyl czarna

-zawiecha h&r

-grill 3.2 v6

a auto mam jednak sporo krocej niz ty ;)

a ja mam ramki klubowe, antene CB z logo A4 i niezmyte komary na masce. jutro otwieram wątek o tym. dobra nie bede pisał już o tym z czego się cały poznań śmieje i wiele osób z Twojego regionu ale nie będe pisał kto żeby Ci przykrości nie robić. w każdym bądź razie życze udanyh modów i ponad 100str jak z a4....

hah zabraklo chyba argumentow...

nie miales co wymienic juz ? ja wymienilem mody a ty co ... probujesz zbic temat bo ci udowodnilem ze juz zmienilem wiecej niz ty ?

boli cie to ?

hah w dodaku ten caly poznan co sie smieje heh;)

to moze wymien te osoby... chetnie poznam :) czemu nie smieja sie w twarz?

nie bedzie to dla mnie przykrosc napewno bo nie musze sie dowartosciowywac opiniami niektorych ;)

a co do a4 ... to byla wg mnie zrobiona kompleksowo oprocz silnika ( tylko chip )

bo bylo ruszone wszystko typu zawieszenie, felgi, wnetrze, body, audio itp...

przeszkadza ci to ze sie ciesze tym co zmieniam ? ze cos robie ?

prawda jest taka ze ta byla b5 dala mi wiecej radosci niz by mi dalo seryjne auto mimo ze nowe ... to takie b8 raczej by mnie tak nie cieszylo jak zrobienie wszystkiego samemu i modzenie auta.

przeszkadza ci to ze modze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zabrakło argumentów ani modów,

po prostu szkoda mi kasy na coś co i tak sprzedam lub mi ukradną .zrezygnowałem dawno z modów bo szkoda mi kasy na pierdoły tylko po to żeby sie ludzie podniecali.dla mnie auto ma jezdzić a nie wyglądać więc program mi wystraczy. i to w tym temacie tyle. co do tego że nowe B8 by Cie mniej cieszyło niż stary trup to wątpię ale to Twoje zdanie...

gdybyś się nie musiał dowartościowywać opiniami innych to być nie pisał o każdym bzdecie co robisz aucie.

a co do tego że Ci nikt w oczy nie mówi - przyjedz do Poznania na spot- ja Ci powiem na pewno...i nie tylko ja ( też na pewno) bo ludzie z Twojego regionu mówią o tym często,a to że Tobie nie prosto w oczy to nie moja wina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz ty dalej tego nie rozumiesz...

nie zmieniam w aucie po to zeby sie ludzie podniecali tylko po to ze mi to sprawia satysfakcje i radosc... a to ze pokazuje to co zmeiniam to chyba moja sprawa ?

ale tobie to widocznie przeszkadza....

widzisz... a dla mnie auto ma tez wygladac bo zle sie czuje w seryjnym aucie jakich setki na ulicach ;)

stary trup ? heh widzisz jak ty oceniasz auta ... b5 to stary trup brawo dla ciebie kolego ... ;)

niektorych po prostu nie stac na zakup auta z salonu.... ale uwierz mi ze gdyby bylo mnie stac to tez bym je zmienial.

a ja sadze ze ten stary trup byl w bdb stanie .... ale ty wiesz lepiej ;)

widzisz dla ciebie auto ma po prostu jezdzic bo jestes jendym z wielu szaraczkow w swoich autkach ;) ktore jest po prostu czyms do przemieszczania sie z punktu a do b.

niektorzy traktuja auto inaczej .....

pisalem juz czemu pisze o kazdym bzdecie....wiec nie bede sie powtarzac

tyle.

i uwazam ze mozemy zakonczyc ta dyskusje...

ty masz swoje jakies tam przekonania i ja mam swoje.

ja nie zrozumiem ciebie a ty mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu szkoda mi kasy na coś co i tak sprzedam lub mi ukradną .

Ciekawe czy predzej skubna B8 czy starego grata ? :decayed:

Pozatym cos kolego jestes dziwnie poirytowany jakbys mial jakis problem do nowaka :mysli: Nie moja to broszka w sumie :) Ale do rzeczy : jesli auto sie modyfikuje w jakikolwiek sposob to jest o czym pogadac , zobaczyc jak dana modyfikacja wplynela na cos , doradzic sie kogos... A seryjnego nietykanego auta to nawet nie ma jak objechac no chyba ze " totalna seria " :)

Np nie wobrazam sobie watku o aucie mojej rodzicielki :D Tam zalega kurz na desce i jak trzeba zrobic cokolwiek naet wymienic olej itp to normalnie zachowuje sie jak osiol :D Ona ma gleboko w d$%ie wyglad auta , jego wiek itp... Dla niej jest wazne ze wsiada i dojezdza i wraca :) Ma 80 b3 , 1,8 na gazichu auto ma 20 lat i co 3 miesiace wymieniam olej :) Bezawaryjne w sumie :) Dostala w prezencie (w sumie na klopot zebym mial co jej do jazdy przygotowac) i od 3 lat sie nim porusza a wlozyla w nie maks 3 tys zl na eksploatacje :) :)

BTW : kto mi wyjasni chec posiadania coraz lepszego/nowszego auta ? Czy nie jest to rowniez forma szpanu ? Bo sory ale nie uwierze ze kupujecie nowe auto dla niezawodnosci :) Chyba ze niezawodnosc jest dla was tak drogocenna zeby po roku uzytkowania tracic na aucie np 20 tys wartosci :) Kupno nowego auta to duuuzy wydatek ktory musi przyniesc strate :) Ale jesli kogos stac to prosze ;):hi:

Nowak ja wiem czemu w tym b8 nie ma modow : gwarancja :D Jakby byly oznaczaloby ze jej nie ma = auto po kolizji :)

Kurcze cos sie ludnosc niezle spina na forum ostatnio :) Chyba wam lata i cipek w bikini brakuje :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wiekszych problemow?

Pytam szczerze, bo zupelnie nie rozumiem tego problemu, ktory tutaj wykreowaliscie. To jest miejsce gdzie kazdy moze pisac o swoim aucie co tylko chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czemu w tym b8 nie ma modow : gwarancja :D Jakby byly oznaczaloby ze jej nie ma = auto po kolizji :)kto mi wyjasni chec posiadania coraz lepszego/nowszego auta ? Czy nie jest to rowniez forma szpanu ?

a skąd wiesz że nie ma modów :mysli:, są i to znaczące ale nie podniecam się tym na forum jakby żeby się wszyscy nad tym spuszczali i ubolewali jaki ze mnie rezacz. mam auto zrobione dla siebie a nie dla ludzi. kupuje nowe auto po to żeby nim jeździć a nie siedzieć na forum i zakładać wątki: nie działa to, problem z tym, czy z tamtym. myślisz że ja nie miałem starych aut?????miałem i wiem co to znaczy.a teraz nie kupię używki więcej, mam od nowości i wiem co i jak z autem i ze szpanem nie ma to nic wspólnego.ale już dobrze podniecajcie się dalej - w końcu to forum i napisałem co myślę a że się to komuś nie podoba to mi zwisa.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu - to po co Ci w ogóle konto na forum? Irytują mnie Twoje posty w tym temacie, my mamy po 21 lat i nie stać nas na wzięcie sobie B8 z salonu. Jeśli tak boli Cie to, że Nowak coś zmienia w aucie to sobie odpuść czytanie tego tematu. Mnie akurat to interesuje bo w B5 grubo pojechał, więc teraz też czekam na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuredu - to po co Ci w ogóle konto na forum?

dla ludzi a nie aut.dla mnie liczą się ludzie a nie to czym kto jeździ. wiesz dlaczego u nas spoty się rozkręcają i jest super atmosfera w poznaniu???bo nikt tam nie gada o autach.a wiesz dlaeczego ludzie z terenu Nowaka przyjezdzają do nas a nie do nich na spoty. to Ci mówię - bo mają dosyć spuszczania się nad autami jak by to była najważniejsza rzecz na świecie. i faktycznie masz 21 i jak podrośniesz to zrozumiesz o czym piszę.ludzie u nas pozmieniali marki na inne i sie dalej trzymamy razem a Wy zmienicie marke np na BMW i pójdziesz się podniecać na inne forum- bo poza tymi autami to świat dla Was nie istnieje. o siebie tak nie dbacie jak o te auta - a życie masz jedno(aut w życiu możesz mieć setki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skonczmy temat w sumie :) mnie nie boli ze jezdze starym padlem :) A jesli kogos tak to niech mi kupi nowe :)

BTW : jak napisal flyer w tym temacie mozna pisac cokolwiek o aucie wiec kuredu twoja postawa jest niezrozumiala ... Pozdro ja sie kocze udzelac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj koty, nie drapac sie.

moze i prawda,ze w temacie Nowaka jest troche spamu,ale tak jest w co 3 temacie w dziale "moja a4". czesto jest po kilka stron o tresci " :decayed:", " :naughty:" lub " :kox:",ktore nic nie wnosza do tematu. ale to juz raczej sprawa modow,choc niejednokrotnie i oni sam osobiscie autorami tego spamu... trudno.

ale nie ma co sie spinac.

co do kwestii "stary grat-nowe b8", no coz, fajnie kuredu ze Cie stac na nowe auto z salonu,ale ja znam ludzi ktorzy pomimo ze ich spokojnie na takie cos stac, nigdy by nowki nie kupili. kazdy ma inne podejscie.

btw, to wlasnie samochody sprowadzily Nas na te forum, nie ludzie. A to czy ktos po zmianie auta zostanie czy nie to jego sprawa, ja np zmianialem sporo rzeczy w swojej a4, sprzedalem ja jakis czas temu,ale dalej tutaj zagladam,za to jak spytalem w watku spotow poznanskich czy ktos moglby obejrzec dla mnie mazde 6 mps w gnieznie to mnie olano i nikt nie odpowiedzial :gwizdanie:

tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma swojej racji po trochu ... Ale kuredu nie rozumiem co cie tak wzielo ? Swiat chcesz naprawiac ?

Chlopaki wyluzujcie :) Jeden sie spina na auto drugi na ludzi... Postawa hitlera wgledem zydow :P Tylko ktorego z was do gazu teraz ? Chyba nowaka bo ty masz diesla :P:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cipek w bikini brakuje

W tym wypadku zapraszam do wątku :"SPOTY WARSZAWSKIE" :wink4:

co do kwestii "stary grat-nowe b8", no coz, fajnie kuredu ze Cie stac na nowe auto z salonu,ale ja znam ludzi ktorzy pomimo ze ich spokojnie na takie cos stac, nigdy by nowki nie kupili. kazdy ma inne podejscie.

ja należe do takich ludzi. nowe auto to strata kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym coś jeszcze chętnie napisal,

ale moze sobie oszczedze, żeby nie rozpoczynac kolejnej debaty :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy nastepny post z OT [czyli nie na temat auta] bede poprostu usuwal i nagradzal kropem.

Dyskusje mozna przeniesc do innego dzialu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...