Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Moja nowa laleczka 1,9 TDI


vdm

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich serdecznie :notworthy:

to już moja druga laleczka z serii A4

kupiłem ją 5 dni temu i chciałbym pokazać jakieś fotki o ile mi się to uda(pierwszy raz to robie)

narazie oprócz serii to ma wszystkie szyby ściemnione :naughty:

no i radyjko Clarion z poprzedniej Audiczki przełożone.

w najbliższym czasie chcę zmienić felunek na 16' może 17' ale mamy kiepskie drogi we wsi :thumbdown:

Jeszcze myślę o chromach w oknie, może fajnie się prezentować

no i umówiłem się z rogalem na sprawdzenie auta no i może jakiś wirusek będzie zapodany.

Jak macie jakieś propozycję to piszcie bo różni ludzie mają różne ciekawe pomysły. :hi:

pozdrawiam

dsc00023g.jpg

dsc00024kqn.jpg

dsc00025akg.jpg

dsc00028b.jpg

dsc00029xsw.jpg

dsc00022ywb.jpg

narazie kiepskie zdjęcia bo robione kamerą ale wkrótce zrobię lepsze i więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacka ta twoja nowa niunia :good:. Obecnie również jeżdże A4 1.6 i nosze sięz zamianą na A4 1.9 tdi ale 2000r. Jeśli masz sposób na upłynnienie 1.6 to zapodaj napewno skorzystam :naughty:. Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak nie chciałem sprzedawać mojej poprzedniej laleczki :no:

Ale kolega z pracy zaproponował mi odpowiednie pieniądze za Audiczke no i on się teraz cieszy :gwizdanie:

Skłoniło go do zakupu tak mi się wydaje po rozmowie z nim:

- atrakcyjna cena ( chcesz szybko sprzedać musisz realnie myśleć, jest mega dużo samochodów w Polsce i też a4-ek)

- wiedział co przy niej robiłem ( a robiłem sporo: nowa maglownica, przy okazji sprzęgło, łożyska przód, lampy tył zmienione na "clear red smoke" czy jakoś tak :cool1: i jeszcze trochę wachaczy)

- sekwencja LPG, klima ( miała trochę do poprawy jak większość 1,6 - falujące obroty na gazie; a poza tym to klima mnie już rozbrajała zamiast chłodzić grzała i na odwrót)

Co do obecnej niuni to pierwsza rej. to 27.12.1999 a produkcja 17.12.1999 czy jakoś tak, więc uważam że nie daleko jej do 2000 r. :naughty:

jak tylko będziesz miał okazję sprzedać to się nie zastanawiaj, a kupując to ostro się targuj (ja utargowałem parę tysi :polew: bo gościowi zależało na kasie i dałem mu tysiaczka więcej jak w komisach)

pozdrawiam :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego vdm za rady i wskazówki. Tez staram się dbać o swoją A4 i jeśli cos w niej wymieniam to wstawiam porządne i często nie tanie części. Co do wymiany to w tamtym roku pod koniec zrobiłem cała zawieche łacznie z łożyskami kół przednich, wydech środkowy, cały rozrzad wraz z wszystkimi paskami i napinaczami nawet od klimy, termostat wraz z plynem chłodniczym, tylne lampy clear ciemne bo czarna mam fure, właśnie jestem swiezo po wymianie hamulcy tzn z przodu zmieniłem tarcze i kocki a z tylu tylko klocki no i plyny i filtry standard.

Ogólnie wyposażenie też nie jest złe łącznie z grzanymi dupkami z przodu i klimą :naughty:. Gdyby był to diesel to napewno bym go nie sprzedawał ale przy obecnych cenach paliwa doszedłem do wniosku ze pora powoli sie z nim żegnać. Aha wiec tak plus minus ile moge wołac za swoją? :gwizdanie: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidło tylko szkoda że nie Avant :tongue4: noi kolorek słuszny :good: Dokładki zderzaków w kolor machnij i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego vdm za rady i wskazówki. Tez staram się dbać o swoją A4 i jeśli cos w niej wymieniam to wstawiam porządne i często nie tanie części. Co do wymiany to w tamtym roku pod koniec zrobiłem cała zawieche łacznie z łożyskami kół przednich, wydech środkowy, cały rozrzad wraz z wszystkimi paskami i napinaczami nawet od klimy, termostat wraz z plynem chłodniczym, tylne lampy clear ciemne bo czarna mam fure, właśnie jestem swiezo po wymianie hamulcy tzn z przodu zmieniłem tarcze i kocki a z tylu tylko klocki no i plyny i filtry standard.

Ogólnie wyposażenie też nie jest złe łącznie z grzanymi dupkami z przodu i klimą :naughty:. Gdyby był to diesel to napewno bym go nie sprzedawał ale przy obecnych cenach paliwa doszedłem do wniosku ze pora powoli sie z nim żegnać. Aha wiec tak plus minus ile moge wołac za swoją? :gwizdanie: Pozdro.

Ciężko jest mi określić ile możesz wziąć :mysli: Ja za swoją chciałem 12 tysi ale wiadomo, że trzeba trochę spuścić i te 11 dostałem.

Fajne wozidło tylko szkoda że nie Avant :tongue4: noi kolorek słuszny :good: Dokładki zderzaków w kolor machnij i bedzie :good:

Dobrze mówisz z tymi dokładkami zderzaków :good: , ale najpierw myślę o założeniu chromu w szybach :naughty: , a4 b5 w chromach to mistrzostwo świata pod względem wyglądu :notworthy: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydałby sie jakies 17" w ciemnym kolorze , kiera 3 ramienna , a tak pozatym fajna furka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najpierw myślę o założeniu chromu w szybach :naughty: , a4 b5 w chromach to mistrzostwo świata pod względem wyglądu :notworthy: Pozdro

zrob fotki jak wyszlo, tez sie zastanawiam nad zalozeniem, mysle nad 6 albo 9 mm na górę i 12 mm na dół, widziałem kiedyś tak obklejone :a4fan: i ładnie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mocno masz ściemnione szybki kolego? Czepiali sie już Ciebie czy jeszcze nie?:P

JEszcze felga ,gleba i bedzie gitara (ja tez to musze zorbic;p)

Zdrap z klapy A4 1.9TDi, bez ładniej wyglada tylko OOOO zostaw! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim fajny kolorek, miałem golfa 4 w takim kupić ale ostatecznie czerwona A4. Będę musiał w końcu wstawić tu jakieś fotki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mocno masz ściemnione szybki kolego? Czepiali sie już Ciebie czy jeszcze nie?:P

JEszcze felga ,gleba i bedzie gitara (ja tez to musze zorbic;p)

Zdrap z klapy A4 1.9TDi, bez ładniej wyglada tylko OOOO zostaw! :tongue4:

dokładnie nie wiem bo taka z Francji przyjechała, ale kumpel w golfie robił 70% i powiem, że wygląda tak samo :cool1:. Ale jak deszcz pada w nocy to za c**ja nic nie widzę :kox: do tyłu.

Ze znaczkami nie mam czasu się zabrać :> ale w planach mam :good: .

A oponki zimowe będą wędrowały na te feluśny, a na lato jakieś 17" i -30 zawieche planuje .

no niezla lala - nie ma co. wywal drewno ze srodka tylko :gwizdanie:

Zobaczymy, może i masz rację :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to prawda widoczność jest mniejsza ale coś za coś!:D

A z tymi znaczkami to troche roboty jest bynajmniej u mnie było :P Zdrapać poźniej tą gume to masakra;p MIałem co robic jak byłem na nocce w robocie hehe :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widoczność do tyłu w Audi jest słaba i to jest minus. Trudno wyczuć koniec samochodu, ale teraz inaczej parkuje tyłem i jest o wiele lepiej :), ale widoczność w Lancerze jest idealna z każdej strony :kox:

P.S. Ładna Audiczka :decayed:. Większe kółka i będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...