Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czekam na uwagi i opinie - ROCKFRORD FOSGATE - filmiki


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

http://danielIDEA.w.interia.pl/Film043.mp4

http://danielIDEA.w.interia.pl/Film047.mp4

Najpierw zapisz na dysku :) MUSI DZIAŁAĆ

Kliknij na link "prawym" przyciskiem myszy i "ZAPISZ JAKO..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o SUBWoofery i Wzmacniacze to ja równiez bardzo sobie cenie ROCKFORDA --- jakość jest naprawde na najwyższym poziomie

Tylko RF :good:

Jaka masz ta skrzynie, zamknieta czy Bassreflex?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do gięcia blach w aucie się nadaje :)

Ale jestem przekonany, ze te głośniki są za wolne do słuchania muzy na codzień...

Mimo tego niezłe ciśnienie :naughty: Gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do gięcia blach w aucie się nadaje :)

Ale jestem przekonany, ze te głośniki są za wolne do słuchania muzy na codzień...

Mimo tego niezłe ciśnienie :naughty: Gratki

Za wolne? :polew:

Kolego skad ci takie pomysly do glowy przychodza. Zauwaz, ze dodatkowo kolega jeszcze ma zamknieta obudowe wiec wychylenia membramy jeszcze szybsze beda niz w np.Bassreflex bo sa jakby na poduszce powietrznej. Jedyne co to nie zejda tak nisko jak bandpas czy bassreflex ale zeby za wolne to pierwsze slysze. Zreszta poczytaj moze o RF bo chyba jeszcze tego nie zrobiles sadzac o tym co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muskel1

Widzę, że jesteś fanatykiem tej marki... Sam pewnie masz RF :wink4:

A znasz innych producentów?

Ja po prostu mówię, że głośnik 30cm nigdy(?) nie będzie szybszy od 25cm...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie znam.... uswiadomisz mnie? :naughty:

A fanatykiem to jestem religijnym الجهاد, عاجلا ام اجلا :>

Powiedz mi czego ty sluchasz (i jak i czym zmierzysz), ze slyszysz roznice szybkosci miedzy 10" a 12" subem?

Ameryki nie odkryles, bo chyba nawet w tym poscie napisalem, ze mam RF.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jakbym miał Unitrę/Diorę to też bym ją chwalił :naughty:

Ja nie mówię, że ta skrzynia to szajs... Broń Boże! Bardzo mocna i ładnie wykonana.

Po prostu myślę, że albo gniemy blachy, albo słuchamy dobrej jakościowo muzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta skrzynia nadaje sie zarowno do dB Drag jak i do sluchania dobrej jakosciowo muzyki co w przypadku RF jedno nie wyklucza drugiego.

RF jest jedna z najlepszych marek w tym segmencie a seria T1 to naprawde juz wyzsza polka, wiec nie jest to sprzet tylko do robienia halasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole włączyć sie do rozmowy i powiem tak. :) Do normalnego słuchania tak jak powiedział stempel72 wystarczy subik 10cali 200-300RMS

_Bartek_ widział już moją "skrzyneczke" ale jej nie słyszał. Podejrzewam, że nie słyszał żadnego woofera ROCKFORDA. Z tego co pamietam _Bartek_ ma zamkniętą skrzynkę z głośnikiem PowerBass.

Gwarantuje jednak, jakościowo bass ROCKFORDA nie bedzie gorszy od PB. Tak jak powiedział Muskel1 głośniki te są bardzo szybkie w obudowie closed. Jestem pewien, ze _Bartek_ nie wyczuje swoim uchem różnicy w szybkości basu swojej 25 i moich dwóch 30 :)

_Bartek_ poczytaj sobie o ROCKFORDZIE bo to chyba jedna z nielicznych firm, która ceni sobie jakość, prezycję jak również moc. A jak posłuchasz u mnie to wtedy bedziesz przekonany ze nadają sie do słuchania na codzien :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chce :>

Nie no naprawdę nie mam nic przeciwko Twojej skrzyni. Wiem też, że głośniki są z wyższej półki RF i że na darmo to nie jest.

Po prostu jak widzę taką skrzynię to od razu nasuwa mi się myśl, że to do takiego wolnego grania jest zrobione :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko fajny projekt,podoba mi sie,ja bede cos podobnego robil tyle ze w b5 avant,sprzet juz mam,do drobnej korekty(monoblok do zmiany) sprzet byl tymczasowo montowany w moim civ,ale ze auto buduje pod street racing to kazdy kg sie liczy,wiec nawet nie bylo wygluszane,niebawem zajme sie audica to sproboje co nieco w niej podlubac,a tymczasowo filmik jak u mnie gral moj RF w civ. pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...