Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

jest coś takiego podobno. Sam nie spotkałem ale słyszałem.

Ojciec tak ma w mercedesie. Jak wrzucasz wsteczy prawe lusterko idzie w dól. Fajna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że u Mirona jest inna funkcja...

podobno jak przekroczy 150km/h to lusterka mu się automatycznie składają żeby zmniejszyć opór powietrza :gwizdanie: :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron masz tak ze jak wrzucasz wsteczny to prawe lusterko zewnetrzne Ci zjezdza w dol ??

Nie

ale ma tak, że jak puści bąka to automatycznie otwiera mu się szyba kierowcy :naughty::decayed:

:polew:

a jak jadę z pasażerem i puścimy równocześnie to szyberbach :polew:

Miron masz tak ze jak wrzucasz wsteczny to prawe lusterko zewnetrzne Ci zjezdza w dol ??

nie mam - ale muszę przyznać słyszałem o czymś takim.

Ciekaw jestem jak to się nazywało, czy było to w jakimś pakiecie czy jako osobny element :mysli:

Może mam a nie wiem :naughty: tak jak skrętny Bi ( który odkryłem po 2 miesiącach :decayed: )

ktoś wie coś więcej na temat tego lusterka ?

To nie wrzucałeś tam jeszcze wstecznego :?: :decayed:

Miron jezdzi caly czas na wstecznym więc ma pewnie cały czas opuszczone.

Wrzuć luz i zobacz czy pojdzie w góre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko przy biegu wstecznym - chyba nie :mysli:

tak, przy wrzuceniu wstecznego lusterko zjezdza, 100% bo chcialem to zrobic u mnie i okazalo sie ze do lusterek elekt musi byc jeszcze pamiec foteli i wtedy tylko VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a8 to dzialalo jak pokretlo od ustawiania lusterek bylo ustawione na prawe lusterko.Wtedy wsteczny i zjezdzalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tylko przy biegu wstecznym - chyba nie :mysli:

tak, przy wrzuceniu wstecznego lusterko zjezdza, 100% bo chcialem to zrobic u mnie i okazalo sie ze do lusterek elekt musi byc jeszcze pamiec foteli i wtedy tylko VAG

o tym właśnie piszę - że może kwestia waga i będzie gitara - naprawde przydatna sprawa :good:

może Lukasz coś wie na ten temat - ale on tu nie wejdzie - boi się tego wątku jak ognia :decayed:[br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 21:22_________________________________________________

Ja słyszałem, że u Mirona jest inna funkcja...

podobno jak przekroczy 150km/h to lusterka mu się automatycznie składają żeby zmniejszyć opór powietrza :gwizdanie: :naughty::decayed:

i otwiera się tylna klapa dla spowolnienia - żeby licznika nie rozjeb...o :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kwestia waga i będzie gitara

Mireczku a co to ta waga ?? :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kwestia waga i będzie gitara

Mireczku a co to ta waga ?? :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to czego u Ciebie nie da się podłączyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kwestia waga i będzie gitara

Mireczku a co to ta waga ?? :kox: :kox: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

to czego u Ciebie nie da się podłączyć :decayed:

da się :tongue4: :tongue4: :tongue4: i nawet ma kox nazwę:

evo-scan :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko jest pamiec to 100% da sie to zvagowac

czyli muszę poszukać kogos kto się pobawi moją furką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawido_xtr66

Ja się mogę pobawić tą furką nie widzę problemu porównamy nowsze 3.0 tdi ze starszym . Zobaczymy jakie OOOO <---- pierścienie zrobiły krok do przodu :D i czy furka dobrze dotarta w niemcowni była :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawido_xtr66

Ja się mogę pobawić tą furką nie widzę problemu porównamy nowsze 3.0 tdi ze starszym . Zobaczymy jakie OOOO <---- pierścienie zrobiły krok do przodu :D i czy furka dobrze dotarta w niemcowni była :P

To wpadaj jutro na spota :decayed:

Możliwe , że wstąpie :naughty: wszystko będzie zależeć od tego czy wyrobię się ze z obchodem i odbiorem haraczy z Katowickiej ziemii ;)) :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się mogę pobawić tą furką nie widzę problemu porównamy nowsze 3.0 tdi ze starszym . Zobaczymy jakie OOOO <---- pierścienie zrobiły krok do przodu :D i czy furka dobrze dotarta w niemcowni była :P

pierścienie OOOO lepiej moim zdaniem wyglądajątak CCCO :)

A tak w ogóle to ciesze się Miron że jeszcze tutaj nie wkleiłeś swojej fotki z wkacji bo gdzie nie wchodze to ją widze :>

:polew:

Ja się mogę pobawić tą furką nie widzę problemu porównamy nowsze 3.0 tdi ze starszym . Zobaczymy jakie OOOO <---- pierścienie zrobiły krok do przodu :D i czy furka dobrze dotarta w niemcowni była :P

To wpadaj jutro na spota :decayed:

Możliwe , że wstąpie :naughty: wszystko będzie zależeć od tego czy wyrobię się ze z obchodem i odbiorem haraczy z Katowickiej ziemii ;)) :embarrassed:

zapraszam - porównamy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi ta opcja z prawym lusterkiem niestety nie jest do ustawienia Vagiem

To jest poprostu jedna z opcji wypasu - albo ją masz albo nie :wink4:

Byłem dziś z furą u magika i taką odpowiedź uzyskałem :([br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 15:37_________________________________________________

zapraszam - porównamy :wink4:

może jakiś filmik ? :decayed:

może wpadniesz popatrzeć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...