Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiesz jeden sie dobrze czuje jak sobie walnie piwko a drugi jak postawi kropka. a większość ludzi ma kropki daleko w du... bo i co one zmieniają w takim wątku jak u Ciebie - jak widać nic,

się przekonamy :naughty:

Opublikowano

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

Tomek, pisalem Ci juz w PW. Trzeba bylo Kercziemu napisac PW, poprostu.

Siur :good: :good: :good:

Opublikowano

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Kerczi wyluzuj z tym avatarem :cool1:

warnwarn.gifNIE NA TEMAT

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

A w temacie Mirona nie można robić konkurencji dla jego zajebistej B7.

Miron. orientujesz się od którego roku to opuszczane lusterko zaczęli robić?

Korzen w moim Avatarze bylo moje B7 !!!!

Fakt byl za ciezki wiec go poprawie...

Lusterko a raczej opcja bo to lusterko nie rozni sie niczym od kazdego elektrycznego lusterka wystepuje tylko w samochodach ktore maja fotele z PAMIECIA !!!

Pzdr dla wszystkich

Opublikowano

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Kerczi wyluzuj z tym avatarem :cool1:

warnwarn.gifNIE NA TEMAT

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

A w temacie Mirona nie można robić konkurencji dla jego zajebistej B7.

Miron. orientujesz się od którego roku to opuszczane lusterko zaczęli robić?

Korzen w moim Avatarze bylo moje B7 !!!!

Fakt byl za ciezki wiec go poprawie...

Lusterko a raczej opcja bo to lusterko nie rozni sie niczym od kazdego elektrycznego lusterka wystepuje tylko w samochodach ktore maja fotele z PAMIECIA !!!

Pzdr dla wszystkich

Zastanawiam się jak to wygląda z punktu rezacza. Tzn. jak się wsadzi fotele z pamięcią to co trzeba ustawiać/przepinać.

P.S.

Miron fajny temat wątku :)

Opublikowano
  • Autor

za ile kropek dostane trojkata ? :kox:

czekam ciagle na filmiki :gwizdanie:

z filmiku raczej nic nie będzie :([br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 20:57_________________________________________________

Miron , wymieniłeś już wyświetlacz w RNSie? czy dalej śmigasz z rozbitym?

pytałeś jakie koszty wymiany?[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 15:51_________________________________________________ :shocked: jakaś kropko-promocja czy co? :decayed:

- jeszcze nie wymieniłem

- koszt 500 zł w jednej z Warszawskich firm

Opublikowano

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Opublikowano

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Umowa o zamianie furek gotowa

wystarczy słowo z Twojej strony :naughty:

Opublikowano

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Ale chyba nie te Siwkowe :shocked:

Opublikowano

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Ale chyba nie te Siwkowe :shocked:

siwkowe kołpaki +20KM sprzedane za okrągłą sumkę jednemu fanowi projektu :wink4::decayed:

Opublikowano

Dokładnie jest się czym lansować no to co będzie owijał w bawełnę :evil::naughty: Umowa o zamianie furek gotowa :D ??

Tak, zostało już tylko złożyć podpisy i wymienić się kluczykami. Trochę to trwało, negocjację ciągnęły się ponad miesiąc ale można już oficjalnie powiedzieć, że Miron zamienia się ze mną furami. Ja będę miał jego A4 do jazdy na co dzień a Mironek dostaje ode mnie Nexie w gazie wersja "wieś" :kox: Lubie chłopaka więc dorzucam jeszcze kołpaki :naughty::polew: :polew: :polew: :polew:

Ale chyba nie te Siwkowe :shocked:

siwkowe kołpaki +20KM sprzedane za okrągłą sumkę jednemu fanowi projektu :wink4::decayed:

Czy 1 zł to okragła sumka :decayed: ?

Chyba że ktoś dał więcej :decayed: ? Eeeee... niemożliwe :decayed: :decayed:

Opublikowano

te kołpaki dodawały +20KM i +50 fejmu na mieście :decayed:

Opublikowano

Fejm iz moni - ktoś mocny interes zrobił :kox:

Opublikowano

Fejm iz moni - ktoś mocny interes zrobił :kox:

byle komu nie sprzedałem :decayed:

Opublikowano

Mironek jak sie fura sprawuje?Jak bys jechal kiedys na spota do krk to daj cynka bo chetnie bym ja oblookał :)

Ze ja nie mam stalowych felg na esie,wziol bym kolpaki z siwka i mial bym jak chip a ile taniej :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mironek jak sie fura sprawuje?Jak bys jechal kiedys na spota do krk to daj cynka bo chetnie bym ja oblookał :)

Ze ja nie mam stalowych felg na esie,wziol bym kolpaki z siwka i mial bym jak chip a ile taniej :kox:

OK - dam znać choć nrazie nie planuję - chyba że spontan :wink4:

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 17:55_________________________________________________

Miron , jaką masę masz w dowodzie?

Dziś byłem zważyć moją furke.

Jak już pisałem wczesniej w dokumentach mam wpisane 1735kg

Pomiar pokazał wartość 1795kg na alu 19 bez kierowcy z 1/4 paliwa w baku.

..........cóż..........ciężka locha :(

Opublikowano
  • Autor

Mireczku nie wiem czy widziałeś pierwsze zdjęcie w tym temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/inne_marki/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html;msg1214910#msg1214910

:gwizdanie: :naughty:

:slina: też tak chcę :slina:

Opublikowano

Kiedy jakaś akcja pt. "Zamknijmy licznik" :naughty::cool1::D

Opublikowano
  • Autor

Kiedy jakaś akcja pt. "Zamknijmy licznik" :naughty::cool1::D

jakoś cieżko mi uwierzyć, że to możliwe - najszybciej udało mi się pojechać 250km/h ( na 19 ) i nie powiem, żeby autko chciało więcej pojechać. Coprawda widziałem filmiki gdzie 260 było osiągane ale mój jest chyba zbyt leniwy żeby dobić do 260

Powiedziałbym, że u mnie V-max to 250 :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.