Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

nie chce mi się po kolei przytaczać przykładów na Twoją niekonsekwencję ale jak chcesz to proszę bardzo:

To jest miejsce gdzie kazdy moze pisac o swoim aucie co tylko chce.

[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 08:53_________________________________________________ :gwizdanie:

Bartek, nie chce się wtrącać, ale chyba trochę nie trafiłeś z tym cytatem - ja to rozumiem tak, że o swoim aucie można pisać co się chce, ale jakiś umiar musi być, a większość w wątku Mirona było nie na temat auta tylko leciał zupełnie bezsensowny spam, który nie miał nic wspólnego z wątkiem. Część rzeczy Miron sam oczyścił także wydaje mi się, że skoro nie znasz tej sprawy, to nie powinieneś się w to mieszać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M5 E90 raczej nie...

M3 E90 albo

M5 E60 :)

przynajmniej widać że na BMW się nie znam :decayed:

M5 E60 :wink4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 16:00_________________________________________________

Mironek zgrywaj zgrywaj i pokazuj bom ciekawy jak to wyglada :)

no i nie dokońca wyszło to nagrywanko :confused4:

butowałem pół dnia a na koniec się okazało że nic w filmików nie wyszło :disgust:

Kamere miałem przymocowaną do kierownicy i do pewnego momentu nagrywała, po przekroczeniu pewnej prędkości, drgania przenoszące się na kierownice powodowały błąd i przerwanie zapisu filmu ( o czym w trakcie śmigania nie wiedziałem :wallbash: )

będę musiał operację powtórzyć mocując kamere w innym miejscu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak bedziesz nagrywac cos nowego to moze daj znac pogonimy razem :>

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się po kolei przytaczać przykładów na Twoją niekonsekwencję ale jak chcesz to proszę bardzo:

To jest miejsce gdzie kazdy moze pisac o swoim aucie co tylko chce.

[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 08:53_________________________________________________ :gwizdanie:

Stary, masz chyba powazny problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Powtorze zatem: tutaj kazdy moze pisac o swoim aucie to, co mu sie podoba. Ludzie moga to komentowac.

SPAM, ktory tutaj byl bardzo czesto totalnie odbiegal od tematu auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 razy udało nam się zrównać i wcisnąć gaz równocześnie ( gdzieś od 140km/h ) w M5 jechały 4 osoby :gwizdanie:

do 240km/h M5 odeszłą mi na jakieś 2 długości ( pociągu itercity ) :decayed:

wrażenia niezapomniane :wink4:

dobre :polew: :polew: Musisz podłubac swoją niunie to tylko troszke ponad 200KM rożnicy z Twoja po wirusku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajmy już spokój - każdy przyzna, że było wesoło ale troszke z przegięciem :wink4:

Teraz jest jak powinno - niech tak zostanie - to tylko wątek jednej z fur ( a nie sprawa życia i śmierci ) :wink4:

2 razy udało nam się zrównać i wcisnąć gaz równocześnie ( gdzieś od 140km/h ) w M5 jechały 4 osoby :gwizdanie:

do 240km/h M5 odeszłą mi na jakieś 2 długości ( pociągu itercity ) :decayed:

wrażenia niezapomniane :wink4:

dobre :polew: :polew: Musisz podłubac swoją niunie to tylko troszke ponad 200KM rożnicy z Twoja po wirusku :decayed:

dokładnie 227 kucy różnicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw probowales mega super sztuczki z trzymaniem kamery zagłówkiem ? :naughty:

nie :) zdecydowanie lepszy widok na zegary był jednak z kiery :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas waży :decayed: , do tego Miron wozi pół bagażnika sterydów :gwizdanie: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a mnie wciskał kit, że to wszystko na kreatynie i kurczaku :kox: :kox: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas waży :decayed: , do tego Miron wozi pół bagażnika sterydów :gwizdanie: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a mnie wciskał kit, że to wszystko na kreatynie i kurczaku :kox: :kox: :kox::decayed:

Kurczak faszerowany)oma,deka,itp.. :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypas waży :decayed: , do tego Miron wozi pół bagażnika sterydów :gwizdanie: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a mnie wciskał kit, że to wszystko na kreatynie i kurczaku :kox: :kox: :kox::decayed:

Kurczak faszerowany)oma,deka,itp.. :decayed:

i setka metki dla wyrzeźbienia sylwetki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron , jaką masę masz w dowodzie?

Kurcze nie mam w Dowodzie osobistym takiej rubryki ( choć ostatnio waga pokazała 93 )

A jeżeli o autko pytałeś to mam podaną 1735kg - nie wiem na ile jest ona prawdziwa ale mam zamiar to sprawdzić w realu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...