Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chce mi się po kolei przytaczać przykładów na Twoją niekonsekwencję ale jak chcesz to proszę bardzo:

To jest miejsce gdzie kazdy moze pisac o swoim aucie co tylko chce.

[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 08:53_________________________________________________ :gwizdanie:

Bartek, nie chce się wtrącać, ale chyba trochę nie trafiłeś z tym cytatem - ja to rozumiem tak, że o swoim aucie można pisać co się chce, ale jakiś umiar musi być, a większość w wątku Mirona było nie na temat auta tylko leciał zupełnie bezsensowny spam, który nie miał nic wspólnego z wątkiem. Część rzeczy Miron sam oczyścił także wydaje mi się, że skoro nie znasz tej sprawy, to nie powinieneś się w to mieszać :wink4:

Opublikowano

M5 E90 raczej nie...

M3 E90 albo

M5 E60 :)

Opublikowano

Mironek zgrywaj zgrywaj i pokazuj bom ciekawy jak to wyglada :)

Opublikowano
  • Autor

M5 E90 raczej nie...

M3 E90 albo

M5 E60 :)

przynajmniej widać że na BMW się nie znam :decayed:

M5 E60 :wink4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 16:00_________________________________________________

Mironek zgrywaj zgrywaj i pokazuj bom ciekawy jak to wyglada :)

no i nie dokońca wyszło to nagrywanko :confused4:

butowałem pół dnia a na koniec się okazało że nic w filmików nie wyszło :disgust:

Kamere miałem przymocowaną do kierownicy i do pewnego momentu nagrywała, po przekroczeniu pewnej prędkości, drgania przenoszące się na kierownice powodowały błąd i przerwanie zapisu filmu ( o czym w trakcie śmigania nie wiedziałem :wallbash: )

będę musiał operację powtórzyć mocując kamere w innym miejscu :(

Opublikowano

to jak bedziesz nagrywac cos nowego to moze daj znac pogonimy razem :>

Opublikowano

miron zalatw sobie kamerke z pamiecia flash to nie bedzie problemu z zapisem ;)

Opublikowano
  • Autor

to jak bedziesz nagrywac cos nowego to moze daj znac pogonimy razem :>

:good:

Opublikowano

nie chce mi się po kolei przytaczać przykładów na Twoją niekonsekwencję ale jak chcesz to proszę bardzo:

To jest miejsce gdzie kazdy moze pisac o swoim aucie co tylko chce.

[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 08:53_________________________________________________ :gwizdanie:

Stary, masz chyba powazny problem z czytaniem ze zrozumieniem.

Powtorze zatem: tutaj kazdy moze pisac o swoim aucie to, co mu sie podoba. Ludzie moga to komentowac.

SPAM, ktory tutaj byl bardzo czesto totalnie odbiegal od tematu auta.

Opublikowano

2 razy udało nam się zrównać i wcisnąć gaz równocześnie ( gdzieś od 140km/h ) w M5 jechały 4 osoby :gwizdanie:

do 240km/h M5 odeszłą mi na jakieś 2 długości ( pociągu itercity ) :decayed:

wrażenia niezapomniane :wink4:

dobre :polew: :polew: Musisz podłubac swoją niunie to tylko troszke ponad 200KM rożnicy z Twoja po wirusku :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Koledzy dajmy już spokój - każdy przyzna, że było wesoło ale troszke z przegięciem :wink4:

Teraz jest jak powinno - niech tak zostanie - to tylko wątek jednej z fur ( a nie sprawa życia i śmierci ) :wink4:

2 razy udało nam się zrównać i wcisnąć gaz równocześnie ( gdzieś od 140km/h ) w M5 jechały 4 osoby :gwizdanie:

do 240km/h M5 odeszłą mi na jakieś 2 długości ( pociągu itercity ) :decayed:

wrażenia niezapomniane :wink4:

dobre :polew: :polew: Musisz podłubac swoją niunie to tylko troszke ponad 200KM rożnicy z Twoja po wirusku :decayed:

dokładnie 227 kucy różnicy :gwizdanie:

Opublikowano

a tak btw probowales mega super sztuczki z trzymaniem kamery zagłówkiem ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a tak btw probowales mega super sztuczki z trzymaniem kamery zagłówkiem ? :naughty:

nie :) zdecydowanie lepszy widok na zegary był jednak z kiery :wink4:

Opublikowano

Miron , jaką masę masz w dowodzie?

Opublikowano

koksiuch - 98kg :decayed:

pozdro

Opublikowano

Miron , jaką masę masz w dowodzie?

Pewnie z 1800kg :)

Opublikowano

Miron , jaką masę masz w dowodzie?

Pewnie z 1800kg :)

wypas waży :decayed: , do tego Miron wozi pół bagażnika sterydów :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

wypas waży :decayed: , do tego Miron wozi pół bagażnika sterydów :gwizdanie: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a mnie wciskał kit, że to wszystko na kreatynie i kurczaku :kox: :kox: :kox::decayed:

Opublikowano

wypas waży :decayed: , do tego Miron wozi pół bagażnika sterydów :gwizdanie: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a mnie wciskał kit, że to wszystko na kreatynie i kurczaku :kox: :kox: :kox::decayed:

Kurczak faszerowany)oma,deka,itp.. :decayed:
Opublikowano

wypas waży :decayed: , do tego Miron wozi pół bagażnika sterydów :gwizdanie: :naughty:

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

a mnie wciskał kit, że to wszystko na kreatynie i kurczaku :kox: :kox: :kox::decayed:

Kurczak faszerowany)oma,deka,itp.. :decayed:

i setka metki dla wyrzeźbienia sylwetki...

Opublikowano
  • Autor

Miron , jaką masę masz w dowodzie?

Kurcze nie mam w Dowodzie osobistym takiej rubryki ( choć ostatnio waga pokazała 93 )

A jeżeli o autko pytałeś to mam podaną 1735kg - nie wiem na ile jest ona prawdziwa ale mam zamiar to sprawdzić w realu :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.