Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:

Opublikowano

halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:

:naughty:
Opublikowano

halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:

tamten już minął a ten masz za kolejne OT w temacie Mirona :naughty:

Opublikowano
  • Autor

halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 18:20_________________________________________________

halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:

tamten już minął a ten masz za kolejne OT w temacie Mirona :naughty:

:polew:

Opublikowano

halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:

:polew:[br]Dopisany: 01 Grudzień 2009, 18:20_________________________________________________

halo halo... Flyer... przypominam że kropal miał być na jeden dzień... :gwizdanie:

tamten już minął a ten masz za kolejne OT w temacie Mirona :naughty:

:polew:

słusznie zbyt dużo OT...pospieszyłem sie chyba z tym zdjęciem warna :mysli: Ale znając Siemiana jeszcze dzis dostanie ponownie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na bank coś jeszcze napisze - on się uczy dopiero po 5 kropkach :polew:

Apropo funkcji z prawym lusterkiem na wstecznym - jak się to fachowo nazywa :mysli:

Opublikowano

right mirror park assist :decayed:

albo "19 protector" :D

Opublikowano
  • Autor

a na poważnie jak to audi nazwało :mysli:

Opublikowano
  • Autor
:angry:
Opublikowano

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Opublikowano
  • Autor

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

ok - masz browarka :decayed:

naprawdę fajna i przydatna opcja :wink4:

Opublikowano

Miron dzięki Tobie wiem że jest taka opcja w A4 :decayed:

Ciekawe co jeszcze odkryjesz w tej serii :gwizdanie: :)

:decayed:

Opublikowano

a na poważnie jak to audi nazwało :mysli:

TILT :mysli:

Opublikowano

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Kerczi wyluzuj z tym avatarem :cool1:

ponad 2mb avatar :shocked: to moje cycki maja 27kb i na dodatek się ruszają :>

warnwarn.gifNIE NA TEMAT

Opublikowano
  • Autor

a na poważnie jak to audi nazwało :mysli:

TILT :mysli:

Przypuszczasz czy wiesz ?

........ te kropki .......... :polew:

Opublikowano

........ te kropki .......... :polew:

wiesz jeden sie dobrze czuje jak sobie walnie piwko a drugi jak postawi kropka. a większość ludzi ma kropki daleko w du... bo i co one zmieniają w takim wątku jak u Ciebie - jak widać nic, czasami w jakimś ważnym temacie to ok można tam kogoś upomnieć, ale stawiać kropki w temacie o takim klamocie... :polew: :polew:

[br]Dopisany: 02 Grudzień 2009, 13:07_________________________________________________Miron a masz tą funkcję że jak włączasz wsteczny to Ci lusterko wsteczne wysuwa przez szyberdach :mysli:

Opublikowano

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Kerczi wyluzuj z tym avatarem :cool1:

warnwarn.gifNIE NA TEMAT

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

A w temacie Mirona nie można robić konkurencji dla jego zajebistej B7.

Miron. orientujesz się od którego roku to opuszczane lusterko zaczęli robić?

Opublikowano
  • Autor

:no:

Ps.Gdyby Kerczi nie poruszył tego tematu to bym nawet nie wiedział że coś takiego było a co dopiero zastanawiać się że to mam :wink4:

Opublikowano

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

Tomek, pisalem Ci juz w PW. Trzeba bylo Kercziemu napisac PW, poprostu.

Opublikowano
  • Autor

a nie mowilem?? Miron 2 piwa lecisz... jestem ja :kox:

Kerczi wyluzuj z tym avatarem :cool1:

warnwarn.gifNIE NA TEMAT

bo mi chodzilo o to, ze Kerczi ma w avatarze B6

A w temacie Mirona nie można robić konkurencji dla jego zajebistej B7.

Miron. orientujesz się od którego roku to opuszczane lusterko zaczęli robić?

Nie mam pojęcia - jestem zielony w temacie - tylko przez przypadek to uruchomiłem ( zero ingerencji Vaga ) :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.