Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

Dawido - jak masz A5 to lepiej nie wpadaj - bo nie wyjedzisz bez podpisania dok. zamiany fur :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh ile razy przegladam ten temat, tyle razy marzy mi sie takie recaro :gwizdanie:

rewelacja :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu polecialo pare postow, bo robia sie durne OT, powstrzymajcie sie, macie od tego tematy spotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu polecialo pare postow, bo robia sie durne OT, powstrzymajcie sie, macie od tego tematy spotowe.

weź Ty sie zdecyduj w końcu o co Ci chodzi, jak ludzie piszą w innych wątkach OT i robi się dym to piszesz że każdy w swoim wątku może robić co chce i można pisać co się chce, za chwile w innym piszesz żeby nie robić OT(wszystkie wątki z działu Moja A4). i żeby nie było OT - Miron jak materiały wykończeniowe pod siedziskiem pasażera :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie,Miron nie ma nic przeciwko malemu OT,wiec nie wiem po co te uwagi :) Chyba ze Miron nie życzy sobie w swoim watku to git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to ja też nie rozumiem...przecież w dziale moja A4 wyłączony jest licznik postów...

Problem może polega na tym, że Miron wypowiada się jedynie w swoim temacie a szkoda, bo gdyby pisał jakieś fajne riposty w innych wątkach to pewnie nie byłoby problemu...

reasumując Mireczek jest za fajny ?? :naughty::decayed: :decayed:

Aaaaa czy będziesz przyciemniał szybki ? Tak żeby OT nie było :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_________________________________________________

Znowu polecialo pare postow, bo robia sie durne OT, powstrzymajcie sie, macie od tego tematy spotowe.

weź Ty sie zdecyduj w końcu o co Ci chodzi, jak ludzie piszą w innych wątkach OT i robi się dym to piszesz że każdy w swoim wątku może robić co chce i można pisać co się chce, za chwile w innym piszesz żeby nie robić OT(wszystkie wątki z działu Moja A4). i żeby nie było OT - Miron jak materiały wykończeniowe pod siedziskiem pasażera :mysli:

czemu pod siedziskiem :gwizdanie:

[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 23:01_________________________________________________

szczerze mówiąc to ja też nie rozumiem...przecież w dziale moja A4 wyłączony jest licznik postów...

Problem może polega na tym, że Miron wypowiada się jedynie w swoim temacie a szkoda, bo gdyby pisał jakieś fajne riposty w innych wątkach to pewnie nie byłoby problemu...

reasumując Mireczek jest za fajny ?? :naughty::decayed: :decayed:

Aaaaa czy będziesz przyciemniał szybki ? Tak żeby OT nie było :kox::naughty:

tak - drugą warstwę folii będę nakładał :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2009, 23:02_________________________________________________Ps. Osobiście nic mi w moim wątku nie przeszkadza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawido_xtr66

Grypa mnie rozwaliła ;///i się nie pojawiłem. Bez dokumentów zamiany fur :D Spoko nie widzę problemu dokładasz do tego 150 kafla i zapasowe koło na feli RS6 i interes zrobiony :D[ Na zapasie też trzeba się lansić :cool: ] wilk syty owca cała :D Nie wierze, że z avanta pojemnego rodzinnego kombi <lol2> na coupe po dzwonie byś przeszedł ;D z tym dzwonem to żart :P

Moderator się przejoł rolą, ale jak stare przysłowie głosi nie przejmuj się rolą i tak Cię ........... ;)

Nie rozumiem tego przecież fajnie jak jest gadka a nie sztywniacko i ludzie się zamykają w sobie. Ma być sztywno typu Krzysiu: Miron ale fura bomba marzenie.Kurde już zbieram. Jak się jeździ na 19 calach Polskie drogi to ciężko chyba ;/ ?? Ale po mieście ten lans czuć ... Zastanawiam się nad 19, ale lękam się że wyjeee amortyzację itp. Bez przesady przecież to nie jest kółko różańcowe można pogadać na temat auta i do tego pożartować , gdyby nie riposty , ludzie z humorem itp to byloby sztyyyyyyyyyyyyyyyyywwwwwwwwwwwnoooooooooo A chyba nie o to chodzi ??

żeby nie było OT a tylne ledy też będą przyciemnione takie delikatny wiejski tunning :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawido gdybym miał A5 to nawet bym się nie zastanawiał nad rozmiarem felunku - 19 w A5 to jak 18 w B7 :)

Chętnie zamienię się z B7 po dachu na A5 po dzwonie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile dojdzie do tego że będą wszyscy pisać posty o d_upie Maryny a na końcu będą dodawać jedno zdanie typu:

"fajne autko" albo "miron i co dalej z autkiem, jakie plany" itepe... żeby nie było OT...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile dojdzie do tego że będą wszyscy pisać posty o d_upie Maryny a na końcu będą dodawać jedno zdanie typu:

"fajne autko" albo "miron i co dalej z autkiem, jakie plany" itepe... żeby nie było OT...

albo

Wąski, co sie dzieje ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile dojdzie do tego że będą wszyscy pisać posty o d_upie Maryny a na końcu będą dodawać jedno zdanie typu:

"fajne autko" albo "miron i co dalej z autkiem, jakie plany" itepe... żeby nie było OT...

zawsze możesz popisać tu: http://www.a4-klub.pl/smf/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html

:gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:05_________________________________________________Wąski, co sie dzieje ? :decayed:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale większość woli tutaj :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:07_________________________________________________

Grypa mnie rozwaliła ;///i się nie pojawiłem. Bez dokumentów zamiany fur :D Spoko nie widzę problemu dokładasz do tego 150 kafla i zapasowe koło na feli RS6 i interes zrobiony :D[ Na zapasie też trzeba się lansić :cool: ] wilk syty owca cała :D Nie wierze, że z avanta pojemnego rodzinnego kombi <lol2> na coupe po dzwonie byś przeszedł ;D z tym dzwonem to żart :P

Moderator się przejoł rolą, ale jak stare przysłowie głosi nie przejmuj się rolą i tak Cię ........... ;)

Nie rozumiem tego przecież fajnie jak jest gadka a nie sztywniacko i ludzie się zamykają w sobie. Ma być sztywno typu Krzysiu: Miron ale fura bomba marzenie.Kurde już zbieram. Jak się jeździ na 19 calach Polskie drogi to ciężko chyba ;/ ?? Ale po mieście ten lans czuć ... Zastanawiam się nad 19, ale lękam się że wyjeee amortyzację itp. Bez przesady przecież to nie jest kółko różańcowe można pogadać na temat auta i do tego pożartować , gdyby nie riposty , ludzie z humorem itp to byloby sztyyyyyyyyyyyyyyyyywwwwwwwwwwwnoooooooooo A chyba nie o to chodzi ??

żeby nie było OT a tylne ledy też będą przyciemnione takie delikatny wiejski tunning :D:decayed:

nie będą przyciemniane :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale większość woli tutaj :gwizdanie:

to fakt...jak tylko się wyjaśni co z twoim spamem to kasuję tamten wątek :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za chwile dojdzie do tego że będą wszyscy pisać posty o d_upie Maryny a na końcu będą dodawać jedno zdanie typu:

"fajne autko" albo "miron i co dalej z autkiem, jakie plany" itepe... żeby nie było OT...

zawsze możesz popisać tu: http://www.a4-klub.pl/smf/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html

:gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:05_________________________________________________Wąski, co sie dzieje ? :decayed:

:decayed

za chwile dojdzie do tego że będą wszyscy pisać posty o d_upie Maryny a na końcu będą dodawać jedno zdanie typu:

"fajne autko" albo "miron i co dalej z autkiem, jakie plany" itepe... żeby nie było OT...

zawsze możesz popisać tu: http://www.a4-klub.pl/smf/4g63_miczubajaszi_lanser_evo_wosiem-t105286.0.html

:gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:05_________________________________________________Wąski, co sie dzieje ? :decayed:

:decayed:

:

oooo dobry temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będą przyciemniane :decayed:

szkoda...wyglądałby wtedy mega kox

a tak jest zwykłym, zużytym kondonem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było że OT:

Miron ile masz diod w tylnej lampie? :polew:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:10_________________________________________________ej to mialo byc to tego poprzedniego posta...[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 01:11_________________________________________________Miron jak będziesz niegrzeczny to zrobimy tak z Twoim autkiem:

http://www.sadistic.pl/kula-od-wyburzania-uderza-w-samochod-vt26185.htm

:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź Ty sie zdecyduj w końcu o co Ci chodzi, jak ludzie piszą w innych wątkach OT i robi się dym to piszesz że każdy w swoim wątku może robić co chce i można pisać co się chce, za chwile w innym piszesz żeby nie robić OT(wszystkie wątki z działu Moja A4). i żeby nie było OT - Miron jak materiały wykończeniowe pod siedziskiem pasażera :mysli:

he? gdzie tak napisalem?

sadze, ze kazdy wie o co chodzi, w tym dziale OT jest dozwolone, czemu nie... ale sa pewne granice, ktore zostaly juz tutaj przekroczone, bo jak nazwac te nascie stron zwyklego spamu nie majacego nic wspolnego z autem, ktore polecialo do kosza? nie pamietam zebys bral czynny udzial w tym, wiec widocznie nie wiesz do konca o co mi/nam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź Ty sie zdecyduj w końcu o co Ci chodzi, jak ludzie piszą w innych wątkach OT i robi się dym to piszesz że każdy w swoim wątku może robić co chce i można pisać co się chce, za chwile w innym piszesz żeby nie robić OT(wszystkie wątki z działu Moja A4). i żeby nie było OT - Miron jak materiały wykończeniowe pod siedziskiem pasażera :mysli:

he? gdzie tak napisalem?

sadze, ze kazdy wie o co chodzi, w tym dziale OT jest dozwolone, czemu nie... ale sa pewne granice, ktore zostaly juz tutaj przekroczone, bo jak nazwac te nascie stron zwyklego spamu nie majacego nic wspolnego z autem, ktore polecialo do kosza? nie pamietam zebys bral czynny udzial w tym, wiec widocznie nie wiesz do konca o co mi/nam chodzi.

nie chce mi się po kolei przytaczać przykładów na Twoją niekonsekwencję ale jak chcesz to proszę bardzo:

To jest miejsce gdzie kazdy moze pisac o swoim aucie co tylko chce.

[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 08:53_________________________________________________ :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dziś uda mi się nakręcić kilka filmików na banie - o zegary oczywiście mi chodzi :wink4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2009, 11:42_________________________________________________no i wróciłem z bany.

Pośmigałem, troche pokręciłem a na koniec BONUS ( dojechała do mnie czarna M5 E90 :gwizdanie: )

Tak nam się fajnie razem jechało że zjechałem na chate 2 zjazdy dalej niż miałem :decayed:

Dźwięk M5 - MEGA

Oczywiście jakie były efekty naszej konfrontacji pisać nie muszę :gwizdanie:

Dobrze, że są tacy co nie śpieszy im się ze zjechaniem z lewego pasa bo za długo to bym tej M5 nie oglądał :decayed:

2 razy udało nam się zrównać i wcisnąć gaz równocześnie ( gdzieś od 140km/h ) w M5 jechały 4 osoby :gwizdanie:

do 240km/h M5 odeszłą mi na jakieś 2 długości ( pociągu itercity ) :decayed:

wrażenia niezapomniane :wink4:

Fajnie niekiedy zmierzyć się z czymś takim - człowiek przynajmniej ma świadomość jaki jest malutki na drodze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...