Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie miałem okazji :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:49_________________________________________________ale jechałem z:

- S4 B5 ( seria bez katów )

- B6 1.8tQ 280ps ( Qri z naszego forum )

I jak poszło :?:

no i znowu wszystko od nowa ze Miron ma B6,5 ze ma 1.9 tdi i tak do usranej smierci...

Opublikowano
  • Autor

nie miałem okazji :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:49_________________________________________________ale jechałem z:

- S4 B5 ( seria bez katów )

- B6 1.8tQ 280ps ( Qri z naszego forum )

I jak poszło :?:

z S4 powiedziałbym praktycznie identycznie mój idzie, z B6 ta sama sytuacja.Prawdopodobnie profi przejazd na 1/4 mili wyłoniłby zwycięzce ( uzyskany czas ) ale tak amatorsko na drodze walka była wyrównana :)

Opublikowano

nie miałem okazji :)[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 19:49_________________________________________________ale jechałem z:

- S4 B5 ( seria bez katów )

- B6 1.8tQ 280ps ( Qri z naszego forum )

I jak poszło :?:

z S4 powiedziałbym praktycznie identycznie mój idzie, z B6 ta sama sytuacja.Prawdopodobnie profi przejazd na 1/4 mili wyłoniłby zwycięzce ( uzyskany czas ) ale tak amatorsko na drodze walka była wyrównana :)

To czemu wczoraj nie przyjechałeś na spota do nas, TUKAN esą był to byśmy zobaczyli czy w konia nas nie robisz :decayed:

Wiem wiem, spot w częstochowie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Opublikowano

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Od ośki :?::blink: Chyba że warunki były dobre :?:

Opublikowano
  • Autor

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Od ośki :?::blink: Chyba że warunki były dobre :?:

normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona :decayed:

http://patrz.pl/filmy/luki-vs-skapol

http://patrz.pl/filmy/skapol-vs-musclecar

Opublikowano

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Od ośki :?::blink: Chyba że warunki były dobre :?:

normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona :decayed:

To zacznij modzić swojego tłuściocha to zacznie jeździć :naughty::decayed:

Opublikowano

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Od ośki :?::blink: Chyba że warunki były dobre :?:

normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona :decayed:

http://patrz.pl/filmy/luki-vs-skapol

http://patrz.pl/filmy/skapol-vs-musclecar

kolega ma fabie 2.0 tdi 250ps z zeszperowaną skrzynią.

Chciałbym kiedyś zobaczyć taką kreske, ale obawiam się że mógłbyś mieć kłopot

Opublikowano
  • Autor

ej CHŁOPACY idziemy stad bo temat Mirona goni Krakowskie i w tym tempie nas przegoni... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Od ośki :?::blink: Chyba że warunki były dobre :?:

normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona :decayed:

http://patrz.pl/filmy/luki-vs-skapol

http://patrz.pl/filmy/skapol-vs-musclecar

kolega ma fabie 2.0 tdi 250ps z zeszperowaną skrzynią.

Chciałbym kiedyś zobaczyć taką kreske, ale obawiam się że mógłbyś mieć kłopot

na 90% bym dostał

Opublikowano

ej CHŁOPACY idziemy stad bo temat Mirona goni Krakowskie i w tym tempie nas przegoni... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Od ośki :?::blink: Chyba że warunki były dobre :?:

normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona :decayed:

http://patrz.pl/filmy/luki-vs-skapol

http://patrz.pl/filmy/skapol-vs-musclecar

kolega ma fabie 2.0 tdi 250ps z zeszperowaną skrzynią.

Chciałbym kiedyś zobaczyć taką kreske, ale obawiam się że mógłbyś mieć kłopot

na 90% bym dostał

Miron jak to?? Nie rob mi tego?!, padl moj swiatopoglad...to znaczy ze wymontowanie rurek z solardachu nic nie pomoglo?? Juz nie jestes najlepszy???? ;(

Opublikowano
  • Autor

ej CHŁOPACY idziemy stad bo temat Mirona goni Krakowskie i w tym tempie nas przegoni... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

:tongue4:

wracając do kresek - ciąłem się jeszcze z A3 kuzyna ( Skapola ) 2.0tdi ok 250ps, ośka, troche odchudzona :decayed:

za każdym razem dostawałem kilka długości :disgust:

Równo zderzak w zderzak jedziemy dopiero od 200 do 250 ( sprawdzone kilkakrotnie ) :)

Od ośki :?::blink: Chyba że warunki były dobre :?:

normalne - sucho - koleś poprostu jest oblatany i tyle - Q było niby moją przewagą ale koniec drugiego biegu i już był przy mnie - potem już tylko sie oddalał :decayed:[br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 20:43_________________________________________________to jego fura - tyle że dziś troszke bardziej wymodzona :decayed:

http://patrz.pl/filmy/luki-vs-skapol

http://patrz.pl/filmy/skapol-vs-musclecar

kolega ma fabie 2.0 tdi 250ps z zeszperowaną skrzynią.

Chciałbym kiedyś zobaczyć taką kreske, ale obawiam się że mógłbyś mieć kłopot

na 90% bym dostał

Miron jak to?? Nie rob mi tego?!, padl moj swiatopoglad...to znaczy ze wymontowanie rurek z solardachu nic nie pomoglo?? Juz nie jestes najlepszy???? ;(

jestem - bo kuzyn nie mieszka w Knurowie :polew:

Opublikowano

miron masz b. fajne b7 oglądałem ją na spocie w cze-wie i nie chce już b6 zakochałem się w b7 :rolleyes:

Opublikowano

jaki ładny porządek tu zapanował.....

PS:rzeczywiście Miron te ledy z tyłu są :kox:

Opublikowano

no i znów się zaczyna :polew:

a żeby nie było, to pytam, czy będzie fela w graficie? :naughty:

Opublikowano

Miron duża odwaga na takich rozmiarach śmigać w zimę ... ja mam pecha do opon i felg zawsze coś mi pierdyknie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

narazie mega dziurę zaliczyłem jeden raz - czy będą tego jakieś skutki - przekonam się niebawem :)

Opublikowano

narazie mega dziurę zaliczyłem jeden raz - czy będą tego jakieś skutki - przekonam się niebawem :)

no ból jest straszny jak trzeba wydać na oponę 900pln

ja juz mam delikatnie wybulone 2szt. :wallbash:

Opublikowano

Wątek wrócił do stanu poprzedniego. Piszcie na temat i upomnienie dotyczy każdego włącznie z Moderatorami.

Opublikowano
  • Autor

miron masz b. fajne b7 oglądałem ją na spocie w cze-wie i nie chce już b6 zakochałem się w b7 :rolleyes:

bez przesady - akurat wnętrze B6 i B7 to praktycznie klon :) - wg mnie B6 w niczym nie ustępuje B7 :wink4:

( możę gamą silników )

Opublikowano

wg mnie B6 w niczym nie ustępuje B7 :wink4

to są przecież takie same samochody :gwizdanie: poza silnikami...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.