Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

miron skoro chcesz pomóc to kiedy Ci lampki dostarczyć :naughty:

aż tak to nie pomogę :(

Opublikowano

:cwaniak1: spoko starczy że dasz oblookać jak masz to pośrubczone:decayed: chyba nie masz większch planów na weekend, bo jak jutro lampki dojadą to bym wpadł na niedzielne ciacho:drunk:

Opublikowano

Widzisz miron... zrobiles sobie z tylu choinke i bedziesz musial przyjmowac co weekend pielgrzymki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widzisz miron... zrobiles sobie z tylu choinke i bedziesz musial przyjmowac co weekend pielgrzymki :decayed:

:decayed:

chyba skorzystam z działu "sprzedam" :decayed: bo same problemy z powodu tych ledów - co wekend będę musiał ciasta kupować :polew:

Opublikowano

Widzisz miron... zrobiles sobie z tylu choinke i bedziesz musial przyjmowac co weekend pielgrzymki :decayed:

:decayed:

chyba skorzystam z działu "sprzedam" :decayed: bo same problemy z powodu tych ledów - co wekend będę musiał ciasta kupować :polew:

e tam... mozesz po prostu mi je sprezentować :polew: :polew: moge wymienić za ciasto :decayed:

Opublikowano

Widzisz miron... zrobiles sobie z tylu choinke i bedziesz musial przyjmowac co weekend pielgrzymki :decayed:

:decayed:

chyba skorzystam z działu "sprzedam" :decayed: bo same problemy z powodu tych ledów - co wekend będę musiał ciasta kupować :polew:

nie długo mikołaj wiec :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Auto daje rade tylko ten klekot.... :confused4:

jakies 3,2 fsi + compsport turbo machen i by była malina :P

Opublikowano

3.0 już tak nie klekocze. Ładnie brzmi... Znam wiele osób które po usłyszeniu 3.0 tdi będą pewne że to benzyna...[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:14_________________________________________________Choć u Mironka to klekocze, ale tak to jest w autach prawie 6 letnich...

Tat tak. 2010-2004= 6 :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 12:15_________________________________________________Zresztą Mironek ma w misce olejowej Kujawski...

Jak to się mówi w Knurowie:

"Olej toż olej" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Posiadam portfel Audi :) nie ukradli go więc .... jestem ex. posiadaczem Audi więc ...

właśnie wcinam drożdżówkę :)

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mówisz, że złapała ie mania Malika i wypucowałeś auto megłajresem :kox: :kox:

szybsze od razu nie ? najszybsze 3.0tdi w Polsce dzięki temu ? :kox:

tak na poważnie - to nie miałem jeszcze z tymi kosmetykami do czynienia

a co do fury to najszybsze 3.0tdi w Knurowie :gwizdanie:

Opublikowano

a co do fury to najszybsze 3.0tdi Knurowie :gwizdanie:

fiu fiu mocne słowa :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

hyhy :kox:

mówię ci zrób megłajersa i będziesz miał najszybsze 3.0 tdi na południu...i szacunek w stolicy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:polew:

ciekawe kiedy zerknie tu ktoś normalny :polew:[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 14:04_________________________________________________sami psychole :decayed:

Opublikowano

To ja zadam merytoryczne pytanie :naughty:

Miron, nie brakuje Ci mocy juz? :kox::wink4:

Opublikowano
  • Autor

To ja zadam merytoryczne pytanie :naughty:

Miron, nie brakuje Ci mocy juz? :kox::wink4:

tylko niekiedy - jak stoję w korku to jest OK :)

Opublikowano

To ja zadam merytoryczne pytanie :naughty:

Miron, nie brakuje Ci mocy juz? :kox::wink4:

tylko niekiedy - jak stoję w korku to jest OK :)

uff, a juz myslalem ze pyta o relacje z żoną :polew: :polew: :polew: :polew:

Sorry za OT

Ile to pali???

Opublikowano

ja dzisiaj przerysowałem sobie cały próg...

Opublikowano

ja dzisiaj przerysowałem sobie cały próg...

Jak? :wink4:
Opublikowano

mamy impreze w takim domku nad jeziorem zywieckim i mam nauczke żeby przy parkowaniu nie mieć głośno muzyki włączonej...

Był taki niziutki murek którego nie zuważyłem bo było z górki po łuku. I zachaczyłem progiem o róg tego murku...

Zorientowałem się dopiero jak auto mi jakoś nie chciało skecić... ;( ;( ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.