Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i stal 16 nie pasuje :wallbash:

a dystanse?

odradzają mi

Flyer - a co chcesz kupić :)

Opublikowano

no to kup ode mnie piękniutkie ori 16' :> :>

Opublikowano
  • Autor

no to kup ode mnie piękniutkie ori 16' :> :>

hhhhhhmmmmmm 150zł za sztuke powiadasz :mysli:

Opublikowano

nie no mironku z całym szacunkiem ale 150 to troszke za mało.. :>

W końcu to nie są jakieś starocie z b6 tylko ori felgi z b7 :> :> Byś miał młodsze felgi niż autko. :> :>

Nie no a tak na poważnie to jakby co to jestem otwarty na propozycje :)

Opublikowano

Flyer - a co chcesz kupić :)

Jesli cena bedzie dobra, to biore!

miron, nie daj sie namowic na jakies pazdziochowe OEMowe fele z B7 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

narazie jestem na etapie kupowania samych felg 16 alu - żeby pasowało do moich oponek.

Chyba że się trafi cały kpl. na alu 16 lub 17 - wtedy będę sprzedawał cały mój kpl. na stali 16 ( opony po 2 sezonach + fele 2 dni temu odebrane z regeneracji, malowania i wyważenia 1000zł kpl. )

Opublikowano

1000PLN za opony po 2 sezonach + stal to nie jest zbyt atrakcyjna cena ;)

Opublikowano
  • Autor

1000PLN za opony po 2 sezonach + stal to nie jest zbyt atrakcyjna cena ;)

ale pewne i od Vipa :polew:

200 zł za samą regeneracje zapłaciłem - są jak nówki :)

ale kto wie - może kupię same fele więc mojego kpl. sprzedawał nie będę - tylko same fele :)

Opublikowano

1000PLN za opony po 2 sezonach + stal to nie jest zbyt atrakcyjna cena ;)

ale pewne i od Vipa :polew:

200 zł za samą regeneracje zapłaciłem - są jak nówki :)

ale kto wie - może kupię same fele więc mojego kpl. sprzedawał nie będę - tylko same fele :)

200 zł w stodole za płotem :naughty:
Opublikowano
  • Autor

znalazłem RS6 black edition na felach które mam w kol. grafitu

kurcze już wiem że będę miał problem z wyborem ( grafit czy tak jak mam teraz :wallbash: )

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10107652

Opublikowano

znalazłem RS6 black edition na felach które mam w kol. grafitu

kurcze już wiem że będę miał problem z wyborem ( grafit czy tak jak mam teraz :wallbash: )

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10107652

Ty, ja tez bym miał dylemat czy kupić RS6 z felami grafitowymi czy czarnymi...

Opublikowano
  • Autor

jak myślicie - nie będzie zbyt burowato i jednolicie :mysli:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:38_________________________________________________

znalazłem RS6 black edition na felach które mam w kol. grafitu

kurcze już wiem że będę miał problem z wyborem ( grafit czy tak jak mam teraz :wallbash: )

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10107652

Ty, ja tez bym miał dylemat czy kupić RS6 z felami grafitowymi czy czarnymi...

:decayed:

kupno RS6 to sfera marzeń - dylemat to ja mam czy te fele malować czy zostawić :wink4:

Opublikowano

Po Poznaniu śmiga taki jak pokazałeś na oto moto i powiem Ci, że felgi wyglądają pięknie :) chociaż osobiście tak jak masz jest idealnie.

Opublikowano

kupno RS6 to sfera marzeń - dylemat to ja mam czy te fele malować czy zostawić :wink4:

jeśli na grafitowy kolor to na nic nie czekaj i maluj :kox:

Opublikowano

ja bym malował :D

Opublikowano
  • Autor

Po Poznaniu śmiga taki jak pokazałeś na oto moto i powiem Ci, że felgi wyglądają pięknie :) chociaż osobiście tak jak masz jest idealnie.

pewnie jakby widział na żywo to bym się nie zastanawiał i nie pytał :)

Opublikowano

maluj, maluj... :tongue4:

Opublikowano

Pomaluj na biało, to nowy trend, czarny furacz + białe wieeelkie alumy :)[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 15:34_________________________________________________Znajomek ma czarną AR156 Sportwagon w takim zestawieniu i jest :kox:

Opublikowano
  • Autor

kurcze Vario - jakoś ciężko mi sobie moją furke w takiej kolorystyce wyobrazić - mogłoby mi nie podchodzić :confused4:

opcje widzę tylko dwie - tak jak jest lub grafit[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 15:44_________________________________________________czasu mam jeszcze dużo na decyzje - może uda mi się gdzieś te fele ori grafit zobaczyć :)

Opublikowano

Zostaw tak, wystarczy tego czarnego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.