Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakby co to mam felunek alu do sprzedania ori 16' :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 22:18_________________________________________________u mnie nie wchodzi już nawet taki :naughty:

Opublikowano

jakby co to mam felunek alu do sprzedania ori 16' :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 22:18_________________________________________________u mnie nie wchodzi już nawet taki :naughty:

już u mnie zamówił :naughty:

Opublikowano

...a ja mam chyba do sprzedania bardzo ladne zimowki 17" 225/50 conti wintercontact ts810... bo nie wiem, czy nie polece po kosztach i nie bede szukal stalowek zamiast fajnych 17-ek :thumbdown:

Opublikowano

a ja wam pokażę moje czarny mat :naughty:

dawaj :naughty:

dopiero pod koniec miesiąca do odbioru z lakieru [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 22:47_________________________________________________

...a ja mam chyba do sprzedania bardzo ladne zimowki 17" 225/50 conti wintercontact ts810... bo nie wiem, czy nie polece po kosztach i nie bede szukal stalowek zamiast fajnych 17-ek :thumbdown:

kumpel ma do sprzedania -same felgi

Opublikowano

a za ile te oponki bo ja będe szukał na dniach i oponek i felg 17'

Opublikowano
  • Autor

pisac mi tu kto/co/za ile :naughty:

Opublikowano

moją cenę znasz za 16 :wink4:

Opublikowano

stalówki przód wejdą ale z dystansem,

tył wejdzie bez problemu

Opublikowano

stalówki przód wejdą ale z dystansem,

tył wejdzie bez problemu

zagadzam się :) mam tak samo

Opublikowano

stalówki przód wejdą ale z dystansem,

tył wejdzie bez problemu

zagadzam się :) mam tak samo

no ja też tak miałem w siwym po założeniu 320mm

także Mironku nie przeżywaj tylko rozejrzyj się za dystansem 15mm :naughty:

Opublikowano
  • Autor

stalówki przód wejdą ale z dystansem,

tył wejdzie bez problemu

zagadzam się :) mam tak samo

uuufffffff - to byłoby zapewne najtańsze rozwiązanie - a czy ma ono jakieś wady ? czy można tak zrobić bez strachu o cokolwiek ?[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 08:24_________________________________________________

no ja też tak miałem w siwym po założeniu 320mm

także Mironku nie przeżywaj tylko rozejrzyj się za dystansem 15mm

:):good:

poprawiliście mi humor - nie miałem w planach wywalania kasy na alu na zimę - tymbardziej, że stalówki jak nowe :)

Opublikowano

stalówki przód wejdą ale z dystansem,

tył wejdzie bez problemu

zagadzam się :) mam tak samo

uuufffffff - to byłoby zapewne najtańsze rozwiązanie - a czy ma ono jakieś wady ? czy można tak zrobić bez strachu o cokolwiek ?

więcej pali :polew:

a tak na powaznie to troche Ci koła będą wystawały poza błotniki i ktoś może powiedzieć że bity :bicz:

Opublikowano
  • Autor

stalówki przód wejdą ale z dystansem,

tył wejdzie bez problemu

zagadzam się :) mam tak samo

uuufffffff - to byłoby zapewne najtańsze rozwiązanie - a czy ma ono jakieś wady ? czy można tak zrobić bez strachu o cokolwiek ?

więcej pali :polew:

a tak na powaznie to troche Ci koła będą wystawały poza błotniki i ktoś może powiedzieć że bity :bicz:

eeeeee wątpie, że będą wystawały - prawdopodobnie włąsnie same stalówki ( bez dystansów ) łyso by wyglądały.Oczywiście gdybym nie musiał, napewno bym ich nie zakładał, w końcu to zima i wygląd schodzi na dalszy plan :)

Opublikowano

hhehe. spoko. zartowalem :good:

Opublikowano

Ja moge sprzedac standart alu 16 za 750zl :)

Opublikowano
  • Autor

no i stal 16 nie pasuje :wallbash:

Opublikowano

Ile chcesz za stalowki + zimowki? :naughty:

Opublikowano

no i stal 16 nie pasuje :wallbash:

a dystanse?

Opublikowano

no i stal 16 nie pasuje :wallbash:

mówiłem :naughty:

stalówki przód wejdą ale z dystansem,

tył wejdzie bez problemu

zagadzam się :) mam tak samo

uuufffffff - to byłoby zapewne najtańsze rozwiązanie - a czy ma ono jakieś wady ? czy można tak zrobić bez strachu o cokolwiek ?

więcej pali :polew:

a tak na powaznie to troche Ci koła będą wystawały poza błotniki i ktoś może powiedzieć że bity :bicz:

i tak już ma klepane ranty błotników :naughty:
Opublikowano

nio czyli jednak racje mieli Ci który mi mowili że stalówka nie wchodzi...

Ja wczoraj z Turdzim przymierzałem do mnie alu 17' i wchodzi bez problemu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.