Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie bądź gorszy wsadź wszędzie ksenony jak kolega wyżej ;)

Opublikowano

Nie bądź gorszy wsadź wszędzie ksenony jak kolega wyżej ;)

:good::polew:

Opublikowano

Nie bądź gorszy wsadź wszędzie ksenony jak kolega wyżej ;)

:good::polew:

Kilkanaście przetwornic w samochodzie i auto będzie jeźdzącym na kółkach trafo :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:45_________________________________________________a waga bliska BMW 750i :polew:
Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:45_________________________________________________a waga bliska BMW 750i :polew:

Miron. Kojarzysz BMW 7 na zlocie w Pile kolegi lexpar?

Opublikowano
  • Autor

:polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:45_________________________________________________a waga bliska BMW 750i :polew:

Miron. Kojarzysz BMW 7 na zlocie w Pile kolegi lexpar?

tak tak - jego start utkwił mi w pamięci najbardziej :)

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:45_________________________________________________a waga bliska BMW 750i :polew:

Miron. Kojarzysz BMW 7 na zlocie w Pile kolegi lexpar?

tak tak - jego start utkwił mi w pamięci najbardziej :)

fotele grzane, sterowane, pompowane, telewizor, lodowka, kurtyny full wypas

bylismy pewni ze auto wazy ponad 2 tony

a okazalo sie ze to tylko 1900KG

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 09:45_________________________________________________a waga bliska BMW 750i :polew:

Miron. Kojarzysz BMW 7 na zlocie w Pile kolegi lexpar?

tak tak - jego start utkwił mi w pamięci najbardziej :)

fotele grzane, sterowane, pompowane, telewizor, lodowka, kurtyny full wypas

bylismy pewni ze auto wazy ponad 2 tony

a okazalo sie ze to tylko 1900KG

potwierdzam, to samo alu i włókno węglowe :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

ale jechał jakby ważył 3 t :)

Opublikowano

ale jechał jakby ważył 3 t :)

ale jedziesz 200 i stoi w miejscu.

Opublikowano
  • Autor

Ledy w miejsce postojówek i DRL - wyrezane :)

76c5da475a95b0fbm.jpg

7ed6d11bb91fa772m.jpg

83661f0c11c635acm.jpg

Opublikowano

Cos slabo sieca te LEDy, jakie je wsadziles?

Opublikowano

Muskel słabiutko? :cool1:

Miron :good:

Zrób coś jeszcze z tym xenonem... zostawiaj światła na noc włączone albo coś bo narazie to świeci zwyczajnie :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cos slabo sieca te LEDy, jakie je wsadziles?

takie jakie powiny być :)

takie jakie przedstawił w odpowiednim wątku Malik :wink4:

Somes nowe żaróki xenon wypalają się do 30h więc troszke poczekam i będzie OK

Opublikowano

Miron bardzo ładnie świeci :) :)

Opublikowano

Cos slabo sieca te LEDy, jakie je wsadziles?

takie jakie powiny być :)

Looknij tu, jakby troszke jasniej ale tez stosunkowo ciemno

Opublikowano

Jasność można regulować vaginą , seryjnie powinno być 80%.

Opublikowano

Jasność można regulować vaginą , seryjnie powinno być 80%.

Vaginą to ja lubię co innego regulować :polew:
Opublikowano
  • Autor

Cos slabo sieca te LEDy, jakie je wsadziles?

takie jakie powiny być :)

Looknij tu, jakby troszke jasniej ale tez stosunkowo ciemno

wg mnie słabo to one nie świecą - wręcz przeciwnie - przynajmniej na żywo - może fotka troche zmienia jasność :wink4:

Opublikowano

wiadomo że fotka nie oddaje efektu..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.