Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te fotki co dodałeś w 1 poście się nie wyświetlają :no:

nieprawda, normalnie działają

mody stylistyczne ( Black Edition i felunek New RS6 19cali )

widzisz fotki?

Opublikowano

te fotki co dodałeś w 1 poście się nie wyświetlają :no:

ja tez nic nie widze...

Antoś mowa o nowych fotkach po szwarcu i na 19" :naughty:

Opublikowano

to tak na zachętę :naughty:

Opublikowano

a'piać kuźwa nie zauważyłem

zwracam honor :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

heheeh nic nie widać bo fotek jesczcze nie ma :)

ale będą dziś wieczorkiem :wink4:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 13:58_________________________________________________poprawiłem - teraz powinno być wszystko jasne :wink4:

Opublikowano

smaku narobił i poszedł :decayed:

Opublikowano
  • Autor

smaku narobił i poszedł :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 14:05_________________________________________________albo fotek nie robię - chyba wystarczy jak powiem że brzydko nie wygląda teraz :>

Opublikowano

albo fotek nie robię - chyba wystarczy jak powiem że brzydko nie wygląda teraz :>

no pewnie, przynajmniej wątek będzie lżejszy :polew:

Opublikowano

smaku narobił i poszedł :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 14:05_________________________________________________albo fotek nie robię - chyba wystarczy jak powiem że brzydko nie wygląda teraz :>

Nie zrobisz fotek bo pewnie lipnie wglada :decayed: Choc moze dobrze :gwizdanie: pokaz fotki sami ocenimy
Opublikowano
  • Autor

................a macie................. co mi tam :)

6c972c1a90174cf4m.jpg

b764441317b3d157m.jpg

f22cbcdd4984d511m.jpg

b1e8238eba160319m.jpg

Opublikowano

brzydal :naughty: :naughty: :kox: :kox:

p.s. tak na powaznie to srednio mi ta felga sie podoba :gwizdanie: , moze na zywo fajniej to wyglada :hi:

Opublikowano

cacy w h*j , tylko coś pieje za bardzo :cool1::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

autko mega wypas, fele są ok , ja tam bym nie zmieniał , wyglądały wielkościowo jak te 20" w A8 :wink4:

ja bym grill w black style pociągnął :gwizdanie:

large_72005-860498.jpg

large_72005-860497.jpg

no to pociągnąłem :):wink4:

Opublikowano

Zmien te okropne reflekrory :good:

Opublikowano
  • Autor

brzydal :naughty: :naughty: :kox: :kox:

p.s. tak na powaznie to srednio mi ta felga sie podoba :gwizdanie: , moze na zywo fajniej to wyglada :hi:

może kwestia gustu - dla mnie jest mega za***ista :wink4:

cacy w h*j , tylko coś pieje za bardzo :cool1::tongue4:

pieje :mysli:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 21:51_________________________________________________

Zmien te okropne reflekrory :good:

na jakie ? z ledami :decayed:

rozumiem chodzi Ci o biały kierunek :)

Opublikowano

pieje :mysli:

...no ,że gleba większa by się zdała :cool1::decayed:

Opublikowano

miron78 dokladnie tak :good: on psuje caly wyglad :)

Opublikowano
  • Autor

pieje :mysli:

...no ,że gleba większa by się zdała :cool1::decayed:

szkoda kasy jak narazie ( s-line nie jest zły ) choć jeszcze -2 napewno dodałoby uroku :)

miron78 dokladnie tak :good: on psuje caly wyglad :)

z czasem i to wyrezam :wink4:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 21:55_________________________________________________no i trzeba pamiętać że felunek ostatecznie będzie w graficie :wink4:

Opublikowano

33017813e2ee5515.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

ykk - lampki kozackie - ale pewnie ręczne rezanko :disgust: pewnie nikt mi tego nie zrobi[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 22:00_________________________________________________no nic - reszta jak narazie tak zostanie ( nie samym autkiem się żyje :) )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.